Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Naponta 3 doboz cigi elszívása...

Naponta 3 doboz cigi elszívása mennyire káros?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:35
 61/99 A kérdező kommentje:
próbáltam szívni piros multit , de...pfúúj de nem bírom alig szívtam belőle az már rohadt sok nekem. de a jó rész ma még 1 szál fehéret sem szívtam :)) . csak késöbb sem akarom bepótolni a mai "hiányát" .//
2011. okt. 4. 14:15
 62/99 anonim ***** válasza:
100%
Pedia a piros multi a legjobb cigi, én mindig olyat szívok, de nem 3 dobozzal.
2011. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
Ha én is a leggyengébbet szívnám lehet hogy én is ezt csinálnám. Én piros marlborozok, jobban megéri, legalábbis anyagilag, de lerakom, majd, egyszer:DXD
2011. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
pont az lenne a lényeg, hogy fuuj, és akkor nem fog kelleni.
2011. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 A kérdező kommentje:
a piros nem köll de a fehér annál inkább. , bár ma még nem szívtam egyet se , és mindjá vége a napnak :))
2011. okt. 4. 22:08
 66/99 anonim ***** válasza:
15%
Magyarul szaros kis divatbagós vagy, plusz a kérdés is kamu, gratulűlok.
2011. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 A kérdező kommentje:
kedves utcsó! válaszod nem segítség csak fikázás ! lepontoztalak grat !
2011. okt. 5. 16:44
 68/99 anonim ***** válasza:
84%

Egy kis segítség!!!!!!!!4

Nos úgy látom kezdesz erőt venni magadon....ugyanis ez az egyetlen menedéked amibe kapaszkodhatsz.A saját akaraterőd!!!!! Dohányoztam kétszer öt évig én is. A cigi mellett rászoktam a nyerőgépekre elég komolyan, remegtem értük. Ha gépeztem 2-4 óra alatt elszívtam 1 doboz cigit is. Mivel a cigi egy fajta gyengeséget okoz(sajnos tele van olyan anyaggal hogy elgyengülj tőle és kívánd folyamatosan a következőt) így lettél te is ennek a rabja. Ez rosszabb mint a drog, mert sajnos ebben is van ilyesfajta serkentők. 250 összetevőből áll. A dohányon nikotinon kívül rengeteg mérgező anyag van még benne amit fel sem tüntetnek. Azt hallottam egy kisfilmben, hogy robbanó anyag is készülhetne belőle ha nagyobb mennyiségben tennék össze egyes anyagait. Azért egy év még nem a világ közepe de nyilván már lehet maradandó károsodásod. Mondjuk öregebb korodban mikor már csak az egészségedet szeretnéd megóvni és vigyázni rá.......na majd akkor jön a bünti ...azért amit fiatal korodban tettél.Most azt javaslom ne kísértsd a gonoszt és próbáld megőrizni fiatalkori egészségi állapotodat, mert az a világ legnagyobb kincse és egész életedben nagy szükséged lesz rá. Javaslatom nézz meg sok-sok dokumentum filmet erről, és járj nyitott szemmel az utcán ...lásd milyen undorító a cigaretta az emberek szájába, lásd hogy nyomorba dönt mert rabja leszel.Ha megbetegszel akkor már végképp nem rakod le azt ugye tudod.A legrosszabb ami történhet veled hogy nem belehalsz, hanem örökre nyomorékká tesz.Na azzal milyen rosszat tennél önmagadnak és családodnak.Te is ők is boldogtalanok lennének életük végéig mert neked szenvedélyed van.Ezt ne akard se nekik se magadnak!!!! Javaslom esténként vegyél egy kényelmes sport cipőt egy tréningruhát.Kezdj el kocogni először csak sétálj a friss levegőn ha úgy jobban tetszik dohányzás helyett.Élvezd a levegő ki és belélegzését lassan de mélyen. Aztán később próbálj meg kocogni. Nem ciki egyáltalán tenni valamit az egészségedért ezt ne gondold. Becsülöm azt az embert aki manapság tesz valamit az egészségéért és ezzel rengetegen vagyunk így. Igyál mozogj rengeteget hogy a nikotin mielőbb kiürüljön a szervezetedből. A tüdődet a testedet pedig edzésekkel tudod serkenteni szép lassan a jobb teljesítményre.

ui: én leszoktam mind a kettő szenvedélyemről önmagam akarat erejét használva. Hidd el nem kell ehhez gyógyszer meg pszichológus...önmagadat készítsd fel folyamatosan erre a célkitűzésre, és soha ne add fel mert akkor kezdődik elölről minden. Ugye mosolyogni akarsz pár hónap múlva te is eme leveleden, és esetleg jó tanácsokkal szolgálni az ebben a cipőben utánad járó ember társaid érdekében.Ha ezt végigcsinálod akkor tettél vmit önmagadért, és még kitudja hány embernek mutatsz ezzel példát a környezetedben.Sok sikert és kitartás nincs utolsó száll mert akkor már elcseszted az egészet.

2011. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
100%
szipkán keresztül szívd,és majd hozzászoksz ahhoz,és egy idő után pótolni fogja a cigit is.remélem segítettem egy kicsit.
2011. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 A kérdező kommentje:
ok. ma eddig 4 SZÁLAT SZÍVTAM ! ILYEN SE VOLT MÉG ! :))de gondolom a 4 szál is káros :/ fasza asszem az lehet nem tudok teljesen leszokni legalábbis egyenlőre nem
2011. okt. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!