Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hosszú távú mellékhatása...

Lehet hosszú távú mellékhatása a koronavírus vakcinának?

Figyelt kérdés

Nehéz volt eldönteni, hogy a politikához vagy az egészséghez soroljam ezt a kérdést... :D

25 éves fiatal vagyok, jó immunrendszerrel. És azt érzem, hogy korlátozva vagyok, nem mehet edzeni, nem mehetek nyaralni (oké tudom lehet menni pcr teszttel, de kinek van kedve ezzel bajlódni meg ha pozitív, akkor off az egész), szóval zsarolva érzem magam az oltást illetően. Ha már ennyire rám akarja tukmálni ez a világ az oltást, akkor lenne pár kérdésem, amiben tök jó lenne, ha meggyőznének (tudom nem gyakori kérdéseken kéne, hanem orvosoktól kérdeznem, de nem nagyon tud ezekre válaszolni senki).


1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak?


2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is?


3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe.


4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása?


5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika?


6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint.


7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát?


8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet?


9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'?


10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben?



2021. máj. 21. 02:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/614 anonim ***** válasza:
70%
10es, én tanultam molekuláris biológiát, immunológiát, stb. egyetemen és nem oltatom be magam. Szóval a második mondatod hülyeség.
2021. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/614 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell nektek mellékhatás, van elég bajotok nektek így is.
2021. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/614 anonim ***** válasza:
34%

8#-as!


Nem miattam vannak a szabályok, és azoknak eltörlése, hanem MIATTUNK, akik beoltatták magukat!


A szabályok azért vannak, hogy betartsák! Valami OKA van! Mint például közlekedési szabályok!

Ott sem autózhat minden hülye papír nélkül,aki sofőrnek gondolja magát! Vagy nem száguldozhatsz 200-al a városban, mert az a szabály, hogy lakott területen max. 50-nel mehetsz!


Azért vannak feloldva a járványügyi szabályok,mert sokan beoltatták magukat, ergo (elvileg) nem a covidba halnak bele, vagy terhelik le az eü intenzíves ágyakat!Kisebb a járvány, szórás!


Neked kellene elgondolkodni.

Ha van mivel.


Üdv: 5-ös voltam.

2021. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/614 anonim ***** válasza:
87%

Ó, akkor köszönjük a nép nevében :D

Jó, hogy valaki hisz ebben 13-as.

2021. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/614 anonim ***** válasza:
83%
Jobb félni mint megijedni. Emiatt nem oltatom be magam. Senki nem tudja még a hosszútávú hatását az oltás ak.
2021. máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/614 anonim ***** válasza:
88%
Lehetnek. Egyelőre senki sem tudja. A gyógyszergyáraknak hatalmas és gyors profit, amiről nem akarnak a jövőben sem lemondani - az esetleges kártérítési perek okán. Éppen ezért nem vállalnak semmilyen felelősséget, és elvileg pont ezért is "önkéntes" az oltás.
2021. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/614 anonim ***** válasza:
18%
Nincs hosszútávú hatása az oltásnak.
2021. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/614 anonim ***** válasza:
88%
#13 Ha félsz a vírustól maradj otthon, senki nem gátol meg benne, de másra minek erőlteted? Ugyanúgy ahogy ha félsz az úton közlekedéstől ne ülj autóba. Arról meg ne vitatkozzunk már hogy kell-e "jogosítvány" alap dolgokhoz, mint hogy bemenj egy étterembe, moziba stb. Nem gondoltad ezt át.
2021. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/614 anonim ***** válasza:
18%

Most éppen kell alapdolgokhoz is nagyon helyesen.

Nem kéne az oltatlanoknak nagyon mozgolódni mert nem szeretném hogy ujra le kelljen állitani mindent.

Nem arrol van szo hogy valaki fél e a covidtól vagy nem.

Az egészségügy leterheltsége miatt is sokan megszivták.

Szoval aki nem oltatja magát az maradjon otthon inkább !!!

2021. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/614 anonim ***** válasza:
31%

"10es, én tanultam molekuláris biológiát, immunológiát, stb. egyetemen és nem oltatom be magam. Szóval a második mondatod hülyeség."


Akkor vagy kirúgtak az első szemeszter után, vagy hazudsz.

2021. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!