Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá ha a 17...

Mit szólnátok hozzá ha a 17 èves, közèpiskolás gyereketek hazaállítana egy 33 èves fèrfival hogy ő a barátja?

Figyelt kérdés

A fèrjem aki egy nyugodt ember, majdnem neki ment a fèrfinak. Èn nem tudok semmit mondani annyira ledöbbentem. Tavaly még a kisöccsèvel ès a húgával babázott, jàtszott. Egyedül számlát sem fizetett pl be soha. Sok szempontbóll gyerek mèg így azóta szigorúbban fogjuk.

A kisasszony most nem áll szóba velünk mert tönkretesszük az èletèt. Ha egy korabeli fiúval lenne nem is szóltunk volna semmit. Tapasztalatlan eggy felnőtt fèrfi csak kihasználja. Túlzàsba estünk?


2019. márc. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
79%
#46 "Személyesen sosem tudtam ismerkedni, nem is jártam bulizni soha, mert nem vonzott." - miért kellene pont a bulikban ismerkedni? Az heti pár óra, szemben a bulikon kívüli heti százhatvaniksszel:) Bár nekem nem volt komoly gondom ezzel a témával, pünkt buliban soha sem ismerkedtem... A párommal tüntetés-szervezés közben jöttünk össze például:) - elkezdtünk beszélgetni, és hamar kiderült, hogy hasonlókat gondolunk a világ dolgairól, globalizációról, "pax Americana"-ról... (nesze neked "nem szellemi társ" teória)
2019. márc. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
68%
"Azon se lepődnék meg, ha kiderülne 30+ feletti férfi vagy," - újabb példa a kristálytiszta logikádra... igen a a X= 33 + 21 az egy 30+ férfi... egyéb?
2019. márc. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
53%
52: Ott már gondok kezdődnek mikor már csak ilyeneket tudsz idebüffögni. :D Neten, név nélkül annyinak hazudom magamat, amennyinek akarom. :D Ezért írtam, hogy nem lepődnek meg, ha kiderülne valójában bekamuzol mindent és 30+ pasi vagy, aki pont az ilyen 17 éves lányokat szed fel magának, mint a kérdező lánya. :D
2019. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
47%

#53, ha a rosszindulat fájna, rohammentőre várnál éppen...

Itt egy nemrég felhozott kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

(hiába, örökifjú téma:))

olvasd fel szépen magadnak a 2014-ben (gy.k.5 éve) írt válaszomat, a #14-est...

Bár szerinted nyilván időutazó is vagyok, tehát tudtam 2014 januárban, hogy valaki majd 2019-ben kiír egy ilyen kérdést, mint ez...


Miért nem tudod felfogni, hogy az ex katedra kinyilatkoztatott általánosító előítélet-halmazaid valóságtartalma = NULLA? Ami még hagyján lenne, ha nem másokat is ezzel oltogatnál...

2019. márc. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
47%
A szüleim mikor összejöttek, 18 és 30 voltak, az majdnem ugyanennyi korkülönbség. Azóta összeházasodtak, van két gyerekük, akiket normálisan felneveltek, saját házuk, és rendes munkájuk.
2019. márc. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
52%

A szulo tehet rola,ha a gyerek nem tartja meltonak abizalmara. Mar regebben eljatszottad a bizalmat.

A kihasznalasrol meg annyit,h a 17-20 evesek csak szexkapcsolatot tartanak fenn,jarni nem akarnak. Csak szex mindenkivel.

Ha tonkreteszed a parkapcsolatat,banataban biztos,h csak egyejszakas kapcsolatokba mer csak belemenni,mert neked koszonhetoen felni fog a kotodestol talan orokre.

Gondold meg,h tonkreteszed-e az eletet,mert a kenyszerkepzeted miatt nem tetszik a baratja. Ez egy rendes kapcsolatnak tunik,h egesz hetveget egyutt vannak.


A jovoltadbol szakitanak es majd buliban meg buli utan a bokorban fog szexelni a kislanyod minden nap massal. Gratulalok,ha ezt nem vagy kepes megerteni.



N/40

2019. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
13%
o tanulo gimnazista es nem sex partner ,ha valamit szeretne ez eletben akkor tanuljon ha nagy a szerelem a fiu ugy is kivarja azt az egy evet ha nem ,akkor a lanynak bukta es kihasznaltak enyi,es kesereghet a hulyesegen ,nem ertem miert titkolta a baratot?
2019. márc. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
24%

40N vagyok én is nem h mai 17 20 de meglátásom nekem is ez de meg a 20 30 éves generácio is már csak szexet akar se kötödést se családot,csak bujkálva dugiszálni lehet látni mifelé megyünk..

Lehet lepontozni..

2019. márc. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
19%
az elozonek 100% igaza van!!
2019. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
49%

Dettó ugyanezzel a felállással kezdtünk a férjemmel,azóta eltelt 16 év,és született két gyermekünk,boldog házasságban élünk.

Ami biztos,hogy minél jobban tiltjátok,annál jobban fog ragaszkodni a férfihoz!Szülőként megértem az aggodalmatokat,viszont én a lányotok szemszögéből is látom a helyzetet.

Nincs ráírva senkire a kora,a születési évünk csak 4 számjegy a személyinkben.Valami közös csak lehet bennük.Jobb lenne,ha nem tiltanátok,hanem megpróbálnátok megismerni a férfit.Miattatok nem fognak szakítani,hidd el,a lányotok meg fogja találni a módját,hogy találkozzanak.

2019. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!