Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Naponta 3 doboz cigi elszívása...

Naponta 3 doboz cigi elszívása mennyire káros?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:35
 31/99 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg borzalmasan büdös lehetsz és ezt nem rosszindulatból írom.
2011. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
EGYIKŐTÖKNEK sincs igaza, hogy egymást szidjátok! Neki még ha a maga hülyesége miatt, akkor is problémában van, amiből egyedül nehéz lesz kimászni. De neked kérdezőnek se lehet egy szavad sem ha így leszólnak, és még ha nem kellene így leszólni, akkor sem.
2011. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 A kérdező kommentje:
ma csak fél dobozzal szívtam ....de b@zdmeg még csak este fél 10. és a holnaptól félek , hogy bepótolom a mai kiesett adagot is.Mert általában ha elkezdem nem naon tudok leállni vele csak egy nagyobb mennyiség után és akkor úgy 2 óráig halál nyugodt leszek. Amúgy harmadikos vagyok gimnazista és szar és naon nehéz a suli bal****ok a tanárok.....hülyék az osztálytársaim és nem azért mert én cigizek. ÉS AKI MÉG SZIDNI AKAR : MAGYAR VAGYOK NEM CIGÁNY VAGY ILYESMI ,KATOLIKUS ,HETEROSZEXUÁLIS !!! nah de nem pofázok annyit...ha valaki tud még valamit az kérem írjon ,az is érdekelne hogy másnak , ha már sikerült akkor hogyan szokott le ?
2011. szept. 25. 21:45
 34/99 anonim ***** válasza:
Milyen cigit szívsz? valami erősebbet? szerintem előbb próbálj átállni gyengébbre.
2011. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 A kérdező kommentje:
alapból gyenge cigit szívok : fehér multifiltert a többi már a sárga is marja a torkomat...azokat utálom ez viszont kifejezetten nyugtató hatásu ,....
2011. szept. 26. 13:54
 36/99 anonim ***** válasza:
90%

én inkább erösböl szívnék kevesebbet.

nekem piros LM-ből elég a kevesebb is.a fehér multi az mi? hát az hegyilevegő b@zdmeg.vagy még jó a hosszú piros multi.a malboronak nem szeretem az ízét valamiért.próbáltál már mást is a sárga multin kívül?

16/F

2011. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
hát a fehér az tényleg semmi. vegyél kéket először. abbol már kevesebbet fogsz elszivni.
2011. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 A kérdező kommentje:
mert nekem csak ez tetszik max sárga multi
2011. szept. 26. 21:06
 39/99 anonim ***** válasza:
ez tetszik?ilyet a divatdohányosok mondanak,már nem azért.mondjuk azok nem szívnak el napi 3 dobozt.de gondoljj bele......amiket én szívok,(pl piros LM)az 10.09.10-es.amiket te,az ha jól tudom,1.01.1-es.igaz?tehát 3 doboz,akkor ha 20-al számolunk,(tudom hogy 19 kilenc de az egyszerűség kedvéért......)akkor az napi 60 szál.én olyan napi 6 szál,az pont elég,az nem is sok.amit te szívsz egy nap,az 60.6.60,amit én,az meg 60.5,4.60.holnap ha eszembe jut valami akkor írok de most álmos vagyok,de remélem tudtam valami hasznosat mondani.
2011. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
első pár szál nem is lesz jo az erősből, pont azért mert erős. de utanna már igen. de ha megteheted anyagilag a napi 3 csomagot, akkor nem tudok mást javasolni.
2011. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!