Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Naponta 3 doboz cigi elszívása...

Naponta 3 doboz cigi elszívása mennyire káros?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:35
 51/99 anonim ***** válasza:
100%
egy év alatt ide jutottál?az elég komoly!!!!!!!és már elötte is dohányoztál és akkor szoktál vissza vagy még csak akkor kezdted el elősször.
2011. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 A kérdező kommentje:
hát kb 1 éve kezdtem el de akkor közel sem szívtam ennyit aztán csak többet , és most megint kevesebbet valamivel......kivan már a faszom az egésszel :(
2011. okt. 1. 22:51
 53/99 anonim ***** válasza:
100%

meg tudom érteni,én is dohányzok de én már hagytam abba,de én is egy éve folyamatosan,csak én erősebbet szoktam.

16/F

2011. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 A kérdező kommentje:
most nikotin tablettát szedek , mivel meg nem tudom állni hogy rá ne gyújtsak , tegnap csak 1 dobozzal szívtam a 3 helyett :/ de ez is kur*a sok tudom :(
2011. okt. 3. 14:01
 55/99 A kérdező kommentje:

eddig csak annyit értem el hogy kevesebbet szívok . de én le akarok szokni ! - csak hát a kísértés hogy rágyújtsak annyira elviselhetetlen hogy rá kell gyújtanom

ahhhrg Most mi a f@szt csináljak ?

2011. okt. 3. 14:03
 56/99 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj! én majd 10 évig cigiztem, és ahogy irtad, nekem is elegem lett belőle. és nem gyujtottam rá többet. semmit sem használtam, de ha eleged van valamiből akkor az nem is kell. abba lehet hagyni. egy honapja nem gyujtottam rá. pedig sokkal több ideig cigiztem mint te.


ha nem akarod, akkor ne cigizz. vegyél erőt magadon, és kész.

2011. okt. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 A kérdező kommentje:
uhh hát köcce a válaszokat azt hiszem csak úgy tudok leszokni a cigiről hogy ha helyettesítem valamivel ! csak éppen mivel ?
2011. okt. 3. 22:49
 58/99 A kérdező kommentje:
mit csináljak a cigizés helyett ami megnyugtat ? mert naon hiányzik , meg azért tényleg sok pénz el ment erre.....szal valami ötlet ?
2011. okt. 3. 22:53
 59/99 A kérdező kommentje:
elösször arra gondoltam hogy sportoljak , csak az nem ment vmi jól , mivel meg volt a hatása az 1 év állandó cigizésnek.meg a ruháim tényleg büdösek lettek tőle meg a hajam is , ezért minden nap hajat mostam , a leheletemet nem is említve ! de még most is rosszul érzem magam hogy büdös bagós vagyok/voltam és még mindíg csábít , más problémám nincs az életben de ez őrjítő ! meg még az is hogy az anyám is leszokott egyszer még 20 évesen aztán 10 év múlva újrakezdte és máig bagózik most 50 éves , nehogy én is így járjak....
2011. okt. 3. 22:59
 60/99 anonim ***** válasza:
mondom, csak erőt kell venni magadon. amugy, azt irtad hogy nagyon gyengét szivsz. megoldás: vegyél egy piros cigit, szivj el kettőt belőlle egymás utan. annyira erős lesz hogy megundorodsz tőle.
2011. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!