Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van aki rendszeresen visszahúz...

Van aki rendszeresen visszahúzva "hordja" a fitymáját? Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

-mi vett rá?

-mennyi ideig tartott,amíg megszoktad?

-vesztettél a makk érzékenységéből?

-a "fölössé" váló bőr összehúzodik valamilyen mértékben? Vagy megmarad a hajlam,hogy magától helyrecsússzon?


Mostanában kezdtem ismerkedni ezzel a dologgal, kíváncsi lennék egykét véleményre és tapasztalatra



2012. dec. 31. 22:32
 31/91 anonim ***** válasza:
33%

vicc persze, hogyne!


na nem óhajtok én itt pszichopatákat győzködni, de szal tök egyszerű a képlet: neked elkúták, aztán most mindenkinek ellensége vagy, aki metélt vagy metélt akar lenni.

értem, teljesen logikus ....


de azért kitartanék amellett, hogy


1, ha nem hentesre bízod, akkor nincs ott semmiféle bőrhíd ami feszül meg frász tudja mi, hanem normálisan megcsinálja

2, egy igényes fiútól igenis amolyan alap-elvárás, még ha tabu is

3, az elváráson túl pedig saját magának is egész más minőségű életet jelent

4, a gyerek tehát GYEREK! érted ezt? és ezért van a szülő, hogy oda figyeljen rá, és ahogy azt is meg (kéne) tanítania, hogy meg kell mosni, úgy erre is oda kell figyelni, és pont emiatt hülyeség az az érvelésed, hogy majd ő 18 évesen eldönti, ugyanis akkor már késő. így lesznek az olyanok, akiket én is írtam, hogy 25 évesen is nyavalyog, hogy jaj neki szűkülete van és ezért nem tud csajozni. az ész megáll. bár én az iskolaorvosok felelősségét is vizsgálnám ebben a kérdésben, hiszen elvárható lenne, hogy a kölyköket normálisan megvizsgálja, és bizony fiúknál ez is az alapok vizsgálatához tartozik. herék rendben léte + fityma, ezt mindenképpen már általános iskolában és többször is ellenőrizni kell. Aztán itt jön az, hogy olvasok olyan nyavalygásokat a mai tizenévesektől, hogy jaj milyen perverz az iskolaorvos, mert meg akarja nézni a kukinkat. erről ennyit ... gratula akkor nekik, aztán majd hasonlóképpen nyavalyogjanak 30 évesen is, hogy pedig de jó is lett volna, ha akkor kiszűri ... ennyi


te meg vágasd le azt a bőrhidat aztán máris jobb lesz!

2013. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
70%

A körülmetélés nem alap elvárás senkitől. Ne beszélj már baromságokat.


Lehet, hogy nálad elvárás, és nem feküdnél le senkivel akin van fityma, de vegyük már észre, hogy ez a te személyes véleményed a világról. A fityma pedig azért van, hogy ott legyen. Ha nem volna rá semmilyen szinten szükség, már rég elkopott volna az evolúció során.

2013. febr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
21%

nos, pont erről beszél az egyik nagy irányzat: azaz evolúciós maradvány, mert ma már semmi szükség nincs rá


2, tudom, hogy magyaron nagyon nagy tabu erről akár beszélni is, de azt is vegyük észre, hogy nem az én személyes véleményem, hanem leírtam sok országbeli tapasztalatomat, és tény ami tény, tőlünk Ny-ra jóval (de nagyságrendekkel!) nagyobb mértékkel több metélt srác van, ahogy mondtam, eléggé alapnak tartják. Olyan jelenséggel már találkoztam, hogy a fiúval azért nem barátkoztak a haverok, mert metéletlen volt, de olyannal még nem, hogy a metéltség miatt ne haverkodtak volna vele.

És akkor az is érdekes, hogy a lányok véleménye is miért tér el jelentősen Nyugaton és itt.

2013. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
59%

Csakis a kérdező kedvéért - mivel ez továbbra se vitafórum - pár fölmerült problémára reagálnék.


Először is nem vagyok pszichopata (nem értem, hogy engedhetik meg a moderátorok ezt a stílust) csak azért, mert azt gondolom és ki is jelentem, hogy mindenki csak 18 évesen dönthessen arról, hogy levágatja fülét-farkát, addig meg csak annyit vágjanak le bármiből, amennyi maximum szükséges. Nem értem, ebben mi olyan rossz, de nyilván roppant módon rontom az üzletét itt pár embernek...

Nem akarok "ellensége lenni" senkinek, aki megunta a fitymáját. Aki felnőtt ember és tisztában van a következményekkel, amik várhatnak rá, átgondolta és ezt teszi, hát tegye. Nekem csak az nem tetszik, amikor gyerekeket csonkolnak, mert ÉN TUDOM, hogy ez mivel járhat. A sok bátor ember, aki itt "pszichopatázik", soha egyszer nem vállalja föl a véleményét élőben, nyilván soha, senki előtt nem teszi ezt majd a jövőben se... ennyit arról, ki a hiteles és ki nem...

Jó tudni, hogy az, hogy egy orvos mennyire hentes, az leginkább a műtét UTÁN derül ki. Ahogy nálam is: a Heim Pál kórház sebész-főorvosáról van szó. Ugye, ki hitte volna, hogy így dolgozik? :(

Akárhogy erőlteti bárki, az soha nem lesz összefüggésben az "igényességgel", ha valaki csonkítja magát.



És még valami: a problémám nem megoldható, nem lehet a bőrhidat csak úgy "levágni" onnan, de jó elképzelés.

Aki ilyet kitalál, lehet, hogy jót akar (na ezt hagyjuk is inkább, arcnélküli troll mennyire akar jót bárkinek is) de nem hiszem, hogy okosabb annál a jópár plasztikai sebésznél, akik látták is a bőrhidat, amiről szó van.


Egyre szánalmasabb, ami itt folyik...

Még a végén nekem kell elnézést kérnem, hogy figyelmeztetek embereket arra, hogy mi várhat rájuk egy ilyen barbár beavatkozás után.

Ugyan, miért ne mondanám el? Minden szavamat vállalom élőben.



Akik itt reklámozzák a gyerekcsonkolást, azok elbújnak. De nyugodjatok bele, a hírhedt Fekete doktor se hajlandó ám semmi segítséget nyújtani, ha arról van szó, hogy valaki a természetes állapotot akarja visszanyerni. Ennyit a jó "szakemberről". Hagyjuk már....

2013. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
25%

mi ez a felvállalás? az egyik a sok dilid közül ...

mégis mit kéne tennem? videon mondjam el a véleményem, aztán linkeljem ide be youtuberól? te mennyivel vagy arcosabb? az ész megáll na.


egyébként nyilván egy sebész főorvos nem csinál ilyet, tehát most kibukott h kamuzol. de mindegy is, ez igazából az erre specializálódott urológusokra tartozna, nem sima sebészre.

2013. febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
29%
34-es, te tényleg pszichopatológiai esettanulmány vagy.
2013. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
25%

Az a felvállalás, hogy pl nem hazudozol a másikról évekig a neten ezernyi fórumon és ha már beégsz a logikai ellentmondásaiddal több helyen, akkor feladod és elhúzol szépen oda, ahol több sikered van, mert tudod kis barátom, a hazug embert - TÉGED - könnyebb utolérni, mint a sánta kutyát.

A gyerekek körülmetélése embertelen és etikátlan, akinek ezt még magyarázni kell, meg azt, hogy minden műtét KOCKÁZATTAL JÁR, azt csak sajnálni tudom, mert nagyon-nagyon buta ember.



Amilyen te is vagy, hazudozó és gyáva barátom.

2013. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
30%

sztem nem égtem be és nem is hazudoztam senkinek se erről a témáról se másról, szal vagy keversz valakivel, mert már jöttél itt te üzletember szövegtől kezdve mindennel vagy tényleg pszichopat vagy. mást nem találok megoldásként.

de szal te mivel jobban vállalod fel a véleményed? ja és bocs, rólam mindenki tudja, minden ismerős, haver stb. de úgy látom, tényleg kell neked az a youtubeos felvétel :)

2013. febr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
80%
Én is próbálta már, de kényelmetlen volt és szerintem semmi haszna.
2013. febr. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
19%

"egy igényes fiútól igenis amolyan alap-elvárás, még ha tabu is"


Eszerint csak a metéltek igényesek? Az arabok meg az izraeliták a civilizáció csúcsa? Ugyan, kérem...

2013. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!