Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá ha a 17...

Mit szólnátok hozzá ha a 17 èves, közèpiskolás gyereketek hazaállítana egy 33 èves fèrfival hogy ő a barátja?

Figyelt kérdés

A fèrjem aki egy nyugodt ember, majdnem neki ment a fèrfinak. Èn nem tudok semmit mondani annyira ledöbbentem. Tavaly még a kisöccsèvel ès a húgával babázott, jàtszott. Egyedül számlát sem fizetett pl be soha. Sok szempontbóll gyerek mèg így azóta szigorúbban fogjuk.

A kisasszony most nem áll szóba velünk mert tönkretesszük az èletèt. Ha egy korabeli fiúval lenne nem is szóltunk volna semmit. Tapasztalatlan eggy felnőtt fèrfi csak kihasználja. Túlzàsba estünk?


2019. márc. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
20%
en elbeszelgetnek veluk,megkerdeznem oket a kapcsolatukrol,nem kulon kulon,egyut a csaladal ,es a beszelgetestol fugetlenul,mondanam a fiunak minden ok ezentul rendben ,akkor tovabb patronalja a lanyom ,ruhazza,fizesse a koltsegeit iskolait,es ami ebben korben muszaly,es akkor meglatjatok milyen ez a kapcsolat,es mirol szol,
2019. márc. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
20%
ha fel evig eltitkoltak a kapcsolatukat akkor valami nem gombolyu,a srac hulyere vette a lanyotokat,kesobb o is ra jon hol a helye ,hol a biztonsag
2019. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
58%
...vagy csak a lány jól ismerte a saját szüleit...
2019. márc. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
55%

36: ,, na, ha a lánynak 70+ IQ-ja van, erre simán megválaszol:"egy 33 éves vajon miért akarna a saját generációjában párt találni, amikor simán talál fiatalabbat is?""


Mert szerinted ez így megy, hogy ,,franc se fog összejönni egy velem egykorúval, ha találhatok még egy 17 évest". :D Hány éves vagy ilyen logikával? 13-14?

Meg szerinted van a lánynak 70+ IQja, ha egy csekket nem tud befizetni? :D


,, de ettől még a világ legostobább kérdéseinek egyike marad"


De mégse tudtok rá válaszolni, hogy egy 30+ miért nem talál magának párt a saját korosztályában, miért sokkal fiatalabbal jön csak össze. :D


,,Szóval sokkal előbb talál az ember szellemi partnert a fiatalabb korosztályban"

Ezt meg hagyjuk már. :D Magyarul szerinted minden 30+ nő hülye. :D Gratulálok, ez aztán logika. :D Meg az is, hogy szerinted minden 30+ nő már két gyerekes anyuka, stb. :D

2019. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó, látom problémád akadt az értő olvasással. Szerintem fuss neki újra a #40-nek... hátha.
2019. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
66%

Én nem akarok senkit se védeni, de itt vagyok 30 éves (majdnem 31, lassan) és nem találok senkit se egyszerűen. Nem hogy kapcsolatra, még alkalmira se.

Személyesen sosem tudtam ismerkedni, nem is jártam bulizni soha, mert nem vonzott. Rettentően visszahúzódó személyiség voltam mindig is, illetve folyton aszt tuszkolták belém az emberek, hogy egy értéktelen senki vagyok.. Sajnos van, hogy a mai napig is simán kinevetnek emberek, mint a régi "szép" időkbe is.

Neten szoktam próbálkozni, de ott se nagyon kapok pozitív visszajelzést. Ha valami ismerkedős oldalon rá írok valakire, akkor megnézi a profilomat maximum és nem írnak vissza. Még annyit se, hogy bocs, de nincs kedvem ismerkedni.

Azt érzem, egyre jobban a mai világba, hogy az emberek felszínesek. És mivel nem nézek ki jól, így még inkább semminek érzem magam. Sokszor élni sincs kedvem már.

Maximum én is az ilyen 16 évesektől kaptam valamilyen formában pozitív visszajelzést, de tudom, hogy csak azért, mert még gyerek. És már ez is elkeserít.

Nálam az alsó korhatár 18. De az már nagyon az alja.

Nem azért kellene olyan idős, mint ahogy sokan mondják, a "hamvas" bőre miatt, hanem azért, mert mióta élek, azt láttam, hogy a lányok 14 éves koruktól kezdve elkezdenek pasizni, és a legtöbb, normálisabb csaj 18-20 éves korára már végig megy annyi pasin, hogy megtalálja az idézőjeles számára tökéletes pasit.

És nagyon ritkán találkozok olyan lánnyal, aki szabad.

Jöhetne a másik kérdés, miért nem jövök össze gyerekes anyával?

Ez tűnhet felőlem bunkóságnak, de én nem vagyok hajlandó más gyerekét nevelni. Főleg úgy, hogy nem akarok gyereket, már mint sajátot.

Én nem akarom, hogy egy másik férfi, valamilyen formába, de még az én életem része is legyen.


Valamilyen szinten megtudom érteni azt, hogy egy 33 éves miért mozdul rá egy 17 évesre. Mindenki szeretne boldog lenni. És sok esetbe a nők is bunkók, és nem adnak esélyt a pasinak. Pedig lehet nincs vele komolyabb probléma.

Van egy haverom: ő is annyi mint én. Dolgozik, nem azt mondom, hogy legszebb pasi a világon, vagy a legnormálisabb. De lehet vele beszélni.

Még se talál senkit ő sem. Odaadó, segítőkész ember.

És senkinek se kell.

2019. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
50%
45: Nincs semmi problémám az értő olvasással, csak értelmeztem, hogy burkoltan mit írtál. :D
2019. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
57%

,,Személyesen sosem tudtam ismerkedni, nem is jártam bulizni soha, mert nem vonzott"


Nem személyesen nem is fogsz soha az életben találni. Amiket találsz neten sztorikat, hogy neten ismerkedtek meg az is nagyon hamar átment személyes találkozókba.


,,Rettentően visszahúzódó személyiség voltam mindig is"

Visszahúzódva meg végképp nem fogsz senkit se találni, ha megse mered szólítani őket.


,,És nagyon ritkán találkozok olyan lánnyal, aki szabad."

Többet kell kimozdulni, tele van a világ szingli csajokkal.


Nem találsz a korosztályodból párt magadnak, akkor igenis valami komoly gondok vannak, amiket te egyáltalán nem veszel észre. Keress egy női barátot, aki segít neked ebben. Tényleg csak barátot.

2019. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
39%

#47, szerintem a saját véleményem interpretálására itt vagyok én magam:)

Egyébként:

1, Ez a "17 éves nem szellemi partner" egy általánosító baromság megint csak, egy végzős középiskolás sokkal naprakészebb tud lenni (ha akar) a világ dolgaiban, mint egy harmincas, akit már beszippantott a munka világa...

2, "Magyarul szerinted minden 30+ nő hülye. :D Gratulálok, ez aztán logika"- írtad... A matekkal jóban tetszel lenni? ("mi szintén 17L/33F-ként kezdtük... 21 éve")...végezd már el légyszi az x=17+21 - láthatóan nagyon bonyolult - egyenletet...

2019. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
53%

Azok a nettó baromságok, amiket te írsz. :D

17 évesnek 0 élettapasztalata van, ezért repülnek rá az olyanok, mint a kérdésben szereplő 33 éves férfiak. Ők még nem látják át miért nem akar senki se összejönni a saját korosztályából. Nekik még be lehet magyarázni olyanokat, amikért a korosztályában pofán röhögik a nők.

Meg ja, higyjük el, hogy pont ugyanilyen korúak voltatok a partnereddel amikor összejöttetek. :D Azért hazugságok terén ne essünk már túlzásba. :D Oké, hogy megszoktuk az ilyen kérdéseknél tucatjával vannak olyanok, akik mindig pont ugyanolyan korúként jönnek össze, mint az adott kérdésben szereplők, de ez már fárasztó. :D

Azon se lepődnék meg, ha kiderülne 30+ feletti férfi vagy, aki mindig ilyen 17 évesekre vadászik és most be van sértődve. :D

2019. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!