Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Reggeli hiszti ellen testvéri...

Reggeli hiszti ellen testvéri megoldás?

Figyelt kérdés
10 éves húgom minden reggel levág egy nagyon erős hisztit. Most 4. osztályos és 2. osztály óta ugyanúgy őrjöng. Anyával harcol minden reggel, üti-vágja-harapja-dobálja mindennel, tör-zúz. Ordít, nyávog, sikít, mindent megtesz csak azért, hogy ne mehessen iskolába. Természetesen anya tehetetlen vele. Semmivel sem tud rá hatni, ezért nemrég megkért, hogy én is segítsek neki kirúgni húgomat az ágyból. De lehetetlenség, képtelenség, nem tudok vele mit tenni. Ilyenkor olyan mint a sátán. Anyánál tiltott a testi erőszak bármilyen formája húgom ellen, ezért pofonütni, megcsapni nem lehet, különben kitesz engem otthonról (19 éves vagyok). Iskolát váltott, mert költöztünk, nagyon szereti az új osztályát, őt is szeretik ott de ugyanúgy utál suliba járni. Nem feltétlen a felkeléssel van baj, mert hétvégén reggel 7-kor már a számítógépet nyomja. Hétköznap pedig fél 7-kor kellene kelnie, hogy anya bevigye autóval a suliba. Nem lehet vele erről érdemben beszélni, ha napközben/suli után megkérdezzük mi a baja, ugyanúgy rázendít mintha reggel lenne és megint elkezd őrjöngeni akár órákig amíg le nem nyugszik. Ja és anya ellenzi a szakembert, szóval pszichológus, stb mint olyan kizárva. Nektek mi vált be a legjobban a reggeli "nemakarokiskolábamenni" ellen, ami nem erőszak vagy szakember?

2019. okt. 7. 20:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
61%
Megnéztem a videót. Nem a húgoddal van baj, hanem anyád az őrült. Kinevel egy tébolyultat. Mikor ivarérett lesz a kishúg, évente felcsináltatja majd magát, hová tesztek annyi kisbabát?
2019. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél semmit sem tenni,majd remélhetőleg kijön a gyámhatóság mert nagyon nem normális ami nálatok megy.


U.I: nem vágta el az eredet? :)

2020. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
100%
"mindennel, tör-zúz" szegény főbérlő biztos boldog :)
2020. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:
Lakástulajdonosok vagyunk, nem béreljük :)
2020. jan. 13. 13:34
 55/64 anonim ***** válasza:
100%
Értem :)
2020. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt a kérdésedet meg elfelejtetted töröltetni.

2020. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék most a kérdező helyében, miután lebukott.
2020. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%

#57

Én sem. xD

2020. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
100%
xDDD ki lenne :DDD
2020. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
100%
Látom a kérdező privátra állította a videóit YT-n. 😂
2020. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!