Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van aki rendszeresen visszahúz...

Van aki rendszeresen visszahúzva "hordja" a fitymáját? Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

-mi vett rá?

-mennyi ideig tartott,amíg megszoktad?

-vesztettél a makk érzékenységéből?

-a "fölössé" váló bőr összehúzodik valamilyen mértékben? Vagy megmarad a hajlam,hogy magától helyrecsússzon?


Mostanában kezdtem ismerkedni ezzel a dologgal, kíváncsi lennék egykét véleményre és tapasztalatra



2012. dec. 31. 22:32
 81/91 anonim ***** válasza:
69%
hát pedig valami olyasmi ... azokon a helyeken ahol ez van, bizony meg lehet nézni a fiúkat! na de ez csak 1 dolog, az összes többi előnye ettől független.
2013. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:
71%
mire gondolsz? pl. ezek a fiúk öngyilkos terroristák lesznek?
2013. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:
71%

Kis perverz...


(Vagy inkább nagy perverz)

2013. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim ***** válasza:
100%

természetesen nem. de nem tudom, te hol véled felfedezni a terrorista és a metélt között az összefüggést? vagy ez náluk valami beavatási szertartás?

nem, nem erről van szó. ez csak egy egyszerű rutineljárás higiéniai és preventív célokból, ennyi. pontosabban azt kifelejtettem, hogy civilizált országokban az, de nálunk valóban nem annyira elterjedt. usa, egyebek ... ott nézzünk meg arányokat. én tulképpen nem is láttam fitymás amerikait pedig sokat voltam köztük.

2013. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
55%
Az USA az egyetlen „civilizált” ország, ahol elterjedt, és ott is egyre kevésbé. Egyébként is eléggé rossz példa az elcseszett és teljes mértékben profitorientált egészségügyével...
2013. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
78%

de figyelj, olyan hajmertesztő hülyeségeket írsz összefüggéseknek ... most az eü anyagi helyzete és profitorientáltsága ugyan miért befolyásolja azt h ott a szülők egy egészségi alapkövetelménynek tartják a fiúgyermek metélését. és egyáltalán nincs csökkenőben, ugyanis én a mostani tizen-huszonévesekre értettem, amit írtam, azaz hogy nem igen láttam metéletlent, de az se igaz, hogy csak az usa-ra lenne ez igaz, ugyanis sok ny-európai országban is igen szép számmal vannak a metéltek. most mondjam azt h amerre eddig jártam, tulképpen mindenhol többségben voltak a metéltek?

na sebaj, értelmetlen vita, csak nem értem a ferdítéseidet ....

2013. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
55%

> ott a szülők egy egészségi alapkövetelménynek tartják a fiúgyermek metélését.


A legtöbb szülő azt se tudja mi az, az orvosok pedig automatikusan, kérés nélkül csinálták jó pár évtizeden át.


Egyébként az, hogy egy a témában műveletlen szülő mit gondol, azzal azért ne próbáljuk bizonyítani valaminek a létjogosultságát...


> egyáltalán nincs csökkenőben


Statisztikák azt mutatják, hogy az USA minden államában csökkenő tendenciát mutat a csecsemőkori metélés aránya. Ami a 80-as években 90% fölött volt kb. mindenhol Kalifornia kivételével, most már országos átlagnak mondható az 50-60%.


> ugyanis én a mostani tizen-huszonévesekre értettem, amit írtam, azaz hogy nem igen láttam metéletlent


Hogy ennek ahhoz mi köze van, hogy most (és az elmúlt 10-15 évben) hányat metélnek körül, azt nem tudom. Ugyanakkor én például szép számmal ismerek metéletlen amerikait, és látok is spontán módon például az xtube-on vagy az xhamsteren — igen, a felnőttek körében.


> ny-európai országban is igen szép számmal vannak a metéltek


Senki nem is mondta, hogy nincsenek.


> most mondjam azt h amerre eddig jártam, tulképpen mindenhol többségben voltak a metéltek?


Érdekes tapasztalat, de az a helyzet, hogy Európában kb. 10% a metéltek aránya.


> nem értem a ferdítéseidet


Most mondjam, hogy én se a tieidet? :)

2013. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
100%

na akkor mindenben egyetértünk ...


ezt a 10%-ot te vajon honnan veszed? vagy melyik országokra gondolsz? mondjuk BG-ben tényleg annyira nem megy a dolog, de Németo, Portugal, Spanyolo -ban én eddig többségben láttam őket (itt is a tizen - és huszonpárévest), az északiaknál meg olyan nagyon vegyes, érdekes jelenség, nemtom mi az oka, de egyedül a Benelux országokban nem látom a metéltséget olyan nagy arányban, ezekben tényleg 10% közeli lehet az arány.


az m,eg h az usa-ban rutinszerűen metélnek? hmmm, és ezzel mi a gond vagy ez most mire magyarázat? hát elég rutinszerűen vágják el a köldökzsinórt is ... most nem? nem egy olyan amaerikai lányt ismertem aki nem is látott még metéletlen péniszt csak anatómia könyvben :)

2013. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim ***** válasza:
55%
mi vagy te, urulógus? vagy körbenjárod az iskolákat és megvizsgálod a fiúk p csét? én ezt láttam azt lattam. biztos mérvadó. nem unalmas védeni a körülmetélést? már elmondtad többször, unalmas, meg már nemm is érdekel, azt azert sajnálom hogy csak egyszer lehet vkit körülmetélni es emiatt nem tudsz rajta havonta átesni mert úgy látom, neked erre áll fel
2013. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim ***** válasza:
100%

na íme egy teljesen logikus érvelés :)

inkább akkor már arra reagálj amit írtam, ha már az enyémre válaszolsz :)

és meg fogsz lepődni ... még csak körülmetélve se vagyok, viszont az arányokat elég hitelesen tudom venni valóban, nem azért mert urológus vagyok de vmi olyasmi

2013. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!