Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá ha a 17...

Mit szólnátok hozzá ha a 17 èves, közèpiskolás gyereketek hazaállítana egy 33 èves fèrfival hogy ő a barátja?

Figyelt kérdés

A fèrjem aki egy nyugodt ember, majdnem neki ment a fèrfinak. Èn nem tudok semmit mondani annyira ledöbbentem. Tavaly még a kisöccsèvel ès a húgával babázott, jàtszott. Egyedül számlát sem fizetett pl be soha. Sok szempontbóll gyerek mèg így azóta szigorúbban fogjuk.

A kisasszony most nem áll szóba velünk mert tönkretesszük az èletèt. Ha egy korabeli fiúval lenne nem is szóltunk volna semmit. Tapasztalatlan eggy felnőtt fèrfi csak kihasználja. Túlzàsba estünk?


2019. márc. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, azóta beszéltetek velük?
2019. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 12-13 évvel ezelőtt középiskolában volt egy osztálytársam, aki 16 évesen jött össze egy 34-35 éves pasival és azóta is együtt vannak, már néhány éve házasok is.
2019. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
70%
32 vagyok, de 17 évessel nem kezdenék, nagyon gyerek nekem. Én tapasztalatlan vagyok kapcsolatok terén, szóval a "kihasználná" nem állja meg a helyét pl esetemben. Tetszett már 22 éves nő, de soknak éreztem még azt a korkülönbséget is, hogy közeledni próbáljak.
2019. júl. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
66%
Ismerek ilyen esetet. Ott a szülök a velük egykoru udvarlot szepen felnöttek modjara kifaggattàk hogy gondolkodjon mar mit akar egy tinitöl, miert veszi el az eselyeit miert hülyiti mikor harmincegynehany eve miert itt tart hogy tiniket fogdos netan tanittatni is foga mint vmi gyerekét vagy a nagy terv hogy felcsinalja? Az illetö jol elszegyellte magat a szülök elé nem mert allni többször, es lekopott a naiv tini kislanyrol.
2019. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
40%

Amennyire az irasodbol kitunik kerdezo a lanyodat elegge onallotlannak neveltetek,ha 17 evesen szamlat se tud befizetni.

Ha pasizni akar,akkor elobb tanulja meg a hazimunkakat is elvegezni es erettsegizzen le,menjen dolgozni/egyetemre.

Azota mi a helyzet?Egyutt vannak meg?Ferfival beszeltetek?

2019. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim válasza:
28%

Szerintem enged neki

Már nem azert hogy ot vedjem, de amig nem gyujt tapasztalatot azt fogja hinni hogy ti vagytok a szigorú szülök akik nem akarják a boldogságát.

Egyezzetek meg vele. Elsősorban ismerjetek meg a ferfit , szabjatok hatarokat, csak akkor lehet a ferfivel ha nem megy a viselkedése, illetve az iskola rovására.

Lehetseges hogy nem lesz örökké tartó, hisz egy 33 eves férfinek nagy öröm az ha ilyen fiatal baratnoje lehet.

Mindenesetre ülj le vele, és nyerd el a bizalmát a lányodnak, igy sok dolgot meg tudhatsz az illetőről akivel van

2019. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
46%

A kérdező még márciusban eltűnt.

A fiatalok pedig immáron egy éve együtt vannak....

2019. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
33%

Epp tegnap neztem egy videot, ahol az enekesno Szandi es a ferje beszelnek a megismerkedesukrol, Szandi akkor 16, a ferje 32 volt. Azt mondtak Szandi apukaja nagyon kedvelte Bogdan Csabat, addig a pontig, mig meg nem tudta, hogy egyutt jarnak, onnantol tiltotta a kapcsolatukat, aminek az lett a vege, hogy Szandi 18 evesen elkoltozott otthonrol, mert nem birta tovabb. Azota is, 25 eve elnek boldogan. Osszehazasodtak. Szuletett 3 szep gyerekuk.

Ja, es azt mondtak, kettojuk kozul Csaba volt a visszafogottabb, megfontoltabb, Szandi a kezdemenyezobb.


Csak hogy legyen pozitiv pelda is.


A tesom 17 volt,gimis, falusi, elso kapcsolat, neten megismerkedett egy 30 eves budapesti pasival, aki elvalt...hat az en szuleim se orultek neki, tesom persze pestre ment foiskolara, elvileg kollegista volt, gyakorlatilag a pasinal lakott. Egy nagyobb veszekedes utan anyuval egy evig haza se jott. Aztan a szulok megbekeltek, ok osszehazasodtak, tesom most 31 eves, normalis a hazassaguk, van egy 7,5 eves kisfiuk.

2019. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!