Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » MÉREG! Levofloxacin (sandoz),...

MÉREG! Levofloxacin (sandoz), Leflokin (teva), Ciprofloxacin, Fluorkinolon mellékhatásokban szenvedő emberek tapasztalatait várom?

Figyelt kérdés
Magyarországon egyre több,orvos háziorvos írja fel a Levofloxacin,leflokin (ciprofloxacin) tartalmú gyógyszereket,amik külföldi leírások szerint inkább kemoterápiás szereknek felelnek meg mintsem antibiotikumoknak,nekem valószínűleg többek között állandó fülcsengést okozott,szétbontotta a porcszöveteimet,izomgyengeséget-izomfájdalmat,homályos látást,memória problémát okozott!!A tünetek nagy része több mint három hónapja azóta is fent áll.Amerikában kb.2009 óta tüntetnek ezen gyógyszer ellen,több oldalon is azt találni hogy a Ciprofloxacin MÉREG!!Nagyon gondolja meg mindenki,hogy milyen "gyógyszert" szed be ,mert az élete múlhat rajta!Továbbá várom azon emberek hozzászólásait akinek,tapasztalatai vannak ezekkel a "gyogyszerekkel" vagy a mellékhatásaikat tapasztalták illetve tapasztalják.Köszönöm

2015. júl. 10. 01:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:

A témában nagyon komoly szakmai anyagok, esetbeszámolók találhatók az alábbi FB csoportban:

[link]

Itt egymásra találhatnak a károsultak és mindent megtudhatnak a káros mellékhatásokról, a teendőkről. A csoport komoly szakmai, tudományos alapokra helyezve működik, nem "kuruzslós" oldal. Csatlakozni érdemes.

2019. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim válasza:
100%
Egyszer szedtem Leflokint 5 éve. Kb.második nap egyszer csak kiugrott a vérnyomásom 220-ra, a pulzusom is nagyon magas lett. Mentő vitt a sürgősségire, a vérnyomásom alig tudták levinni.( Se előtte, se utána nem volt soha probléma a vérnyomásommal. 2 napja újra beleszaladtam egy kinolon típusú szemcseppbe. Kb. 2 napja használtam mikor erős szívdobogás érzésem lett erős fejfájással szédüléssel gyengeséggel remegéssel. Abbahagytam a használatát, fél napon belül jobban lettem. ( Örültem hogy túléltem annyira rosszul voltam tőle.) Orvoshoz vissza hogy írjon másik szemcseppet mert ezt nem birom. Erre felírt egy másikat ami utólag kiderült szintén kinolon tipusú. Ez abból derült ki hogy rosszul lettem ettől is csepegtetés után kb.15 perccel. Ugyanazok a tünetek voltak.A szemcsepp neve Oftaquix. Szóval 3-szor majdnem kipurcantam ahányszor kinolon tipusú antibiotikumot használtam. Egyébként az EU-ban be is akarják tiltani ezeket a gyógydzereket.
2019. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim válasza:
Én is áldozata lettem sajnos. A legrosszabb a fülzúgás, és a fáradtság ellenére érzett álmatlanság. Akinek szintén volt álmatlansága, el fog ez múlni? Van akinek még mindig van? nem tudom miben reménykedjek, de hosszú távon nem megoldás az altató..
2019. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim válasza:

En most hetfon kezdtem a Levofloxacint! Este fel 6kor vettem be. Egy szemtol meg nem volt olyan nagy baj, nem is tulajdonitottam neki jelentoseget. Masodik szem kedd este fel5. Keso estere lettem iszonyat sz*rul tole: almatlansag, szedules, rossz szajiz es izerzes zavar, magas pulzus, iszonyat eros szivveres, izzadas nagyon erosen, es ami nagyon faj az a hatam bal oldalan egy izomfajdalom, lehet hogy begyulladt. Azt hittem reggelre meghalok! Panikroham es halalfelelem! Hivtam az orvosomat mondtam h irjon fel valami mast. Felirt egyet, ellenoriztem hogy nehogy ebbe a hatoanyaguba tartozzon. Nem ebbe tartozik, igy szerda ota azt szedem. Mèg mindig szedulok es iszonyat faj a hatam!

Az a szer valoban méreg! Akinek nem csinalt mellekhatast, az oruljon, de a ne kerdezot es a tobbi szerencsetlen ocsarolja! Nem mi vagyunk a hulyek!

Azt hallottam magneziumot kell szedni, ugyhogy en matol szedem. Remelem segit majd.


Ne vegye be senki!!!!

2019. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim válasza:
Sziasztok! Van itt mèg valaki a régiek közül? Én is most szedtem be ezt a szart, és teljesen le vagyok robbanva :( Kevilla, nálad van valami javulás azóta? Nem tudom, mire számíthatok, mert a tüneteim egyre rosszabbak.
2019. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
81%
Most kezdtem el szedni és már érezhető a javulás a tüdő gyulladásomat tekintve. Hűha most mi lesz 😱 ja igen. Meggyogyulok
2020. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim válasza:
62%
De kis vicces vagy, utolsó! Örülj neki, hogy nálad nem okozott problémàt, de elég sok embernél igen. Egyébként nálam sem akkor jöttek a mellékhatások, amikor elkezdtem szedni a gyógyszert.
2020. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 Snakeheart válasza:
100%

Üdv!

Én Levofloxacint kaptam (háziorvos) régóta húzódó arcüreggyulladásra, emellett féloldali orrdugulásom volt. Azt kell mondjam, hogy féltem a gyógyszertől, mert itt sok negativ vélemény volt a kinolon típusú antibiotikumokról, szerencsére mellékhatása nem volt. És teljesen megszűntette az arcüreggyulladást! Viszont! Ezután elmentem fülorrgégészetre, ahol a dokinőnek leesett az álla, hogy ilyen antibiotikumot még adnak, szörnyűlködött, mert ez az idegrendszert tönkreteszi. Én ajánlom a fülorrgégét! Itt az orrdugulásra ( orrsövényferdülés,orrpolip) kaptam Mometason sprayt, és Revicet rágótabit, és mintha kicseréltek volna.

Szóval ha nagyobb baj van, érdemesebb kikerülni a körzetist, mert azok erőszeretettel irogatják fel az erősebbnél erősebb lótablettákat.

Jó egészséget mindenkinek!

2020. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 Sertralin89 ***** válasza:
Én most szedtem be hat darabot a Levnibiotból, mert már nagyon erős fájdalmaim voltak. Nah most ott tartok, hogy fáj mindenem. A lábfejem, a kézfejem, az alkarom görcsöl, a vállam is fáj. És folyamatosan váltakozik. Olvastam erről a gyógyszerről, de nem hittem volna, hogy nálam is előjön. Szó szerint MINDENEM fáj, idegesítő. Nem tudok másra koncentrálni, csak a fájdalomra. Nagyon fáj :"(
2020. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim válasza:
@Sertralin89: Ha még az elején vagy, azonnal kezdj el szedni Magnéziumot (500-600 mg mehet nyugodtan. Egész napra elosztva 1,5-2 óránként bevéve). Megköti a mérgezés elején szervezetedben lévő szabad ciprot. Magnézium taurát a legjobb, vagy az Mg bármely természetes formája (csak ne megnézium oxid legyen, mert rosszabb a biológiai hasznosulása. Mellette a fájdalom ellen a legerősebb mód az EPSOM sófürdő. 500g egy kád meleg vízbe és 40 perc pihi benne (nyakig elmerülve). Így a magnézium a bőrön keresztül közvetlenül az izmoka, inakban szívódik fel. FQ mérgezésnél csodákat művel. A többi javasolt mikrotápanyagról, amik a regenerálódást gyorsítják, majd írok még.
2020. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!