Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit tennétek, ha kötelező...

Ti mit tennétek, ha kötelező lenne megosztoznotok a testvéreddel azon, amit te vettél magadnak személyes használatra?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem magamnak egyúj gépet a saját megkeresett diákmunkás pénzemből kb 1 hónapja és a testvérem először ki akarta magának sajátítani, amit a szüleim TÁMOGATTAK, utána még nekem kellett kisírnom, hogy legalább közös legyen a SAJÁT GÉPEM, mert nem enged ide a testvérem. Azzal érvelnek, hogy ameddig az internet az övék, addig azt kell elfogadnom, amit ők csinálnak. Aztán amikor megtudták, hogy nem fontos nekem a net, azzal érveltek, hogy amíg az én kenyeremet eszed, addig nincs magántulajdonod. Én 16/f a kicsi 9/l.

2016. aug. 26. 13:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/185 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, ha játszol - ha nem, add el, már csak azért is. Elvégre így sem a tiéd, nem használhatod amikor akarod. Tuti eladnám még akkor is, ha magammal is kicsesznék valahol. Mi az hogy egy 9 éves nem enged oda a saját gépedhez? Nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát!

Ha kitalálja , hogy holnaptól aludj a kutyaólban, akkor kiköltözöl az udvarra, mert azt akarják?

2016. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/185 anonim ***** válasza:
96%
Ha van a húgodnak okostelefonja, miért nem minecraftozik azon? Töltsd le neki, aztán játsszon azon.
2016. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/185 anonim ***** válasza:
96%

Figyelj, tényleg add el.

Pár év múlva úgyis elköltözöl, akkor olyan gépet veszel magadnak, amilyet akarsz. Addig meg oldják meg az idióta szüleid a húgod seggének nyalását máshogy.

Eszem megáll, hogy a te saját tulajdonodat ők csak úgy lefoglalják...

Add el, és tedd bankszámlára a pénzt.

2016. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/185 anonim ***** válasza:
84%
Már bocs, de te is jó nagy hülye vagy hogy hagyod ezt így. Fogod a gépet, jelszót teszel rá, tesót elküldöd hogy játsszon a telefonján. Ennyi. Nehogy már a saját géped felett mások rendelkezzenek... a fejüket leordítanám ha ilyesmit akarnának a szüleim. Szállj már kicsit szembe velük mert azt hiszik mindent megtehetnek. Mindig ezt fogják csinálni veled ha hagyod.
2016. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/185 anonim ***** válasza:
6%
Nem értek egyet a szüleiddel, de esetleg egy olyan megoldást el tudnék képzelni, hogy veszel a tesódnak valamilyen egyszerűbb gépet (amin még fut a minecraft) esetleg tabletet, amin játszhat ő. A hugod nem hibás szerintem, még nagyon gyerek, azt követel ki, amit csak tud. Ha nem lázadsz, hanem "úriember" vagy, akkor talán a szüleid jobban felnőttként kezelnek majd. Esetleg egy olyan verziót is működhet, hogy ezt eladni és venni 2 rosszabbat, ami még mindkettőtöknek megfelel. Nem tudom, hogy milyen a gép és mennyi pénzed maradt még.
2016. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/185 A kérdező kommentje:
A telefonján nem fut el a minecraft. Samsung galaxy ace 1-e van, 5 éves teló, még apám régi telefonja.
2016. aug. 26. 14:20
 27/185 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező!


fogod a gépet, lekódolod, zárttá teszed és letörlöd róla a minecraftot. rárakod a kislány telójára, és eldugod a gépet.


hát nehogymár bakker. állj már ki magadért!!!

2016. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/185 anonim ***** válasza:
94%
akkor nem minecraftozik
2016. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/185 anonim ***** válasza:
17%

majd engeded h a főnököd ugráltasson a munkahelyen? vagy engedni fogod h a saját munkatársaid is?


te vetted ,a tiéd.

2016. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/185 anonim ***** válasza:
90%
Latod, legkozelebb idd el a penzt, nem erdemes sporolni mert csak elszedi mas...
2016. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!