Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hosszú távú mellékhatása...

Lehet hosszú távú mellékhatása a koronavírus vakcinának?

Figyelt kérdés

Nehéz volt eldönteni, hogy a politikához vagy az egészséghez soroljam ezt a kérdést... :D

25 éves fiatal vagyok, jó immunrendszerrel. És azt érzem, hogy korlátozva vagyok, nem mehet edzeni, nem mehetek nyaralni (oké tudom lehet menni pcr teszttel, de kinek van kedve ezzel bajlódni meg ha pozitív, akkor off az egész), szóval zsarolva érzem magam az oltást illetően. Ha már ennyire rám akarja tukmálni ez a világ az oltást, akkor lenne pár kérdésem, amiben tök jó lenne, ha meggyőznének (tudom nem gyakori kérdéseken kéne, hanem orvosoktól kérdeznem, de nem nagyon tud ezekre válaszolni senki).


1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak?


2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is?


3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe.


4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása?


5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika?


6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint.


7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát?


8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet?


9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'?


10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben?



2021. máj. 21. 02:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/614 anonim ***** válasza:
80%

Én nem maradok mit csinálsz majd? Csúnyákat kommentelsz? Nem szabad tobb millió ember szabad mozgási jogát korlátozni, sem azt hogy a jogát hogy visszautasitson egy orvosi kezelést.

"nem szeretném hogy ujra le kelljen állitani mindent."

Én se, nem kell leállítani probléma megoldva.

2021. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/614 anonim ***** válasza:
71%
#20 már csak a záróvizsga van hátra, egyebkemt időben befejeztem 😊 köszi hogy aggodsz.
2021. máj. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/614 anonim ***** válasza:
30%
21 ha lesz 4. hullám miattatok akkor újra le kell állítani mindent. Ez ilyen egyszerű.
2021. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/614 anonim ***** válasza:
34%

#18-as!


Engem ugyan nem érdekel, hogy Te, mint oltatlan, beledöglesz-e a covidba.

A kiskutya fülét nem érdekli.Max, a családtagjaidat.

De!


Az, hogy Te bemehess (majd) az éttermekbe, ahhoz kellett az, hogy sok millió ember beoltassa magát.


Nem félek a vírustól,azaz de.

Ősszel már voltam covidos,és baromira nem kívánom átélni sem én,sem a családom.


Semmit nem erőltetek Rád.

De itt nem csak arról szólnak a dolgok, hogy ÉN,ÉN,ÉN.

Mindent csak akarni.

A közösségnek is vannak jogai,és érdekei nem csak az egyénnek!


Ha rajtam múlna,simán kötelezővé tenném az óóóótást!

2021. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/614 anonim ***** válasza:
35%
Pontosan. A közösség jogai most előbbre vannak. Ez így helyes.
2021. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/614 anonim ***** válasza:
15%
😨😨
2021. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/614 anonim ***** válasza:
86%

"Te bemehess (majd) az éttermekbe, ahhoz kellett az, hogy sok millió ember beoltassa magát"

Nem az kellett, hanem hogy feloldják a korlátozásokat.


"Semmit nem erőltetek Rád."

Hiszen most mondtad hogy vagy oltassam be magam vagy maradjak otthon, valamint rögtön utána mondod hogy kötelezővé tennéd. Magadnak momdasz ellent.


"De itt nem csak arról szólnak a dolgok, hogy ÉN,ÉN,ÉN."

Én se magamat nézem. Majd amikor félévente oltani kell magad különben védettségi igazolvány nélkül nem mehetsz sehova, rájössz. Persze te annak is örülni fogsz szóval hiába jártatom a számat.

2021. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/614 anonim ***** válasza:
98%
27-es ebben minden benne volt de kàr vitatkozni ezen.
2021. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/614 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!

Én azt ajánlom, hogy ne siesd el az oltást! Csak az igazolványért ne oltass! Mert te is láthatod, hogy az csak egy mézesmadzag ( pontosabban egy undok zsarolás) Inkább várj ki vele, kivenni már nem tudod magadból, ha esetleg kiderülnének róla dolgok.

2021. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/614 anonim ***** válasza:
15%

"kivenni már nem tudod magadból, ha esetleg kiderülnének róla dolgok"

Hogy lehetnek emberek ennyire primitívek, hogy minden ócska konteót elhisznek? Amúgy meg nem is baj, ha 1. védtelenek maradtok a vírussal szemben, 2. nem kell veletek találkoznunk étteremben, kávézóban, moziban, színházban, állatkertben, meccsen, koncerten... Szóval ez valahol természetes szelekció is.

2021. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!