Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a nővéremnek, amiért nem akar eljönni az esküvőmre? Többi lent.

Figyelt kérdés
Novemberben lesz az esküvőm, amire csak a szűk családot és a legjobb barátnőmet hívjuk. Meghitt hangulatot szeretnénk, ezért kinéztünk egy kedves kis helyet, ahol a szertartás és a vacsora is lebonyolítható. Nem lesz lakodalom, tehát nem lesz zene és tánc sem. A helyiségbe 20 fő fér be, ezért megkértem a nővérem, hogy hagyja otthon a három gyerekét, hogy helyettük meg tudjam hívni a kereszt szüleimet. Az első gyerek több mint öt éves, a másodig három, a harmadik, pedig több mint egy. Továbbá így, hogy nagyon kevesen leszünk, szeretném, ha az esemény rólunk szólna, nem pedig arról, hogy a három kicsi fel alá rohangál és mindent felborít. A testvérem ezen megsértődött és nem hajlandó eljönni az esküvőre. Tényleg nem lehet kibírni két-három órát a gyerekek nélkül? Olyan nagy gond, hogy most egy rövid ideig nem róla szól minden? Nem lehet felnőtt módon végigülni egy vacsorát? Emiatt Ti kihagynátok a testvéretek esküvőjét?

#esküvő #gyerek mentes esküvő #szűk körű szertartás #kis gyerek esküvőn #esküvő kicsi gyerek nélkül
2021. szept. 15. 14:15
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/134 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó, esetleg a kérdező iskolában van.......dolgozatírás alatt nehéz reagálni
2021. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/134 anonim ***** válasza:
80%
Nem csak most, amúgy sem reagált nagyon a hsz.-ekre...
2021. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/134 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és segítő hozzászólásokat. Valószínűleg valóban ott rontottam el, hogy nem vettem számításba, hogy a nővérem a széltől is óvja a gyerekeit. Azonban tartom magam a véleményemhez, úgy gondolom mi döntjük el a párommal, hogy mekkora teremben, mikor, kikkel és milyen módon szeretnénk házasodni. A legtöbb negatív hozzászólást azért kaptam, ahogyan közöltem vele, azonban nem csak a hely szűkére hivatkoztam, hanem elmondtam neki őszintén az érzésemet azzal kapcsolatban is, hogy miért szeretném, hogy ez egy felnőtt rendezvény legyen. Valaki kérdezte a szüleim véleményét, ők engem támogatnak és maximálisan megértenek. Még egyszer köszönöm a segítő szándékot. Elmondtam a testvéremnek, hogy megértem, ha nem jön és részemről nincs harag.
2021. szept. 16. 14:29
 134/134 anonim ***** válasza:
7%
Magadnak köszönheted, hülyeség volt egyáltalán megemliteni is a helyet, elég lett volna azt mondani, nem akarsz gyerekeket az esküvődön.
2021. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!