Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesítenek a kistesóim, mit...

Idegesítenek a kistesóim, mit csináljak? Otthon se értik meg, hogy nem csak körölöttük forog a világ?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, rengegeg ideig egyke voltam, aztán anya újraházasodott és ikeröcséim lettek. Most 4 évesek és folyamatosan b*sztatnak, azt akarják hogy játszak velük, hogy undorító dolgokkal szórakozzak mint a műtakony, meg ilyenek. Azt megteszem, ha bírom, hogy ideg-óráig vigyázok rájuk, elmegyek értük oviba, na de az életem nehogy már körölöttük forogjon. Nekem tanulnom kell, vannak barátaim saját életem. A mostoha apám meg még forszírozza is az ikreket, hogy nyúzzanak engem. Kész rémálom. Szeretem őket, de napi 24ben rohadt idegesítő tud lenni 2db visító 4 éves.

2018. okt. 30. 11:55
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim ***** válasza:
70%
Na az 50esnek nagyon adom a véleményét xd huzzatok innen agressziv vernyanyák
2018. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 anonim ***** válasza:
31%

Beszélj anyádèkkal hogy nem te szulted őket és nem fogod kivenni a reszed mert bem a te kölykeid, csak tesók vagytok.

Es tényleg tanulással kell hogy foglalkozol és avval hogy mit tanulsz.

Gondolj arra hogy ha lesz gyereked milyen munka mellett tudod megoldani...ha egyedül maradsz akkor is. Mert ugye nagyszülőkee nem számíthatsz. Nem varhatod el hogy elmenjenej erte oviba vagy néha egy két órát vigyázzanak ra. Hiszen a te kölyköd lesz nem az övék.

2018. okt. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 anonim ***** válasza:
23%
58%, ne a saját anyádból indulj ki. Nem lehet véletlen, hogy a leírásod az otthoni környezetedet festi le. De nem mindenkit a tévé nevelt fel, mint téged. Olyan buta vagy, mint a s.eggem kifordítva.
2018. okt. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/112 anonim ***** válasza:
20%
Bizonyára nálatok természetes volt, hogy hagytak hányni-fosni gyerekkorodban. Meg is látszik rajtad.
2018. okt. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 anonim ***** válasza:
18%

Egyebként régebben, még a két világháború előtt a nagycsaládos létforma is elég gyakori volt. Ott már rég felkötötte volna magát a kérdező meg jó pár válaszoló. Nyilván az sem a legideálisabb volt, félre ne értsen senki, eszemben nincs visszasírni. De a jelenlegi, elidegenedett életetek luxus, nem értem, miért nem vagytok képesek átlátni. Talán tényleg tanulnotok kellene, nem csak nyafogni róla, hogy nem tudtok, mert együtt kell élnetek másokkal.

Ha pedig felnőttök, költözzetek tanyára. Mondjuk ott meg az állatok zajonganak. Nehéz lehet nektek.

2018. okt. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 anonim ***** válasza:
16%
50: ritka ostoba idióta vagy. És az a legnagyobb baj, hogy mellé még lélegzel is.
2018. okt. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/112 anonim ***** válasza:
0%

"Talán tényleg tanulnotok kellene, nem csak nyafogni róla, hogy nem tudtok, mert együtt kell élnetek másokkal."


Azt nem fogják fel, hogy mennyivel többet tanulhat az ember abból, ha másokkal, pl. a testvéreivel foglalkozik, mint könyvekből.

2018. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/112 Boszorkány_ ***** válasza:
19%
Nehogy már elhitessétek vele hogy nem kell hogy kivegye a részét, csak mert nem ő szülte őket. Ezt a baromságot. Igenis segíteni kell a saját tudásához és erejéhez mérve.
2018. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/112 anonim ***** válasza:
82%

"Nehogy már elhitessétek vele hogy nem kell hogy kivegye a részét, csak mert nem ő szülte őket." - pedig ez pontosan így van, semmiféle kötelezettség se terheli a féltestvérei felé.

"Egyebként régebben, még a két világháború előtt a nagycsaládos létforma is elég gyakori volt. Ott már rég felkötötte volna magát a kérdező meg jó pár válaszoló." - talán a fiatal felé meglévő ELVÁRÁSOKAT is össze kellene hasonlítani... a világháborúk előtt ezekben a nagycsaládokban hol volt elvárás a diploma, vagy akár az érettségi? 1-2%-ban?


"Azt nem fogják fel, hogy mennyivel többet tanulhat az ember abból, ha másokkal, pl. a testvéreivel foglalkozik, mint könyvekből." - ja, csak arra nem adják egyiket se az előbb említettekből...


Bonusz-kérdés: ha a Kérdező pesztráljon meg tanuljon, akkor mikor legyen fiatal???

2018. okt. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/112 anonim ***** válasza:
24%

Ennyi

Ha a szulei meg idossek lesznek had elvezzek majd a nyugdijat...nemàm unokát pesztralni.!

2018. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!