Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van aki rendszeresen visszahúz...

Van aki rendszeresen visszahúzva "hordja" a fitymáját? Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

-mi vett rá?

-mennyi ideig tartott,amíg megszoktad?

-vesztettél a makk érzékenységéből?

-a "fölössé" váló bőr összehúzodik valamilyen mértékben? Vagy megmarad a hajlam,hogy magától helyrecsússzon?


Mostanában kezdtem ismerkedni ezzel a dologgal, kíváncsi lennék egykét véleményre és tapasztalatra



2012. dec. 31. 22:32
 51/91 anonim ***** válasza:
15%

Milyen elkeseredetten meséli már évek óta itt ez a szerencsétlen (aki élőben soha nem jelenik meg, csak a monitor előtt olyan "sportos meg férfias"), hogy már a világ száz országában százezernyi péniszt látott, nekem kicsit ijesztő ez a dolog (szerintem másoknak is, akik normálisak)....


Vicces, hogy az iszonyú nagy hülyeségeket akkor is nyomja, ha utána lehet nézni gyorsan a neten... semmi nem szegi a kedvét....


"Aztán meg itt statisztikákkal vigyázni kell, mert attól függően, hogy éppen ki minek a híve, igen csak agyon kozmetikázott statisztikák születtek már pro és kontra."


Ja. Kedves úriember, ha úgy járt volna ezzel a barbár csonkolással, mint én, akkor valszeg egyáltalán nem érdekelné az, hogy kinek milyen statisztikái vannak.

Amikor elmondom, hogy engem milyen problémák értek és érnek most is emiatt a törzsi vadember - beavatkozás miatt, akkor vagy fenyegetni kezd, vagy látványosan nekiáll provokálni, hazugozik, stb. Persze élőben egyszer nem vállalja föl a mocskolódását, de ezen nem is csodálkozom....


"Mindenesetre igen erős az az orvosi irányzat, amely vallja, hogy az alap higiénéhez hozzá tartozik"


Ja persze, alap-higiénia.... minálunk a szappan meg a víz az és nem a csonkolás, de úgy látszik, nem mindenkinek jut a Kárpát-medencében elég víz. De úgy látszik, a Hortobágy közepén, a pusztában azért elég jó net van ahhoz, hogy lehessen évekig propagálni ezt a barbárságot és persze a haverok - mostanában talán kevéssé jól fizető - honlapját is, ugyebár.


"plusz egy csomó betegség-megelőző előnye is van."


Ja, ezt már ismerjük. Levágott láb nem szokott eltörni, senki nem vitatja...


"Ráadásként ott van a szintén nem elhanyagolható irányzat, mely szerint egy "evolúciós maradvány" a fityma, hiszen a 2 lábon járással és öltözéssel az embernek már nincs szüksége arra a védelemre, amiért eredetileg az kialakult, hogy védje a nemi szervet a négykézláb-járás során."


Ez a legszánalmasabb próbálkozás, hogy elhitessük pár beteges emberrel, hogy jogos levágni csecsemők érző, funkcióval bíró testrészeit.... a legijesztőbb beteges dolgok egyike....

2013. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 anonim ***** válasza:
14%

na itt van "barátunk" megint, az "élőben" megnevezésű rögeszméjével együtt.

Haver, felfogtad h ez itt egy internetes kérdező-oldal, és nem lehet a monitorba bújni élőben, hogy válaszoljak? vagy te próbáltad már? és sikerült?


Ráadásul baromira keversz valakivel, mert én ugyan nem reklámozok semmilyen netes oldalt, nem érdekem semmi ilyesmi, de te nagy bőszen ezt hirdeted, csak mert nem tetszik egy ellentétes vélemény. Igazán bölcs ...


Én készséggel elhiszem h neked nem jó, de attól még a többi 99,9 %-nak jó. És nagyon sajnállak is miatta, de nem én tehetek róla sztem, szal ne engem szapulj itt egyfolytában, hanem aki csinálta neked!!! ok ?


De áruld már el, milyen netes oldallal keversz engem? meg milyen hirdetésekkel?

2013. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/91 anonim ***** válasza:
17%

"Ja. Kedves úriember, ha úgy járt volna ezzel a barbár csonkolással, mint én, akkor valszeg egyáltalán nem érdekelné az, hogy kinek milyen statisztikái vannak. "


------- na ja, itt a lényeg! tehát mivel TEEE (!!!) rosszul jártál, ezért aztán hagyjunk is minden mást, sőt, mindenki hazudik, és te aztán megmondod a frankót. Hát hogyne. Rendkívül értelmes gondolkodásra vall.

Azért tán mégse egyetlen esetből akarjunk általánosítani sztem!

2013. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 anonim ***** válasza:
17%

A gyalázásomról beszélek kisember, azt, a rágalmazásokat és a gyalázásokat megspórolhatnád itt, mert senki nem kíváncsi rá és arra se, hogy provokálsz. Én élőben vállalom a szavaimat, te meg nem, akárhogy is csűröd-csavarod. Majd, ha nem provokálsz (az ilyen 99.9%-okkal, ami nyilván hazugság, több hülyeséged mellett) akkor majd nyilván nem fog senki lepontozni.

Na eredj öcsém és olvass sokat, jót fog tenni.

2013. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/91 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem tudtok kulturalt modon kommunikalni, akkor inkabb ne tegyetek.


Most mar suroljatok a hatart, ugyhogy mindketten megkaptatok a megfelelo jelzeseket.

2013. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 anonim ***** válasza:
10%

na azért sztem nem én vagyok az , aki súrolja itt a határt, meg valótlanságokat ír, és rágalmaz ...

kiakaszt már ezzel az "élőben" szöveggel, de mint látjuk, semmi elfogadható, értelmes magyarázatot nem tud adni, csak hogy ő élőben vállalja. de mit is ??


és már bocsánat, de MIVEL PROVOKÁLOK ???

ne csak ezt hajtogasd, hanem írd is le, ugyanis elképzelésem sincs! abszolút nem volt szándékomban senkit provokálni! ok? sőt, írtam is, h sajnállak amiért az történt, de te csak nyomod a sületlenségeket.


azért elnézést, én csak véleményt írtam, teljesen normális stílusban, össze kéne hasonlítani a két stílust sztem, és utána eldönteni, kit is kéne moderálni itt kettőnk közül.


De én nyitott vagyok mindenre, szal ha valaki megmondja, mivel súrolom a határt, és mivel provokálok, igazán hálás leszek, mert így elképzelésem sincs.

2013. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 anonim ***** válasza:
11%

"A gyalázásomról beszélek kisember,"


ja értem, értem, de szal mivel is gyalázlak ? de egy kívülálló mondja el inkább, mert objketívebben látja, mivel is gyaláztam én bárkit?

2013. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/91 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt Moderátor,


Továbbra is tartom magam ahhoz az alapszabályhoz, hogy a kérdező kérdésére és a közben - leginkább szintén a kérdező által - fölmerült egyéb kérdésekre válaszolnék és nem szeretnék parttalan vitákba bonyolódni provokátorokkal.

2013. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
23%
Kedves 58-as ! Te egy olyan rögeszmés (fixa ideás) bolond vagy, aki mások véleményét nem hajlandó elfogadni ha eltér a tiedtől. Ne sikoltozz itt a moderátorért, hanem HESS !
2013. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
29%

Látom csak azért is írtatok még hármat bele, ti ketten.


És mint a gyerekek egymásra mutogattok, hogy de nem is én voltam, hanem ő.


Nőjetek már fel mindketten!

2013. márc. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!