Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Naponta 3 doboz cigi elszívása...

Naponta 3 doboz cigi elszívása mennyire káros?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 16:35
 81/99 A kérdező kommentje:
pasim az most nincs. mára 4 szálat készítettem ki magamnak eddig 2 elszívtam a másik kettőből az egyiket elszívom 7 körül a másikat éjjel a buliban :)))
2011. okt. 14. 16:31
 82/99 anonim ***** válasza:

továbbre is sok sikert.

most hogy állsz?

2011. okt. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 A kérdező kommentje:
most jól , ma ittam cigi helyett fehérbort . aztán holnap a koleszban 1-2 szálat lehet hogy szívok , de suli után , hogy a tanáraim azt higgyék teljesen leszoktam. de a koleszban a szobatársaim is cigiznek , szóval ott szívhatnék amennyit akarok őket nem zavarná ,de azért próbálom visszafogni magam. :D
2011. okt. 16. 17:38
 84/99 anonim ***** válasza:
az semmit nem ér szerintem hogy ,,azt higyék leszoktam,, Én is nemrég tettem csak le. elején gondoltam olyanra hogy elszivok egyet, hisz senki sem lát. de nem! mert nem másért szokom le, hanem magamért. nem mások érdekelnek, hanem az én egészségem. azota gondoltam hogy elszivok egy szálat, mert már ugysem cigizek, nem szokok vissza. de nem, mert akkor az eddigi több hét semmit sem ér.
2011. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 A kérdező kommentje:
jaja , de gondolj bele én 1 hónappal ezelött még az összes szünetben cigiztem , és most ? napi 3-4 szál
2011. okt. 18. 16:22
 86/99 anonim ***** válasza:
jóvan ne idegeskedj,ügyes vagy.am télleg annak mi értelme van hogy azt higgyék hogy leszoktam,azt nem értem,mert magadért teszed,de azért gratulálok,ez is eléggé nagy lépés.
2011. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 A kérdező kommentje:
aránylag jól állok , de k*baszottul hiányzik a cigi , ki kellene találnom helyette valami mást , hogy a cigit elfelejtsem . A sportot már kipróbáltam , kézilabdázok , de ezt már 2 éve csinálom és nem vonja le a figyelmem a cigiről. Valami más ötlet ?
2011. okt. 18. 21:32
 88/99 anonim válasza:
ne szokj vissza
2011. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 Miki Ákos válasza:
40%

Szeretkezz,Szeretkezz,Szeretkezz,Szeretkezz,Szeretkezz,Szeretkezz,Szeretkezz,Szeretkezz,Szeretkezz,Szeretkezz,Szeretkezz, és INKÁBB IGYÁL,MINTHOGY BETEG LEGYÉL ÉS UTÁNA MÉG SOKKAL JOBBAN SZÍVJÁL,MERT UTÓLAG KÖNNYŰ OKOSNAK LENNI,DE AKKOR MÁR KÉSŐ SZOKOTT LENNI!!


Ha nem dohányzol többet:LÁSSUNK NEKI akkor sokkal jobban fogod magad szeretni,több erőd lesz,nem leszel büdös,vonzóbb leszel,szebb lesz a bőröd jobb lesz testnedveid illata és a leendő magzatodat,anyatejedet nem gusztustalan kódod össze...

Nagyon lazán fogalmaztam de remélem érthető!


Cigi drága/kiment a divatból/büdös/ártasz vele a barátaidnak,nem barátaidnak/álatoknak saját,másokénak,természetben élőknek...és MAGADNAK!


EGYSZER ÉLSZ!!!!

2011. dec. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim ***** válasza:
12%

Aki ilyen hülye haljon meg!


Ember, ezért kizárás járna. Ha te utálod a dohányosokat.

2012. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!