Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem sok hetente 10...

Csak szerintem sok hetente 10 ezer Ft zsebpénzt adni egy középiskolás gyereknek?

Figyelt kérdés

Ruhát, bérletet, telefont, meg az alapvető dolgokat ezen felül fizetik a szülők.


Mit kezd ennyi pénzzel egy gyerek? Nem kell minden héten bulizni menni, legalábbis szerintem az nem normális, szóval ez nem indok.



2019. júl. 22. 16:41
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
40%

41-es vagyok....A heti 10.000 akkor is írreális!!! Sok család ezt nem engedheti meg magának s gonduljunk csak bele milyen rossz ezt azok gyerekeinek látni akiket csak mondjuk a felével vagy még annyival sem tudnak elengedni!!!

Heti 10.000 csak költőpénznek rengeteg!!! Mégis mire megy az el...??

De persze, a szülő megteheti mert nekik az csak APRÓPÉNZ🙄🙄 Tokoljon csak hajrá ✌️ Így kell a gyereket tudatosan önállóságra nevelni.....🤦‍♀️

2019. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

#51 Ebben a válaszban csak irigység volt.

Lehet 5000 Ft-t felelőtlenül és 25000 Ft-t felelősen kezelni.

2019. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
44%
Ebből csak az lesz, hogy vásárolt barátai lesznek csak. Meghívja őket mekizni, mert hát van oénz, ezért mindenki jóban akar lenni vele, mert nincs is jobb egy ingyen mekinél...
2019. júl. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
57%

51es akkor gondolom azokat is utalod, akik elviszik kulfoldi nyaralasra a gyerekuket, hiszen mas, szegenyebb csaladok ezt nem engedhetik meg maguknak. Minek elmenni thaifoldre, a bahamakra, a horvat tengerhez, ha itt van nekunk a jo oreg balaton? Furcsa logika.


Szamoljatok mar utana mennyit er ma 10e ft, ezert irtam azt a mozis peldat, amivel elmegy maris a fele. Ez kozel nem elegendo arra, hogy baratokat vasarolj magadnak belole... en nem mondom, hogy nem lehet ennel kevesebbol is kijonni, mert sokaknak nincs is valasztasuk, csak azt, hogy ez nem egy vagyon, ennyi.

2019. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 Lasersss válasza:
0%
Kedves kérdezo, szerintem te egy stréber kislány vagy, aki irigyli a szép/gazdag ismerősét, hogy ennyi pénzt kap, ha nem tetszik dugulj be és nézd csendben.
2019. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!