Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van aki rendszeresen visszahúz...

Van aki rendszeresen visszahúzva "hordja" a fitymáját? Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

-mi vett rá?

-mennyi ideig tartott,amíg megszoktad?

-vesztettél a makk érzékenységéből?

-a "fölössé" váló bőr összehúzodik valamilyen mértékben? Vagy megmarad a hajlam,hogy magától helyrecsússzon?


Mostanában kezdtem ismerkedni ezzel a dologgal, kíváncsi lennék egykét véleményre és tapasztalatra



2012. dec. 31. 22:32
 11/91 anonim ***** válasza:
43%

nem képzelgek, elég közeli tapasztalat!

zsidóknál is működik ez csak ott enyhébben, szal nem egyértelmű elvárás, de pl törököknél 100%-os.


Na most aztán valamit rosszul gondolsz, ugyanis éppen akkor lesz ellenállóbb a fertőzéseknek, ha nincs ott a bőr, mivel nem tudnak megtelepedni alatta a kórokozók!


Győzködhetjük egymást, ez itt, ebben az országban félig tabukérdés is, de civilizáltabb helyeken tök egyértelmű.

2013. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, mit tekintesz civilizáltabb helynek, esetleg a sharía alá eső muzulmán országokat?


Mert nézzük csak, igazából a „first world”-ben csak az angolszász országokban dívott a dolog, ott is főleg USA-Kanada, Ausztrália. Manapság 10% alatt van Ozziban, Kanadában valahol 30%-nál, az amcsik is mostanában bebuktak 50% alá a csecsemőkori körülmetéléssel – a 80-as évek elején 90% fölötti rátáról. Civilizált területeken, például Európában, a Távol-Keleten, Oroszországban egyáltalán nem menő a dolog. Dél-Korea is csak az amerikai hatás miatt tanulta el, de ők is kezdenek kinőni a butaságból – egyébként sose volt része a kultúrának, és a természet pedig tényleg megoldotta volna, ha tényleg nincs rá szükség.

2013. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/91 anonim ***** válasza:
22%

ne haragudj, de hatalmas tévedésekben vagy!

Én eddig akárhol jártam Ny-E-ban, mindenhol azt tapasztaltam, hogy azért nagyobb %-ban metéltek, a déli országokban kifejezetten magas ez a % ...

Na most az esetlegesen kozmetikázott, érdekektől vezérelt és kétes forrású statisztikáknak meg nem kéne annyira hinni, na meg nálunk is eléggé ível felfelé az arány, nagyon sok fiatal srác akarja önszántából megcsináltatni! Eddig ketten is mondták nekem, hogy olyan, mintha újjászülettek volna.

2013. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/91 anonim ***** válasza:
82%

> Na most az esetlegesen kozmetikázott, érdekektől vezérelt és kétes forrású statisztikáknak meg nem kéne annyira hinni,


Igen, ez rád is vonatkozik :D

2013. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 anonim ***** válasza:
66%

Ja, az adatok kozmetikázása inkább a körülmetélés-fétisben szenvedőknek és a sebész-üzletembereknek szokott nagyon menni.


Én csak rosszul jártam a körülmetéléssel, ellenségemnek se kívánnám a következményeket, amiket én megélek :(

2013. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/91 anonim ***** válasza:
100%

Én ha előre húzom akkor nem is marad úgy tehát kénytelen vagyok hátrahúzva hordani.

Nekem nem fáj, nem kényelmetlen.

2013. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/91 anonim ***** válasza:
93%

# 9/16 01-07 08:47


Ott az is baj volt, hogy evett disznó húst is a srác...

2013. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
80%

# 11/17 01-07 13:34



"Gyerekkorodban" nem foglalkoztak veled, fityma szűkületed lett, megműtöttek-csonkítottak, s most ezzel magyarázkodsz!

Már elnézést, de akkor a nők fordítsák ki, mint egy bunda kesztyűt (Pom-Pom), mert fertőzések helye a sunájuk?

Soha nem volt még problémám, higiénia és kész.

Azzal sem volt még, hogy megvan, pedig fogták páran, s nagyobb játékmester is úgy...

38F.

2013. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:
17%

15

miért? miket élsz meg?

nem hiszem h rosszul jártál a metéléssel ... azért az egy nagyon egészséges dolog!

2013. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a makk foltos, kérges, rossz tapintású, néha hámlik. A hámlás leginkább páratartalomtól függ....

A varrat cikkcakkos, ronda, a varratokból megmaradt pár (lyukak, amikbe gyűlik a kosz), egyik oldalon feszül, merevedéskor ez rossz, amikor "használnám" egy aktus során.

Ronda és érzéketlen, orálszexet nem élvezem.

De a nadrágnál, sok esetben néhány alsónadrág viselése kifejezetten kényelmetlen. A heg környéke rossz leginkább. Hiába telt el 30 év. Ezek tények, nem vagyok pszichopata, de nyugodtan meg lehet nézni élőben is, mert én sokakkal ellentétben élőben is fölvállalom magam...

2013. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!