Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnam csillapitani az...

Hogy tudnam csillapitani az elvonasi tuneteim?

Figyelt kérdés
3.napja nem gyujtottam ra, nagyon nehez, igy 10ev utan. Ragyujtani ujra nem akarok, nikotin tapaszban, ragoban nem bizom, mert mar korabban sem segitettek. Enni nem akarok potcselekveskent, mert nagyon hizekony vagyok. Tudnatok tippeket, tanacsokat adni? Rendesen szedelgek; eros fejfajasom van, alvasi, szekelesi problemak, szoval kb az osszes tunet! :(
2014. jan. 3. 10:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
én vettem még tapaszt, de szerintem semmit nem ér, csak annyit hogy viszket alatta a bőröm. Én is elmélkedek 2 hete hogy le kellene szokni (kb 12éve cigizek). Már próbáékoztam vele többször is, egyszer sikerült 1.5 évre lerakni, de aztán újra visszatértem. legutóbb a hiány nálam sírásba csapott át,mikor mindenen elérzékenyültem. Nem tudom hogy a mostani próbálkozás milyen következményekkel fog járni. Nem tudok neked tanácsot adni, mindenkinél más válik be, van aki eszik helyette, rágózik, vagy tapaszt használ, sportol.. De sok sikert neked! Az első 3 hét nehéz lesz az biztos.
2014. jan. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
* próbálkoztam
2014. jan. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Ez mar az 5.nap, es fenyegekkel jobban vagyok! :)
2014. jan. 5. 09:52
 24/28 A kérdező kommentje:
*fenyevekkel
2014. jan. 5. 09:52
 25/28 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz?
2014. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nagyon jol vagyok, koszonom!:) azota sem gyujtottam ra, igaz, felszaladt 3 kg de jol erzem magam, neha ram tor az erzes, hogy mi lenne, ha, de tartom magam, almodni viszont almodok vele :)
2014. jan. 18. 09:19
 27/28 anonim ***** válasza:
Kevesebb evés, több mozgás, és nem lesz gond vele :)
2014. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Koszi! Igyekszem:)
2014. jan. 18. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!