Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Naponta 3 doboz cigi elszívása...

Naponta 3 doboz cigi elszívása mennyire káros?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:35
 21/99 A kérdező kommentje:
..sokszor előfordul hogy az éjszaka közepén felébredek és rám jön a cigizhetnék tegnap pl hajnali 4 órakor reggel is szívok egyet aztán suliban szünetekben is és otthon...pfuuuu tudom hogy függő vagyok de nélküle úgy érzem nem nagyon tudok élni , stresszes lennék és ideges . amúgy nem vagyok rossz tanuló csak elég stresszes és a cigi úgy éreztem megoldás lehet ...és azóta egyre többet szívtam ... az iskolaorvos azt mondta ha így folytatom jó ha a 30-at megélem :( nanem !
2011. szept. 22. 21:59
 22/99 A kérdező kommentje:
ja és a pénzről anyám is cigizik és tőle kapok én is , ....
2011. szept. 22. 22:02
 23/99 anonim ***** válasza:
47%
Drogos vagy, ennyi.
2011. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
73%
Gáz, de tényleg ma már sok középiskolában lazán lehet cigizni. Egyet érts meg! Nem egy valamilyen mindennapos stresszt érzel amikor úgy érzed cigizni kell, és nem olyanból nyugszol meg. A cigi nem nyugtató. A dohányzó attól érzi nyugtalannak magát, hogy a nikotin szintje lemegy. Minél többet szívsz annál magasabban van a nikotinszinted, annál több cigi kell, hogy tartsd a szintet. Végülis megnyugszol, de valójában a nikotin szintedet állítottad be, nem a gondjaidban nyugodtál le. Azonnal legjobb lenne ha leszoknál, akármibe kerül is, többet ér.
2011. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 Matthew001 ***** válasza:
100%
én 1 dobozzal szívok naponta és az se kevés, 3 az rengeteg
2011. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Azt hiszem, Te is tudod, hogy amit csinálsz, gyilkos. Lassan megöl.

Talán nem is ez az igazi kérdésed, hogy mennyire káros. Hanem hogy miért van rá szükséged. Valami nagyon feszítheti fiatal lekedet, ha ennyire komoly függőség alakult ki. Hogy még ma le kell szokni végleg, az evidens. De mit csinálsz utána a feszültséggel? Talán tudod, mi a probléma, ami kikészít, talán gondolkozni kell rajta. De szinte biztos, hogy segítségre lesz szükséged, mert egyedül túl nehéz. Keress egy önsegítő csoportot dohányosoknak vagy pszichológust. A 3 doboz nagyon komoly segélyíkiáltás. Vedd komolyan, és legyél jó felnőttkori önmagadhoz, hogy ő is hálás legyen majd 17 éves önmagának.

2011. szept. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 A kérdező kommentje:
elmentem pszichológushoz és azt javasolta iskolaidő alatt tegyek egy üres cigis dobozt a zsebembe azt mondta meg fog nyugtatni hogy ott van de nem tudok rágyújtani...és még sok mindent javasolt azt is mondta hogy ha nem állok le a sok cigiért az életemmel fogok fizetni ....basszus :(
2011. szept. 24. 18:24
 28/99 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyszer voltál a pszichológusnál??? Az semmi. És mint mondom, nem a cigi a problémád, az csak a tünet. Az a fontos, hogy mi nyomaszt, vagy tart EKKORA feszültségben.


Igen, a cigi TÉNYLEG lassú öngyilkosság... Azon is érdemes elgondolkodni, miért fordulsz magad ellen. Miért akarod (tudat alatt) elpusztítani magad... Lehet pl. bűntudat valami miatt, amiről igazából nem tehetsz. És ezer más oka lehet.


Pszichológus, pszichológus, pszichológus! De nem egyszer, rendszeresen. A mélyére kell ásni. Segítségért kiált a lelked, halld meg...

2011. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
42%

Neked nem pszichológushoz kéne menned, hanem egy pszichopata pszichiáterhez, te seggnyaló!


Szerintem egyedül ülhetsz a padodban, jó távol a többiektől... ugyanis eléggé érezhető lehet rajtad a füstszag. UNDORÍTÓ VAGY!

2011. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 A kérdező kommentje:
kedves utolsó menj vissza anyád retkes pi*****ba minél hamarabb !
2011. szept. 25. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!