Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnam csillapitani az...

Hogy tudnam csillapitani az elvonasi tuneteim?

Figyelt kérdés
3.napja nem gyujtottam ra, nagyon nehez, igy 10ev utan. Ragyujtani ujra nem akarok, nikotin tapaszban, ragoban nem bizom, mert mar korabban sem segitettek. Enni nem akarok potcselekveskent, mert nagyon hizekony vagyok. Tudnatok tippeket, tanacsokat adni? Rendesen szedelgek; eros fejfajasom van, alvasi, szekelesi problemak, szoval kb az osszes tunet! :(
2014. jan. 3. 10:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Bocs; nem 25, hanem 15! :-)
2014. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
16 evesen kezdtem dohanyozni. Szuleim is dohanyoznak, szerintem ez is kozrejatszott..es nem akarom, hogy a lanyom is cigizzen majd. 28 eves vagyok egyebkent.
2014. jan. 3. 11:00
 13/28 A kérdező kommentje:
Amiota nem szivom, hajnali 2 elott nem alszom el, eszem napi 5x, vitamin, iszom sok folyadekot, gondoltam ra , hogy elmegyek a haziorvoshoz, hogy legalabb irjon fel arra valamit.
2014. jan. 3. 11:03
 14/28 A kérdező kommentje:
Vettem gyogynoveny cseppeket mert a hideg-meleg raz felvaltva, idonkent zsibbadnak a kezeim, es hanyingerem is van de elmulik mindig. Ezek az elvonasi tunetek lennenek amik normalisak? :(
2014. jan. 3. 21:04
 15/28 anonim ***** válasza:
Engem egyszerűen a pénz motivált 3 hónapja. Tedd szépen félre, amit cigire költenél. Gondold el, mennyi mindent lehet venni havi 20-30.000 ft-ból :)
2014. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Igen!! :) pont azon gondolkoztam, hogy abbol egy nyaralasra is boven tudok felretenni! :) ne ertsetek fekre, nem (!) akarok ragyujtani, csupan a nagyon eros tuneteket szeretnem elnyomni jelen esetben a cseppekkel, a letezo osszest, de az eszembe sem jut, hogy egy cigivel enyhitsek ezen, tenyleg csak a fellepo rossz kozerzeten szeretnek tulesni. Csaladom es barataim szerint egy hos vagyok, olyan jol esik a biztatas, koszonom szepen a kommenteket, tanacsokat! :)
2014. jan. 3. 22:30
 17/28 anonim ***** válasza:
Jogos. Kicsit off: volt barátnőmnek sírt a szája, hogy jajj nekik nyaralni sincs pénzük, meg saját lakásuk sincs. Mondom, szerencsére 3-uknak napi 2-3 doboz bagóra van pénzük (meg kólára, chipsre, kávéra, energiaitalra ,ezekre mint ipari mennyiségben, meg nem otthon kajálni, hanem mekizni, gyrosozni minden nap). Ezekre a legóvatosabb számításokkal is havi 70-80.000 úgy elmegy, mint a semmi. Aztán ebből a 800.000-1.000.000 ft-ból még hawaii-ra is símán elmehetnének minden évben, és pár éven belül egy jó kis lakást is vehetnének. Van itt pénz, kérem, csak be kell osztani, és nem minden hülyeségre elverni :)
2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Na igen! :) hogy ment nekik?
2014. jan. 3. 23:42
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag kérded, akkor teljesen jól, bőven megkapták havonta a 350-400.000-et kézbe, csak az ilyeneket szoktam pénzügyi analfabétáknak hívni, de ez most nem ide tartozik :D
2014. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
:D jot nevettem!
2014. jan. 4. 01:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!