Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nem ciki ez az...

Szerintetek nem ciki ez az egész egy kicsit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy 9 éves öcsém, aki felettébb unatkozik most, nyári szünetben. (Igazából mindig, iskola időben is, de most végképp). Egy faluban lakunk, ahol sok kis barátja van, akik mind unatkoznak. A szüleim az öcsém unatkozását úgy oldják meg, hogy a gyerek kb. minden nap más barátjánál van. De ezt úgy képzeljétek el, hogy délelőtt 10-től, este 8-ig is akár. Ott ebédel,van amikor uzsonnázik is gondolom, bár anyukám minden reggel mielőtt elmegy mondja neki, hogy reggelizzen meg legalább, de van, amikor azt is kihagyja, mondván, ő nem éhes.

Szóval, az lenne a kérdésem, hogy nem gáz egy kicsit, hogy minden nap ott van valahol - egész nap? Mert nyilván, az is más, mikor nagyszüleinknél vagyunk napokig, de ezek igazából az osztálytársai.

Én nem tudom ti, hogy vagytok vele, de engem kicsit idegesítene, ha a gyerekem egyik barátja majdnem minden nap ott lenne nálunk, mert hogy otthon unakozik. Szüleimet kérdeztem, nem lehetne-e ezt máshogy megoldani, mert már apa szerint is gáz kissé, erre az volt anya válasza, hogy mivel mi itthon "nem foglalkozunk vele", ezért megy másokhoz. Táborba meg azért nem megy, mert 40 ezer egy hét.

Szerintetek?



2022. jún. 23. 14:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:
84%

Ezen a ponton min is megy most a vita? Hiszen nem érdekel az öcséd, nem foglalkozol vele. Mi azt hiszünk amit akarunk. Nem éltek rossz körülmények között, de táborozni nem mehet és nem tudtok neki venni egy doboz Sió gyümölcslevelet meg egy csomag ropit amit vihetne a vendégségbe?

Minek kérsz véleményt (ott áll a végén hogy SZERINTETEK?) ha mindenkibe belekötsz? Két buli meg strand között kellett valamit pötyögni a telefonon, így idefostál gyakorira valami provokatív sz@rt hogy legyen min vitázni?

2022. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
94%
Jól élhettek ha a gyerek táboroztatása sem fér bele :D aranyélet
2022. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ugyanazt csinálod, mint a tesód, hiszen te is a barátaidnál vagy. Szánalmas. Foglalkozhatnál a tesóddal is kicsit.
2022. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!