Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem fizet a nővérem , mit tegyek?

Nem fizet a nővérem , mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nővérem 11 éves lánya összetörte a vadonatúj iPad pro-mat, miután megsértődött hogy anyukája nem vesz neki ilyet. Bosszúból térddel beleugrott az iPadba , ketté tört, kuka az egész nem vettem rá garanciát mert vigyázok mindenre. A nővérem csak annyit mondott hogy kérjen bocsánatot. Nem ajánlotta fel hogy rendezi a károkat. Amikor már mentek el gondoltam megkérdezem kifizeti-e mégis csak majdnem fél milliós kárt okozott a lánya. Erre ő nagyon megsértődött, hogy hogy merek ilyet kérni és milyen pofátlan vagyok, ha van ennyi pénzem ilyen hülyeségre akkor tudok venni egy másikat is. Erre én régóta spóroltam és szükségem van hozzá a munkámhoz is.Csak szerintem kéne kifizetnie? Én is ha összetörnék náluk valamit alap hogy kifizetném.

2022. jan. 17. 23:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/177 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk nem kicsit hihetetlen a történet. Azzal ugyan mivel lett előrébb a gyerek, hogy a te dolgokat törte ossze? Mit javított az esélyen, hogy na most ezek után biztosan vesz neki anyu egyet? Mókás történet.
2022. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/177 anonim ***** válasza:
86%
Jelentsd fel. Pont. Akkor talán besz... annyira, hogy fizet neked.
2022. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/177 anonim ***** válasza:
93%

21-es, mert a gyerekek kis ktsgök, azért.


Nálunk egy hiszti során ismerősöm ostoba kölyke a lapostévét rúgta le, aztán az anyjába is egyet, szóval, miről beszélünk?

2022. jan. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/177 anonim ***** válasza:
5%

23!


Aha. Az is hihető.

2022. jan. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/177 anonim ***** válasza:
84%
Feljelentést tennék. Nem kérdés.
2022. jan. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/177 anonim ***** válasza:
15%
nem tudok mit mondani, én nem tartom olyan helyen a telóm, ahol csak úgy térddel rá lehet ugrani...
2022. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/177 anonim ***** válasza:
15%
milyen munka az, amihez csak ipad pro jó, olcsóbb nem, és még azt is neked kell megvenni, nem a cég állja? :D
2022. jan. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/177 anonim ***** válasza:
98%
Jó annak akinek nem hihető, én való életben találkoztam ilyennel, csak nekem kisebb kárt okozott a gyerek, "csak" ebook olvasót tört szarrá. Szintén saját család: több százezres kölcsön után tíz évre szívódtak fel a rokonok, apám halála után adták csak meg a pénzt, amit apámtól kérték. Nekem nem hihetetlen sem a kölykök, sem az anyja viselkedése.
2022. jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/177 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk is volt ilyen idegbeteg rokongyerek. Kivettem a kezéből a parfümömet, mert féltem, hogy összetöri (üvegben van és nagyon drága volt), erre bosszúból megfogta a karomat és annyira belemart, hogy a körmei mentén kiserkent a vér, közben végig a szemembe nézett. Ráüvöltöttem, elszaladt. Az anyja meg szótlanul, ledermedve nézte végig az egészet.


Én is a szüleinkkel beszélnék a te esetedben, hogy hassanak rá. Amíg nem fizeti ki a kárt, nem állnék vele szóba.

2022. jan. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/177 anonim ***** válasza:
94%
"Azzal ugyan mivel lett előrébb a gyerek, hogy a te dolgokat törte ossze? Mit javított az esélyen, hogy na most ezek után biztosan vesz neki anyu egyet?" - Mert a gyerekek így működnek, igaz? :D Minden egyes hiszti, sírás, sértődés előtt szépen, tudatosan felmérik az esélyeiket, hogy ezzel "mivel lesznek" előrébb. :D Na ez a hülyeség, nem a fenti történet.
2022. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!