Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesítenek a kistesóim, mit...

Idegesítenek a kistesóim, mit csináljak? Otthon se értik meg, hogy nem csak körölöttük forog a világ?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, rengegeg ideig egyke voltam, aztán anya újraházasodott és ikeröcséim lettek. Most 4 évesek és folyamatosan b*sztatnak, azt akarják hogy játszak velük, hogy undorító dolgokkal szórakozzak mint a műtakony, meg ilyenek. Azt megteszem, ha bírom, hogy ideg-óráig vigyázok rájuk, elmegyek értük oviba, na de az életem nehogy már körölöttük forogjon. Nekem tanulnom kell, vannak barátaim saját életem. A mostoha apám meg még forszírozza is az ikreket, hogy nyúzzanak engem. Kész rémálom. Szeretem őket, de napi 24ben rohadt idegesítő tud lenni 2db visító 4 éves.

2018. okt. 30. 11:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/112 anonim ***** válasza:
89%

#28 "Ez persze így rendben is van, de akkor talán elvárásokkal se bombázzák _ez ügyben_."- írtam.

Természetesen nyugodtan elvárhatják tőle, hogy tanuljon, hogy rakja rendbe a szobáját, stb. Az új gyerekekkel kapcsolatban viszont _semmit_ - max kérhetnek, és megköszönhetik.

2018. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/112 anonim ***** válasza:
90%

#16

"A könyvtárakat (többek között) pont erre találták ki: ott magány van és síri csend. Ha az iskolaiban nem is, egyéb könyvtárakban igen."

Ember, jártál márt életed során könyvtárban? :D

Nem úgy tűnik...

Üdv, egy könyvtáros (aki járt már könyvtárban)

2018. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/112 anonim ***** válasza:
89%
boszorkány mert marhaságokat beszéltek. Nehogy már a kérdező ássa el magát, csak mert a szülei csak gyereket csinálni tudnak de nevelni már nem.
2018. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/112 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként aki azt mondja, bírja ki:

ezt nem lehet. Mellettünk is néha van 2 óbégató gyerek, ha azok belelendülnek, nem lehet itthon megmaradni, akkor se ha a pincében dekkolok, nem hogy fülhallgató meg füldugó xD Amúgy sem a kérdezőnek kell alkalmazkodnia.....

2018. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/112 anonim ***** válasza:
39%

"Ember, jártál márt életed során könyvtárban?"


Nem volt pénzem megvenni az egyetemi könyveket, úgyhogy gyakorlatilag könyvtárakban tanultam végig az egyetemi éveimet. Lehet, hogy te olyan könyvtárban dolgozol, ahol folyamatos a hangzavar, de léteznek olyanok is, ahol csend van és nyugalom. Akinek ez kell, megtalálja.

2018. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/112 anonim ***** válasza:
21%
Jaj de sok itt az idióta!
2018. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/112 anonim ***** válasza:
98%

"nyugodtan elvárhatják tőle, hogy tanuljon, hogy rakja rendbe a szobáját, stb. Az új gyerekekkel kapcsolatban viszont _semmit_ - max kérhetnek, és megköszönhetik."


Csakhogy az élet nem olyan, hogy tökéletesen elválik egymástól az együtt élő négyévesek meg a 16 éves élete, pont erről szól a kérdés. Nyugodtan elvárhatják, hogy tanuljon, aha... De mégis hogyan, ha a kicsik folyamatosan zavarják? Elvárhatják, hogy rakja rendbe a szobáját, aha... Egész más egy olyan szobát rendbe rakni, ahova a kicsik be se léphetnek, meg egy olyat, ahova folyamatosan bejárnak rendetlenséget csinálni. Vagyis bármit várnak is el a nagyobbtól, a kicsikkel is kapcsolatos minden elvárás, ha együtt élnek.

2018. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/112 anonim ***** válasza:
94%

#36

Félreértesz. SOK könyvtárban jártam már. Síri csend és magány sehol nem volt. Eleve ahova 1 embernél több jár, ott már nincs magány.

Én pont olyan könyvtárban dolgozok jelenleg, ahol van csend és nyugalom, de éppen azért, mert ide nem jöhetnek be random olvasók, csak évente egy-egy kósza kutató, nem a lakosság kiszolgálása a feladat. Közkönyvtárban mindig lesz alapzaj, és emberek.

2018. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/112 anonim ***** válasza:
25%
A közkönyvtárak eldugottabb sarkaiban található alapzaj maga a síri csend két négyéves randalírozásához képest. Szerintem érdemes lenne kipróbálnia a kérdezőnek.
2018. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/112 anonim ***** válasza:
82%
#38, ha nem passzolják le neki a kicsiket, ha nem küldik a nyakára, akkor nem igazán fogják zavarni, se bejárkálva rendetlenséget csinálni. (persze ezt az első perctől így kellett volna csinálni...)
2018. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!