Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan reagálnátok ha a...

Hogyan reagálnátok ha a párotok bejelentené, hogy odaköltözteti a közös házatokba a 15 éves öccsét?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk házasok, van egy 5 éves lányunk. Párom testvére jelenleg az anyjával él de sok a vita, veszekedés stb, mert anyja agresszív, iszik. Így a párom lesz a gyámja is illetve oda fogja költöztetni hozzánk a testvérét. Nagyszülők nincsenek csak 300km-re, édesapja már rég elhunyt.

Értem, hogy nincs jobb megoldás nem háborogtam miatta de már napok óta nem alszok, hogy úgymond egy idegen embert kell kerülgetni évekig majd. Intézni a dolgait stb, nyilván a kiadásokat is növelni fogja, eddig se éltünk nagy fényűző életmódot de most majd kaját, ruhákat, sulihoz dolgokat mindent nekünk kell intézni.

28L


2020. okt. 17. 21:52
 81/121 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, tudtad, hogy a férjed gyerekkorú öccse szörnyű alkoholista szülőknél szenved? Vagy csak most mondták el neked?
2020. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/121 anonim ***** válasza:
42%
eddig is tudta, csak leszarta. probléma csak most van belőle, ha neki kell 3 hússal többet bepanírozni
2020. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/121 anonim ***** válasza:
94%

80!


Idővel lehet, bát az nem gyámság, hanem gondnokság. Amúgy meg csaladtag, nem?

2020. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/121 anonim ***** válasza:
35%
Neked ennyi a gyereknevelés? Húspanírozás?
2020. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/121 A kérdező kommentje:
Annyit tudtam, hogy anyja régebben néha ivott de balhékról nem volt szó. Utóbbi időben harapódzott el a dolog, hogy már napi szinten üvöltözik stb.
2020. okt. 18. 16:19
 86/121 anonim ***** válasza:
50%
82-es, látszik, hogy a gyereknevelés a szüleidnél is csak a zabáltatásban merült ki, ékes példája vagy.
2020. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/121 anonim ***** válasza:
21%
86#, ilyet még sose írtam ide, de te ritka nagy paraszt vagy. 82-es voltam
2020. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/121 A kérdező kommentje:

87-es: nem értem ha te is olyan stílusban írsz akkor mit csodálkozol ha olyan stílust kapsz vissza?

Nem a kaja a legnagyobb probléma ha nem tűnt volna fel.

2020. okt. 18. 16:54
 89/121 anonim ***** válasza:
16%
ėn nem menėk ebbe bele ,semikėpp.itt bizony ha nem akarsz idegbeteg lenni rövid időn belül ės az 5 ėves gyerekedet is kiteni ennek 15 ėves öcsike miatt ,akkor mondj nemet hatårozotan itt nincs megėrtėsnek helye.
2020. okt. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/121 anonim ***** válasza:
89%

Látom rengeteg emberbe nem szorult semmi empátia. A saját testvéreteket sem fogadnátok be, inkább küldenétek állami gondozásba? Vagy hagynátok, hogy az alkesz anyátok hányását takarítsa tanulás helyett?

Kérdező! 3 évről van szó, annyit fél lábon kibírsz. Vagy ha annyit sem, akkor küldjétek koleszba és csak a hétvégéket kéne 'kibírnod'. Ennyit azért megérdemel a sógorod...

2020. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!