Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Idegesítenek a kistesóim, mit...

Idegesítenek a kistesóim, mit csináljak? Otthon se értik meg, hogy nem csak körölöttük forog a világ?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, rengegeg ideig egyke voltam, aztán anya újraházasodott és ikeröcséim lettek. Most 4 évesek és folyamatosan b*sztatnak, azt akarják hogy játszak velük, hogy undorító dolgokkal szórakozzak mint a műtakony, meg ilyenek. Azt megteszem, ha bírom, hogy ideg-óráig vigyázok rájuk, elmegyek értük oviba, na de az életem nehogy már körölöttük forogjon. Nekem tanulnom kell, vannak barátaim saját életem. A mostoha apám meg még forszírozza is az ikreket, hogy nyúzzanak engem. Kész rémálom. Szeretem őket, de napi 24ben rohadt idegesítő tud lenni 2db visító 4 éves.

2018. okt. 30. 11:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/112 anonim ***** válasza:
25%

"csak gyereket csinálni tudnak de nevelni már nem."


Nem értem, miért jöttök azzal, hogy a szülei nem tudják megnevelni az ikreket. Négyéves gyerekekről van szó, akik JÁTSZANI szeretnének. Szerintetek ezen mi a neveletlenség? Mégis mi a nyavalyát csináljon egy négyéves gyerek, üljön be a tévé vagy a számítógép elé?

Kifejezetten becsülendők ezek a szülők, mert olyan gyerekeket nevelnek, akik szívesebben játszanának az idősebb testvérükkel, mint hogy egész nap a képernyőt bámulják. Napi pár órát játszani két gyerekkel egyáltalán nem megerőltető egy idősebb testvér számára.

2018. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/112 anonim ***** válasza:
76%
" Napi pár órát játszani két gyerekkel egyáltalán nem megerőltető egy idősebb testvér számára." - amit az ember nem akar, abból 3 perc is megerőltető. Miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy a Kérdező a saját életét akarja élni? - n.b. nem ő vállalt gyereket...
2018. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/112 anonim ***** válasza:
15%
Talán mert vannak otthon szabályok??? Mert élhet ahogy akar, de akkor a sajátban, ahol ő alakítja a kötelességeket. Ja, hogy ez nem megy és még alkalmazkodni sem akar? Ő baja
2018. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/112 anonim ***** válasza:
77%
#44, nem gondolom, hogy egy új házasság jogot teremt bárkinek is az előző házasságból származó gyerek életének tönkretételére. A "kedves" szülőknek forogjon a világ nyugodtan a két új babuka körül - elvégre ők vállalták - de másoktól ne merjék elvárni ugyanezt.
2018. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/112 anonim ***** válasza:
75%
Teljes egyetértek 45-ös! Hagyd rá, ez az a tipikus anyuka, aki "addig amíg az én házamban laksz azt csinálod amit mondok" és a 30 éves gyerekét is képes lenne irányítani. :DDDD
2018. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/112 anonim ***** válasza:
95%
Mondj nekik nemet. Egyezzetek meg, hogy egy héten x órát vagy hajlandó velük foglalkozni, többet nem fogsz, mert van más dolgod is. A szobádból ki tudod őket zárni, ne törődj vele, ha anyukád és a nevelőapád leszidnak érte. Majd hozzászoknak. Valahogy el kell fogadniuk, hogy 16 évesen van saját életed, ha szép szóra nem megy, szimplán ne engedelmeskedj nekik. Az is egy megoldás lehet, ha megmondod, hogy ha nem változik semmi, apukádhoz költözöl. Nem muszáj komolyan gondolni, de lehet, "megijednek" hogy ilyen komoly a helyzet, és mérlegelik a dolgokat.
2018. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/112 anonim ***** válasza:
28%

"44, nem gondolom, hogy egy új házasság jogot teremt bárkinek is az előző házasságból származó gyerek életének tönkretételére."


Szegény, szegény tönkretett gyerek. Mert nincs síri csend és hullaszag egy házban, ahol egy háromgyerekes család él, ez ugye teljesen hazavágja az ember életét. Száz pszichiáter kevés lesz talpra állítani.

Legyen már vége ennek az őszi szünetnek, mert szánalmas, amiket itt leműveltek, gyerekek.

2018. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/112 anonim ***** válasza:
67%
#47, mi bajod az ilyen kérdésekkel?
2018. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/112 anonim ***** válasza:
97%

Egy középiskolásnak egyáltalán nem biztos, hogy van napi "pár órája" játszani. Ha 7 órája van az iskolában,és nem a szomszéd utcába jár, lesz kb. 4 mire hazaér.Fél ötkor leül tanulni és előfordulhat, hogy hétkor még nincs kész. A 4 éveseknek meg 8-kor ágyban a helyük. szóval jó, ha a vacsoránál látja őket.

Meg kellene beszélni pontosabban, kinek mikor mi a dolga, mikor van szabadideje, és hogy osztjátok el a közös feladatokat. Nem lehet a kicsiket random rászabadítani a nagyra. ha a felnőttek is ezt képviselik, a kistesók is el fogják fogadni.Az én nagylányaim is megértették az öccsükkel, hogy adott időben nem szabad őket zavarnia, de ekkor és ekkor majd játszanak vele. Lehet, hogy csak másnapra igérték, de azt be is tartották.

2018. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/112 anonim ***** válasza:
74%
Na itt is van a sok vérmami akik egész nap a retkes kölykükkel vadásznak lájkot facebookon és annyira nem tudnak már mit kezdeni az életükkel mert már megzápult az agyuk a 4 fal között az évek alatt amíg vigyázni kellett a gyerekre, hogy ide járnak okoskodni. A világon nincs semmiben tehetségük de szültek egy gyereket akit hót szarul is nevelnek, de legalább így elmondhatják magukról, hogy mekkora hősök. Tudtommal nem a kérdező szülte a 2 kölyköt tehát vigyázzanak rá azok a személyek akiknek ez a feladatuk. Egy 16 évesnek tanulnia kell, építeni a jövőjét, majd lesz neki is gyereke akire saját magának kell vigyáznia. Nyenyenye kÖzTuDoTtAn HaMaRabb SzÁrAD kI a sZervEzEtE, ezt is biztos valami gyépés oldalon olvastad ahol az a jelszó, hogy neveld egy rohadt burokban a gyereked különben a hajnali szellőtől összeomlik a szervezete. Hajaj fosik és okádik a gyerek ez annyira természetellenes, hogy biztos most fog meghalni. Aztán ilyen eldugott baba-mama fb csoportokban meg megy a vérre menő harc, hogy melyik vérmaminak nagyobb a lexikális tudása.
2018. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!