Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Indítanál e polgári pert a...

Indítanál e polgári pert a testvéred ellen?

Figyelt kérdés

Testvérem kölcsönkért 3 millió forintot tőlem 2010-ben.Mai napig nem adta meg és szerintem soha nem is fogja.Nekem is nagy szükségem lenne most erre a pénzre már többször kerestem de kitérő választ ad ,vagy üvölt,de az anyám is mellé áll.Nektek van pénzetek gazdag a férjed!

A férjem azt mondja indítsunk polgári pert,de én nem merem a családomat beperelni.

Ti mit tennétek?



2015. máj. 24. 09:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

Lehet is dühös mert mi sem kapjuk a pénzt,hanem dolgozunk érte.

Ebben a vgilágban 3 millio sok pénz lehet 5 éve nem számított de most igen.

2015. máj. 24. 10:37
 22/71 A kérdező kommentje:
A kérdés továbbra is az hogy megtennétek e hogy pert inditotok vagy a család fontosabb.
2015. máj. 24. 10:38
 23/71 anonim ***** válasza:
96%
Ha eltapsolni van neki 300ezer,én beperelném.Ha akkor jó volt amikor kérte,legyen jó vissza adni is.Más farkával könnyű a csalánt verni.nem adnám neki a 3millát amiért megdolgoztatok.Ha ilyen a tesód,nem veszítesz vele semmit ha többet szóba nem áll veled.Én biztos nem hagynám.Igaza van a férjednek örüljön még eddig nem kalapálta el
2015. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
95%
Igen, megcsinálnám. Az nekem nem családtag, aki élősködik rajtam, ráadásul ilyen flegma. Az tény, hogy előtte megbeszélném mindenkivel, a jogkövetkezmények bemutatásával.
2015. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
100%
Mi értjük, te nem látod még hogy a családnak annyi már mindenképpen. Anyukád választott a tesódat, és gondolom nem elöször.
2015. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos, hogy beperelném a helyedben.
2015. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:

Neki mindent lehet én meg vagyok a szemét gyerek.Nem tehetek róla hogy jó helyre házasodtam.A férjem már rég behajtotta volna abban biztos vagyok.

Én vagyok ilyen nyámnyila csak ti nem tudjátok hogy engem hogy neveltek.

EBBE A HÁZBA HOZNI LEHET VINNI NEM!!!

2015. máj. 24. 10:51
 28/71 anonim ***** válasza:
95%
Most se áll veled szóba, úgyhogy nem fogsz sokat veszíteni. :D
2015. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
95%

Nem elsősorban a pénz miatt perelném be, hanem mert tahó módon kezeli a helyzetet. Rám senki ne rakja a telefont akinek segítettem, és ne nézzen hülyének.

Ha a szép szó nem megy, akkor majd megy a hivatalos út.

2015. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:
iLYEN KELLEMETLEN HELYZETBE NE KERŰLJÖN SENKI,SENKINEK NEM KÍVÁNOM.
2015. máj. 24. 10:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!