Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hosszú távú mellékhatása...

Lehet hosszú távú mellékhatása a koronavírus vakcinának?

Figyelt kérdés

Nehéz volt eldönteni, hogy a politikához vagy az egészséghez soroljam ezt a kérdést... :D

25 éves fiatal vagyok, jó immunrendszerrel. És azt érzem, hogy korlátozva vagyok, nem mehet edzeni, nem mehetek nyaralni (oké tudom lehet menni pcr teszttel, de kinek van kedve ezzel bajlódni meg ha pozitív, akkor off az egész), szóval zsarolva érzem magam az oltást illetően. Ha már ennyire rám akarja tukmálni ez a világ az oltást, akkor lenne pár kérdésem, amiben tök jó lenne, ha meggyőznének (tudom nem gyakori kérdéseken kéne, hanem orvosoktól kérdeznem, de nem nagyon tud ezekre válaszolni senki).


1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak?


2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is?


3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe.


4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása?


5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika?


6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint.


7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát?


8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet?


9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'?


10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben?



2021. máj. 21. 02:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/614 anonim ***** válasza:
82%
szerintetek tényleg rá vettek 4 millió embert a hülyeségre? ez mind csak kampány kb 5 embert ismerek aki olatott kutya lett . nincs még 1 millió se beoltva hazdnak mit a vizfolyás . a szlávikot meg a rusvait börtönbe kellene zárni 5 éve tudta szlávik mi fog következni vajon miért? a nynyóka meg azt se fogja fel hogy mit olvAS fel gondolkodjatok már ezen . milliókat keresnek vele. még cilikének isvan érdekeltsége egy egy olyan cégben ami a vakcinabiznizben van. a gyártó semmilyen felelösséget nem vállal szóvaal ha beledöglesz a te bajod . a kormány meg ááá az csak a közvagyont menti alapitványokba mert érzi a vesztét .
2021. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/614 anonim ***** válasza:
94%
Sok Embert ismerek, aki nem kérte ezt az oltást, és nem oltás ellenes.Igazából egy oltásellenest se ismerek.Egy kósza ötlet itt sokan értenek az oltáshoz.Ez egy légúton terjedő betegség, első védelmi vonal nyálkahártya, aztán jön több, lehet sokszor el se jut beljebb, vagy olyan kis számban, hogy tünetmentes lesz.Az első védelmi vonalakat elkerülve a vérbe nyomják közvetlen ezt az oltást, Amúgy lehet kialakulna egy tartós védelem, ahogy sokaknál már megvan. De az oltást meg évente minimum kell adni, hisz már 2022-23 ra unióban megrendelték a pfizert, kivéve a magyarokat, gondolom a kinai lesz, aztán saját gyár. De az már egyértelmű ennek sose lesz vége már.
2021. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/614 anonim ***** válasza:
16%

34es

De vege lesz

Ha elegen oltatjak magukat

2021. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/614 anonim ***** válasza:
90%
31 es lehet igazad van manipulálnak kicsit a számokkal, de az már most látszik sokaknak 1 is elég volt olyan rosszul lettek, kétszer oltott kevesebb lesz jóval, akit az első kiüt, a másodiktól fél, elég egyértelmű.
2021. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/614 anonim ***** válasza:
92%
35 ös akit nem viselt meg az oltás az lehet oltat minden évben. De sokakat megviselt. Ismerős 4 hete szédül miatta, és időnként hányási rohama van,gondolod aki így éli meg évente 1-2 szer eljátssza ezt?
2021. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/614 anonim ***** válasza:
91%

Azért mondják, h ennyi embert beoltottak, h minél többen jelentkezzenek. Ez pszichológia. Ha már a 6 M-nál járnának, és jönne ősszel a valódi szezonális influenza, és ismét sokan betegednek meg (abban), akkor majd azokra fogják rá, h terjesztik, akik nem oltottak. Így veszik majd rá újra az embereket arra, h ismét oltassanak, egy újonnan kifejlesztett "hatékonyabb" oltóanyagra. Egyébként nemcsak az oltással paliznak be, hanem azzal is, h egymásnak ugorjanak az emberek.

Ezek belőlünk élnek, abból profitálnak, ha minél xarabb helyzetbe hozzák a népet, akik mit sem sejtenek. Nagyon ritka, amikor politikusok, üzletemberek (vagy inkább egybemosva a két szót) kiállnak önmagukon kívül mások mellett is önzetlenül.

2021. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/614 anonim ***** válasza:
91%
36 igazad van. Csökken az oltakozás, tervezik a szigorításokat. Egyes munkahelyeknél kötelezővé tennék, és a tömegközlekedésről, is le fogják tiltani aki nem olt.De lehet ősszel ráfogják a nem oltottakra, és kötelezővé teszik.
2021. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/614 anonim ***** válasza:
92%
Az szép lenne, ha kísérleti vakcinát kötelezővé tennének. Ahhoz először engedélyeztetni kellene, hogy forgalmazni lehessen, majd csak azután rendelhet el ilyen kötelezést egy cég, de előtte a kormánynak is rá kell bólintania. Ebben az esetben viszont be lehet mindenkit perelni, ha valami bajod lesz tőle.
2021. máj. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/614 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cél a világnak h összeugrasszák az embereket, elég szánalmas ami itt megy.
2021. máj. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/614 anonim ***** válasza:
34%
Én annak idején beoltattam magam H1N1 ellen. Ez nem tudom pontosan talán 10-12 éve volt. Azzal sem vártak éveket, semmi bajom nem lett tőle. Gyógyszert sem kell miatta szednem. Én is hallok ezt-azt. Youtube-n a Zállatorvos nagyon korrekten elmondja mi ez a vakcina dolog. Hogyan működik.
2021. máj. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!