Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem gyereke kiesz a...

Testvérem gyereke kiesz a vagyonomból. Hogy mondjam meg sértődés nélkül?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok gyesen a 2 évesemmel,és mivel nyári szünet van tesóm megkért h vigyázzak az ö gyerekére mivel vége a sulinak.


Még csak 1,5 napot volt itt. Csütörtök déltől 5ig,meg péntek egész nap. De mást nem csinálok csak etetem ezt a lányt. 8 éves egyébként.

Egyedül nevelem a gyerekem,oké anyunál lakunk most adok neki le pénzt a gyesből,csp-ből. De a luxus dolgokat mint pl gyümölcs,joghurt,túrorudi v bármi nasi,azt külön veszem meg a gyereknek.

Egy hétre előre szoktam megvenni a nasit,joghurtot,gyümölcsöt két három napra elegendőt. Nem szeretek mindennap ilyen miatt boltba járni.


Készültem h jön unokahugom is,duplám vettem mindenből. De nem gondoltam volna h megesz mindent egyszerre már csütörtökön. Mondtam neki tv-zzen mig elaltatom délbe a kicsit,addig felzabált mindent. És csak este tünt fel h nincs meg.

Mondom jó,reggel elmentünk boltba vettünk ugy gümit,meg hasonlót h jövö hétre is elég legyen.

Én tizóraira v uzsira adok kisfiamnak ilyesmiket. nem is mindennap.

És pénteken uzsi időbe azt veszem észre h nincs meg a 6 banánból egy db se,alma sincs már,a 2 túrórudi is hiányzik. Kérdezem a lányt,hol van,azt mondja éhes volt mig altattam ebéd után a kicsit ő megette. De basszus elötte evett meg 2 nagy szelet rántott hust krumplival ebédre,elötte tizóraira evett tejberizst. Nassolt is,2 csomag kölesgolyó lett kibontva délelött,reggelizett is otthon is,itt is.


Én egész nyáron ezt nem gyözöm anyagilag... Akciósan vásárolok azért több napra veszem meg,és a bolt is a 2 évessel elindulva messze van. Környéken csak kisbolt van ami nagyon messze. Ha nem veszem meg akkor az én fiamnak se lesz.


Emlitettem péntek este tesómnak h sokat nassol a lány,de az volt a válasz h mit sajnálom tőle,mikor az én gyerekem ott van ő is kap. Igen,egy vmit,nem egy egész heti dupla adagot


2017. jún. 18. 11:27
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/148 anonim ***** válasza:
95%
4-kor még ő is elvihette volna strandolni a saját lányát.
2017. jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/148 anonim ***** válasza:
90%
Remélem békülés esetén nem fogod újra befogadni a lányát.
2017. jún. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/148 anonim ***** válasza:
95%

A tesód egy tapintatlan bunkó.

Gondolom most leesett neki, hogy nem vagy ingyen óvoda, és nem úgy táncolsz, ahogy ő fütyül. Oldja csak meg a felügyeletet máshogy, mert az a legegyszerűbb, hogy odab szom a gyereket máshoz több hónapra.

Ha kibékülnétek, én akkor sem folytatnám az ingyen óvodát/pesztrálást.

2017. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/148 anonim ***** válasza:
84%
Tedd össze a két kezed,hogy leráztad! Zabáltassa máshol a kölkét!
2017. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/148 anonim ***** válasza:
84%
hálistennek elvitte, megszabadulsz a nyűgtől, jól tetted hogy a saját gyereked lett az első! :)
2017. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/148 anonim ***** válasza:
94%
Tesód tényleg nem százas. Ennyire elfelejtette, milyen volt a saját gyereke 2 évesen? És mégis hogy gondolta, hogy te a saját gyereked rovására kizárólag az övével foglalkozol, és ő ezt neked utasításba adhatja?
2017. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/148 anonim ***** válasza:
84%
A kérdező testvére (vagy valami hasonló éhenkórász ingyenélő) lepontozott mindenkit.
2017. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/148 anonim ***** válasza:
100%
nagyon helyes.
2017. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!