Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Naponta 3 doboz cigi elszívása...

Naponta 3 doboz cigi elszívása mennyire káros?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:35
 11/99 anonim ***** válasza:
100%
huuu az nem kevés, ráadásul 17 évesen..... Miért hiszed el magadról hogy ez kell neked, főleg ennyi????Ezzel az erővel ne kóstolj bele semmibe mert függővé válhatsz bármitől.Ennél azért az emberi agy sokkal de sokkal többre képes!!!Persze a tiéd is:). Addig kéne abbahagyni ezt a nagyon romboló szenvedélyt ameddig nem károsítod meg magad örökre.Akkor megijedsz majd de már késő lesz.....hallgass a tapasztaltabb ember társaidra és a káros szenvedélyt cseréld le egészségre jótékony hatással járó sportolásra(akár napvégi séták zöldövezetben ha teheted)....és akkor te is tettél végre valamit önmagadért!
2011. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
98%

Napi 3 doboz az 57 szál, szerintem ez már komolyan akadályoz a mindennapi életviteledben is.

Szerintem csak gondold végig magadban, hogy tulajdonképp csak egy illúziót élsz meg a folyamatos nikotinozással, nem az életedet. Nem csak arról szól az élet, hogy folyamatosan halálra le vagyunk nyugodva, néha szembe kell nézni vele. Hidd el, ezzel a tudattal sokkal nagyobb lesz majd elszívnod azt a napi 1-2(!) szálat, amivel még van esélyed, hogy 40 éves korodra ne legyél beteg vagy ne nézzél ki egy 70 évesnek.

2011. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:
*nagyobb élvezet
2011. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
80%
17 évesen 3 doboz. gratulálni tudok csak. és még hozzá meg is kérded hogy ártalmas e? ez vagy kamu, vagy nem vagy tisztában a dolgokkal.
2011. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is fake, ahhoz legalább 3-4 cigit kellene elszívnia óránként. 17 évesen valószinűleg még suliba jár. Ott hogy oldja meg ezt. És ezt a szülei finanszírozzák? akkor elég gazdagok lehetnek.
2011. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
25%
Biztosan fake, utólag nekem is leesett. Egyébként meg mit gondoltál mégis? Baromira egészséges, én ma speciel 3 szálat szívtam, van még 2 szál a dobozban, és még holnapra hagyni is akarok egyet. Te is tégy így inkábbb. MIt szívsz?
2011. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 A kérdező kommentje:
kedves utólsók ! hogy oldom meg a suliban ? szünetekben van dohányzásra kijelölt hely és nálunk a fél osztály cigizik még ha nem is annyit mint én. és az a kamu aki ezeket mondta vagy írta vagy érted...
2011. szept. 22. 16:23
 18/99 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, tök mindegy. de ilyet feltenni hogy mennyire káros? én is cigizek, 8-10 szálat naponta. pedig én járok suliba. de ha megteheted anyagilag, hogy ennyit szivsz, akkor cigizz csak. szerintem te is tudod hogy mennyire káros ez.
2011. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
100%
ja és még. szüleim előtt is cigizek igen, de ha oranként 3-4 szálat szivnék azért biztos megszolnák, hiába vagyok már 22.
2011. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és igen, az utoslónál a pont, ne cigizz ennyit, mert írni és fogalmazni még mindig nem tudsz.
2011. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!