Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok hozzá ha a 17...

Mit szólnátok hozzá ha a 17 èves, közèpiskolás gyereketek hazaállítana egy 33 èves fèrfival hogy ő a barátja?

Figyelt kérdés

A fèrjem aki egy nyugodt ember, majdnem neki ment a fèrfinak. Èn nem tudok semmit mondani annyira ledöbbentem. Tavaly még a kisöccsèvel ès a húgával babázott, jàtszott. Egyedül számlát sem fizetett pl be soha. Sok szempontbóll gyerek mèg így azóta szigorúbban fogjuk.

A kisasszony most nem áll szóba velünk mert tönkretesszük az èletèt. Ha egy korabeli fiúval lenne nem is szóltunk volna semmit. Tapasztalatlan eggy felnőtt fèrfi csak kihasználja. Túlzàsba estünk?


2019. márc. 12. 10:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim válasza:
41%

Szinten egy 17 eves lany, aki valamennyire kepes elmondani mit es hogyan gondolhat a korombeli tarsam.

Kedves (tisztelt) Szulok!

En szemely szerint, mindig is utaltam ha a korom alapjan akartak engem kategorizalni. Soha nem ertettem, hogy minek kell szamontartani azt ,hogy eletunk eddigi leforgasa alatt hanyszor kerultuk meg a Napot a Fold palyajan. Nem beszelve arrol, hogy hasonlitgatnak minket mas 17 evesekhez, avagy a ,,szulok idejeben elo” 17-evesekhez. NEM! Nagyon NEM!!! Nem vagyunk veluk egyformak, icike piciket sem! Mar csak a kulonbozo csaladunk es szokasunk miatt sem! (Na meg persze genek meg ilyenek) Teljesen mas a felfogasunk es az erettsegunk. Akar hiszik akar sem, de egy 17 eves lany mar igen is vagyik valakire, [nem effektiv a sz@xre gondolok (persze nyilvan beletartozik, de ez inkabb egyenenkent elter)] ,aki sz@xinek, jo ,,csajszinak”, ellenallhatatlannak talja ot. Annal jobb erzes nincs, ha vki megnez minket (nem olyan k@rva feltunoen mint az epitekesen a draga munkasok), mivel ezzel visszajelzest kapunk, hogy igen is jol nezunk ki.

Az hogy 16 evesen meg jatszott a tesoival, nem zarja azt ki, hogy o , ha mar akkor imerte volna ezt a szemelyt, nem jott volna-e vele ossze. Na meg valjuk be, hogy a korunk beli fiuk ,,anyuci picike fiucskaja”

! Ha pedig ne adj isten nem az , akkor egy iszakos, drogos, bulizos, lusta, karomkodó szajkarates, aki veri a mellett a nagy semmire, amit elert az eletben. En csak azt csodalom hogy nem inakbb lezbikus lett. Az utobbit elkerulve pedig talalt inkabb maganak egy FERFIT.

2019. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
75%
Van az ismeretségi körömben olyan pár ahol a nő 32 volt, a srác meg 18 mikor összejöttek. 1 éve együtt vannak és így kívülről nézve illenek egymáshoz. A csaj nagyon nem néz ki 30 felettinek. Alacsony, babás arca van, a srác meg magas és mély hangú, 25-nek gondoltam. Én nem tudtam hogy ekkora korkülönbség van közöttük. Sose tippeltem volna rá. Boldognak tűnnek. Ismerem a srác szüleit is. Kedvelik a nőt szoktam őket együtt látni.
2019. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
44%

Nem lehet, hogy a muksó amolyan ego pótló?

Már volt ilyen a közvetlen környezetben, 16 éves lánnyal, igaz, ott az ipse 8 évvel volt idősebb, nem 16.

2019. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg nem ropnék örömtáncot, ha a lányom elsőre így beválasztana, félre értés ne essék.


Viszont az eltiltás csak olaj lenne a tűzre.


Azonban el lehet beszélgetni a csávóval, hogy miért egy majdnem lánya korúval kezd ki, miért nem a saját korosztályával. Sok boldogságot kívánnék, de ha látnám, hogy valami miatt ki van készülve a lányom és kiderülne, hogy ebben az ő keze van-megcsalta, sms-ben dobta, stb.-, kasztrálnám és a farkát meg a tökeit odaadnám a kutyámnak, úgy vigyázzon.

2019. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
34%

11# "Akkor szerinted jöjjön össze a 17 éves egy 70 éves tatával, mert az már huu de érett és érzelmileg stabilabb??? A 33 éves sehogy sem illik a 17 éveshez!"


Látom a szöveg egyik felét sikerült csak megérteni, kicsi az agykapacitás, hogy az egész szöveg elférjen az értelmezőben?

Tessék idézni, hol íram olyant, hogy szerintem összeillenek. Azt írtam hogy megóertem a felháborodóast, csak az indok marhaság. Ha meg még így sem megy, akkor olvasd lassabban, többször.


"Te meg a tapasztalataid..el tudom képzelni. Pont azok akik hangoztatjék, hogy mennyire tapasztaltak, azok a legkevésbe tapasztaltak."


Ezt ismerem, most jön a személyeskedés, de ezt elhiszem neked, főleg hogy így magadból kiindulva tudod, milyen tapasztalatlannak lenni. :)

Én nem állítottam, hogy annyira tapasztalt lennék, viszont veled ellentétben látom a hibáim, amiket 20-25 éve elkövettem, és láttam a haveri körben mik mennek.

Tudom, ez olyanok számára hihetelen, akiknek már akkor sem barátaik/haverjaik voltak, hanem csak ellenségeik.:P

2019. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
50%
17 maholnap felnőtt és ugy elfog tünni,pedig még számlát se tud fizetni gondolom 20 évesen porázra tennétek..
2019. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
45%
17 évesek nem barátkozhatnak 33 évesekkel? Mik vannak...
2019. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
68%
Jesszus, el tudom képzelni milyen élete lesz/van azoknak a gyerekének akik ezzel a "tiltsuk el mindentől abból majd tanul" dumával jönnek:D Akik ezzel jönnek tényleg elfelejtik milyen volt tininek lenni. Persze valamikor ezt kell alkalmazni (pl ha sok telefon,tv miatt rosszak a jegyei, bukik meg) de az ilyen esetekben semmi értelme, attól még hogy nem nézheti pl a sorozatát attól még ez az ügy nem lesz jobb. Azért kell szigor, nem azt mondom hogy nem , de nem minden gondra az internet megvonás a megoldás. Nem normális egy 17 évesnek egy 33 évessel és ezt ő is tudja, ezért is nem merte elmondani. Tényleg fontos ebben a dologban az hogy dolgozik-e, van-e gyereke, stb. Mondjátok el neki a csalódottságotokat és az érzéseiteket őszintén a titkolózásával kapcsolatban, érdeklődjetek a barátja felől, de ha nincs okotok rá (a kor különbségen kívül) akkor ne szidjátok előtte.
2019. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
47%
Foglalkozni kelett volna vele akkor nem keresne idős pasit aki apakép akihez tartozhat,ezek a lányok mind levannak szarva otthon csak a cuccokat kapja pénzt jobb esetbe,aztán mindentől tiltjátok ahelyett h foglalkoznátok vele,18 évesen meg lelép és vagy helyet talál v elzzullik mert kiszabadult és mindent akar..
2019. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
81%

Egy határig tolerálnám a nagy korkülönbséget (mondjuk jelen esetben 26-28 éves korig), de ezt már én is sokallanám.

De azért nem csinálnék jelenetet, nem esnék neki a férfinak sem, meg a lányomnak sem.

Akármennyire nem repesnék az örömtől, először is meg akarnám kérdezni a lányomat, hogy miért őt választotta? Mit kedvel benne? Mi az ami benne megvan, a 17-20 év körüli fiúkban meg nincs?

És persze a férfival is elbeszélgetnék. Mit eszik egy 17 éves lányon, már persze a hamvas testén kívül. :DDD Pláne, hogy itt nem egy felnőttmódra élő, felelősségteljes lányról van szó, hanem egy kis tiniről, ez elég egyértelműen kiderül a leírásodból.

Van egy olyan érzésem, hogy a lányotokat nagyon burokban tartottátok, ezért nem is tudja felmérni, milyen a felnőtt élet egy dolgozó, felnőtt ember oldalán. Szerintem neki csak imponál a férfi magabiztossága, stabil egzisztenciája, és az ezzel járó dolgok (drága szórakozások, gyakori ajándékok stb.).


Szerintem akkor tudjátok némiképp befolyásolni az eseményeket, ha engeditek őket együtt lenni, nem tiltjátok a férfitól, és fenntartjátok a beszélőviszonyt a lányotokkal (tehát, hogy hajlandó legyen nektek beszélni a férfiról).


"Tapasztalatlan eggy felnőtt fèrfi csak kihasználja."

Igen. Megdugja elölről, hátulról, leszopatja magát vele és minden más, amitől hideglelést kapnál, ha megtudnád. :DDD

Aztán lehet, hogy félredobja, mint egy rongyot, ha talál másikat. Ezt nevezheted kihasználásnak, gyakorlatilag a saját kárán tanul, semmi egyéb. Nem lehet minden csalódástól, kudarctól, sérüléstől megóvni a gyerekünket, és nem is volna helyes. Ha véget ér a kapcsolat, talán egy kicsit bölcsebb lesz a lányod (az óriási cirkusz és sírások lecsengése után). És talán rájön, hogy miért nem akartátok ezt a kapcsolatot.

2019. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!