Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van aki rendszeresen visszahúz...

Van aki rendszeresen visszahúzva "hordja" a fitymáját? Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

-mi vett rá?

-mennyi ideig tartott,amíg megszoktad?

-vesztettél a makk érzékenységéből?

-a "fölössé" váló bőr összehúzodik valamilyen mértékben? Vagy megmarad a hajlam,hogy magától helyrecsússzon?


Mostanában kezdtem ismerkedni ezzel a dologgal, kíváncsi lennék egykét véleményre és tapasztalatra



2012. dec. 31. 22:32
 61/91 anonim ***** válasza:
0%

nem, sztem itt most te vagy a leggyerekesebb de nekem 8.

Mi ez a "hess"? én leírtam szokásokat, jelenségeket, ennyi. na ezzel szemben a másik okos elkezdi nyomni a hülyeségeket h én provokálok állítólag, bár konkrétumokat nem tud mondani.


És legutóbb is teljesen normális stílusban írtam, kérdeztem, stb, na ehhez képest legyél kedves megnézni a saját írásodat!!


**************

Én is tartom magam a témához, és azzal kezdtem még valamikor, hogy egyáltalán nem ugyanaz visszahúzva hordani a fitymát, mint körülmetéltnek lenni, mivel ott marad egy felesleges bőr, ami kényelmetlen. Én továbbra is azt írom a kérdezőnek, h ha neki a fitymátlanság tetszik, ill. az az érzés neki is kellemesebb, akkor le kell csippenteni a felesleget, mert úgy visszahúzva nem az igazi.

És zárásként csak megismételni tudom: több olyan ismerősöm van, aki önszántából csináltatta meg, és azt mondja, hogy egy új élet kezdődött számára, és utólag se bánta meg egyáltalán, sőt, nagyon is jól érzi magát metélve.


Majd mindjárt belinkelem az ábrákat a metélési típusokról, hogy milyen az a "magas, feszes" vagy "alacsony feszes" és stb, valahol volt nekem erről egy tök jó rajzom, akkor érthetőbbé válik mindenkinek, aki egyelőre nincs fitymátlanítva. Nyilván mindenki látta már h eléggé különbözőek tudnak lenni a metélések, és van akinek éppen csak a makk pereme alatt van a bőr, de aztán van akinek rendesen lenyesték, és pl a heg körben (bár ha szépen sikerül, akkor ez a vonal elég halvány, és alig látszik) pl a hímvessző felénél van vagy még hátrébb. Ez teljesen a metélési módszertől függ.


Úgyhogy kedves kérdező, próbálhatod az érzést, de hidd el, teljesen más a bőrrel, mint bőr nélkül, aztán majd magad döntöd el, melyik verzió jön be leginkább. csajok meg általában szokták csípni, na meg sokkal higiénikusabb, tisztább érzés neked is.


Az meg nem hiszem h probléma lenne h tettünk egy kis kitérőt a nemzetközi helyzet irányába, hiszen csak be akartak mutatni, mi a helyzet más országokban, és mint látható, pontosan az itt is felbukkant agresszív megnyilvánulások jól mutatják, mennyire tabutémáról van szó sajnos, de az meg érdekes, hogy miért csak nálunk van ez így, miközben igen sok országban meg mindennapos dolog. érti ezt a fene .... de hát a magyarok tele vannak tabukkal, azaz annyira nem meglepő ez se.

2013. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
13%

59-es:

de hát látod, tök normális stílusban hiába kérek én valami kis magyarázatot, miért nevez provokátornak meg egyáltalán mi ez az egész stílus, semmi értelmes választ nem kapok.


De sebaj, én továbbra is elmondtam, amit gondolok és amit tapasztaltam, ennyi, és tényleg nem fogok vitákba bonyolódni, mert annak is csak akkor lenne értelme, ha az illető tudna értelmes indokokat adni, de itt erről nincs szó.


De ha már itt tartunk: aki normálisan tud írni, attól kérdezném, h vajon miért ekkora hatalmas tabu ez a magyaroknál?

Már elnézést, de én tapasztalatból beszélek, ugyanis elmondhatom, h rengeteg országban jártam edzőtáborokkal, és bizony tény ami tény, szinte mindenhol a fiúk döntő többsége metélt volt. még ott is, ahol állítólag nem szokás (pl svédeknél is igen nagy % az volt, de USA meg Dél-Európa nem is kérdés, jóformán nem láttam metéletlent).


SZAL MIBŐL ADÓDIK EZ A HATALMAS KÜLÖNBSÉG, ?

2013. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
64%

Barátom most beletapostál egyesek nemzeti öntudatába! A karlengető, bakkacsban járó, zsidózó most a divat nem az aki ésszerűen él.

Én egyetértek veled, Én is ezt tapasztalom. Csak itt van ilyen elutasítás ezzel a dologgal szemben. Máshol ez teljesen természetes, és nem vallási okból. Ott az emberek maguk döntik el mit akarnak, és hisznek a többinek akik azt mondják, ez jó dolog. Itt megmondják nekik a pártvezérek /Heil/ és a papok, mit kell gondolniuk a dolgokról.

Ne is vitatkozz velük nem érdemes. Én már bele fáradtam. Ha meghal a párjuk méhnyakrákban, az Ő bajuk. Ha nem győznek járni a Bőr és nemi beteg gondozóba, az Ő bajuk.

Ennyi!

2013. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 anonim ***** válasza:
33%

Keményen megy itt a demagógia.

A méhnyakrák és a fityma között - a dánok pár évvel ezelőtti kutatása erre egyértelműen rávilágított - semmilyen összefüggés nincs, a tisztálkodás és a rák között már természetesen van.

Szerencsére a Kárpát-medencében nincs gond, van elég víz, szerintem szappan is akad, így nem kell levágni senkiről semmit, hacsak nem divathóbortból vagy törzsi barbár vallási szokásból.

2013. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:
26%

Azért van abban valami beteges, hogy egy természetes, normális testrészről való nem-lemondásra az embert valaki kikiáltja nácinak.


Sajnállak...

2013. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
16%

Na de ki nácizik? Nézzük már meg :D

Egy beteges nő, aki a férfiak egészsége rovatban ámokfut már évek óta és szerinte a férfiak "betegesen ragaszkodnak a fitymájukhoz" LOOOOL

A másik meg az itteni barátunk, aki a világ összes öltözőjét végigjárta és szerinte "nyuszifiú" az, aki nem csonkoltatja le az előbőrét. Élőben persze soha egyiket se látni, a monitor elől meg keményen nyomják a szöveget, hihetetlenül bátrak :)

2013. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 anonim ***** válasza:
24%
De ez most pont se nem Hatvanka kisasszony, sem pedig az 50% körüli „Skandináviában is szinte mindenki metélt” tévképzetet terjesztő srác akivel jól összevesztetek az előbb. Már csak a %-ok alapján sem.
2013. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
28%

9 es.nehogy már egy nő döntse el ezt dolgot

Az elmehet a p...ába

2013. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
19%

jahh, én is így vagyok ezzel, egyszerűen bele fáradtam a témába, és ha a józan ésszel úgyse lehet érvelni, mert van valaki, aki olyan szinten paranoiás, hogy rémeket lát, meg nőket lát meg tudom is én miket lát, hát mit is mondjak ... király ez így.


Az egésznek meg annyi az alapja csupán, hogy neki elcseszték a metélést, így aztán mindent elkövet, hogy kikiáltsa démonizálásnak ...


de mint írtam, én ebbe már bele fáradtam, azaz abba is hagyom, nekem aztán mindegy, mit gondol ...


Én a hivatalos statisztikákat meg azért írtam még valamikor korábban, hogy kár rájuk alapozni, mert ez egy tabu-téma sajnos a mai napig is, így természetesen a metéltek aránya igen tévesen kerül be hivatalos nyilvántartásokba. ezek alapján aztán drága barátom megmondja a frankót, hogy márpedig a svédeknél ilyen nincs, aztán ehhez képest, ahány svéd fiatal srácot láttam eddig, majdnem mind metélt volt. állítólag a spanyoloknál, portugáloknál se divat, aztán meg ott se nagyon láttam fitymás srácot. pedig láttam igen sokat.


hát ennyit erről. mindenkinek jó veszekedést kívánok!


én már sokszor leírtam a pszichés és higiénés vonzatát is, de túl sok hatása nincs a racionális érveknek itt.


Mindenesetre megvan a véleményem azokról a szülőkről, akik nem éreznek magukban annyi felelősséget, hogy a fiúgyermeküket "rendbe tegyék", hogy aztán mire felnő, már ne legyenek gondjai ezzel. Pont nemrég volt egy olyan esetem, ahol a srácnak lenyisszantották, aztán anyuka kevésnek találja, így majd ősszel még nyisszantanak belőle. De legalább foglalkozik a gyereke egészségével!!! Ugye milyen fura? Most persze sír a srác, de majd 18.20 éves korában fogja értékelni, hogy foglalkoztak vele a szülei ... ahogy ez sok más téren is lenni szokott. Egy gyerek még nem tudja reálisan felmérni a helyzetet.

2013. máj. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
19%

sajnos leragadtunk a hüllyeségeknél, de nézzünk meg tudományos tényeket!


ez nem olyan egyszerű h víz meg szappan .... azt meg mindig kihagyod h igen fontos szempont a személyiségfejlődési kérdés is egy fiú életében, valamint hogy aztán a legjobb módszer annak elkerülésére, hogy a fiú önkielégítsen!


ezt a két fontos szempontot miért nem említed soha ?


ugye a pszichológia azt mondja h 12-13 éves korban a legajánlottabb a nyiszálást megtenni, mert ekkora serdül egy fiú, és nagyjából ekkor kezd el elszállni az egója is.

na ekkor kell gyorsan megállítani a folyamatot egy ünnepélyes nyiszálással, és minden elmélet szerint így az adott fiúnak ez letöri az egóját, és megy tovább rendben a személyiségfejlődése.


a másik pedig hogy ekkor kezdenek önkielégíteni, amit meg lehet állítani gyorsan szintén a nyiszálással. na ez az ami hozzájárul aztán ahhoz h igazi férfi legyen belőle, mert így nem verni fogja a bránert hanem rendkívüli módon ki lesz éhezve nőre, és aztán fantasztikus teljesítményt fog nyújtani az ágyban, és egyáltalán jóval inkább a lányokkal fog foglalkozni, mintsem egyszerűen otthon verje magának.

Azért ez is igen fontos!

Nem is tudom hirtelen, melyik a fontosabb, mindkettő egyformán nélkülözhetetlen!


Ezt a 2 szempontot tehát miért is nem említik azok akik nagy ellenségeskedők?

mind a kettő nagyon fontos egy fiú férfivá válásának folyamatában, ez azért abszolút nem ilyen egyszerű, és tehát nagyon fontos lelki és egyben szociális folyamatok húzódnak meg mögötte! ez nem csupán annyi h bemegy és levágják neki, annál jóval több a funkciója!!!


Ugye a németeknél is és szlovéneknél is volt némi vita, de aztán helyre állta rend ezzel kapcsolatban, és hát valljuk meg, az olyan országokban, ahol ez hatalmas tabu, azaz pl nálunk is, még jobban a szülőkön van a felelősség, hogy a fiuk normálisan fejlődjön! ha rajtam múlna, természetesen kötelezővé tenném, ahogy pl a törököknél, ott sincs ám kérdés, mennek a suliba, ketten lefogják a kiscsávót, a harmadik meg nyisszantja, ennyi. de ettől a pillanattól kezdve néznek rá a lányok is úgy, mint fiúra, addig csak egy "kiszpöc".


Sebaj, amíg nem kötelező nálunk, addig marad a józan ítélőképesség, és aki jót akar a gyermekének, az nyilván megcsináltatja.

2013. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!