Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van aki rendszeresen visszahúz...

Van aki rendszeresen visszahúzva "hordja" a fitymáját? Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

-mi vett rá?

-mennyi ideig tartott,amíg megszoktad?

-vesztettél a makk érzékenységéből?

-a "fölössé" váló bőr összehúzodik valamilyen mértékben? Vagy megmarad a hajlam,hogy magától helyrecsússzon?


Mostanában kezdtem ismerkedni ezzel a dologgal, kíváncsi lennék egykét véleményre és tapasztalatra



2012. dec. 31. 22:32
 21/91 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, milyen csönd lett


...

2013. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/91 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki kiment hányni azért van csönd.
2013. jan. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
10%

nem, hát ez egy nagyon nagy tabu a mai nap is a magyaroknál, és mint látjuk, ez így anonim módon is működik elég keményen.

azok kevésbé beszélnek, akiknek semmi gondjuk nincs, és teljesen jól megvannak a metélt farkukkal, sőt, nagyon is élvezik. nálunk is van egy metélt csávó, és elég nehezen akar tusolni másokkal, mert valamiért szégyenli a butuska, pedig sokszor mondtam már neki én is, hogy nincs benne semmi szégyellni való, és más országokban meg a fiúk fele metélt minimum, de hát mi még itt járunk sajnos ...

2013. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem az normális, hogy az emberek itt nem olyanok, mint az amcsik, nem vágatnak abból, amit a természet adott. Napi szinten érzem, milyen hiány az, hogy le lett nekem is csonkolva a fitymám, ahelyett, hogy orvosolták volna a problémát tisztességesen. Így egyszerűbb volt nekik.


A zuhanyzóba meg én se mentem be kisebb koromban, ma már, felnőttként nyilván nem zavar, hiszen nem nekem kell szégyellnem magam ezért az aljas szemétségért, hanem az orvosnak, aki ezt meg merte csinálni egy kisgyerekkel...

2013. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
20%

mi az a szó hogy "normális" ?

szerintem nagyon is normális, hogy az amcsiknál igen magas arányú a metélt fiúk száma, de hát egy jóval fejlettebb civilizációban ez talán természetes is! Ott jóval többet fordítanak a higiéniára, és az egészségre, az ember magánéleti boldogságára, mint a balkánon, avagy nálunk. Úgyhogy amíg nálunk meg a furán nézés és netán csúfolódás, addig az amcsiknál egy csapat fiú esetén a nagy része metélt, és semmiféle problémát nem éreznek ezzel kapcsolatban. ezt csak valamiért itt nálunk sikerült egyes fejekben elültetni, bár egyre inkább hallok itt is esetekről, amikor a srác saját döntéséből ment metéltetni magát.


arról esetleg hallottál kedves utolsó, hogy vannak olyan tanulmányok, mely szerint a bőr amolyan evolúciós maradvány, felesleg, hiszen az ember két lábra való állásával megszűntek a péniszt veszélyeztető fizikai sérülési lehetőségek, azaz már nem lóg neki négykézláb a tüskés bozótba pl, és ebből kiindulva, ez az irányzat nagyon is alapnak tartja a bőr lenyisszantását, mert ma már erre a védelemre nincs szükség. tudod, ma már általában ruhában járnak, a nemi szerv védve van, továbbá még ha meztelenek is, de két lábon járnak, azaz a minimálisra vagy a nullára csökkent a fizikai sérülés lehetősége! erről mi a véleményed?

2013. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező,


Továbbra is tartom magam ahhoz az alapszabályhoz, hogy a kérdező kérdését kell figyelni és arra a lehető legjobb tudásunk szerint válaszolni.

Hogy az eddigiekhez kapcsolódva mégis további fölmerülő kérdésekre és a leírt ordenáré hazugságokra, csúsztatásokra és baromságokra is reagálok most.


"szerintem nagyon is normális, hogy az amcsiknál igen magas arányú a metélt fiúk száma, de hát egy jóval fejlettebb civilizációban ez talán természetes is!"


Azt hiszem, hogy aki azt tartja fejlettnek, amikor pici gyerekek testét vagdossák, nem kell semmi egyebet magyarázni már.... csak nem értem, hogy az ilyenek miért nem költöznek el "fejlett" helyekre...

Arra persze továbbra sincs válasz, miért van egyre kevesebb circumcisio az USA-ban (is) és miért is mondta azt Dr Spock, hogy nem jó ötlet a csecsemők rutinszerű körülmetélése.

Azt se fogjuk megtudni a csonkoláspártiaktól, hogy miért hátrált ki a tébé az USA-ban a rutinszerű csecsemőcsonkolás mögül. Vajon miért nem támogatja már a TB? Mert annyira "fejlett" meg "egészéges" dolog?

(Érdemes elgondolkodni az EGÉSZ-SÉG jelentésén is, jut eszembe)...


"Ott jóval többet fordítanak a higiéniára, és az egészségre, az ember magánéleti boldogságára, mint a balkánon, avagy nálunk."


Az én magánéleti boldogságom nem igazán teljes, hogy finom legyek. És az USA-ban van talán a világon a legtöbb körülmetélés-ellenes honlap, különféle restore-oldalak, fityma-visszaállító, helyreállító oldalak, módszerekkel, leírásokkal, nagyon sok taggal. Ez azért elég sokat elmond.

A higiénia a legnagyobb bullshit. Kiröhögöm azt, aki ekkora baromságot mond.


"Úgyhogy amíg nálunk meg a furán nézés és netán csúfolódás, addig az amcsiknál egy csapat fiú esetén a nagy része metélt, és semmiféle problémát nem éreznek ezzel kapcsolatban."


Tényleg nem értem, hogy akinek ennyire bejön az USA, miért nincs már ott?


"ezt csak valamiért itt nálunk sikerült egyes fejekben elültetni, bár egyre inkább hallok itt is esetekről, amikor a srác saját döntéséből ment metéltetni magát."


Vannak ilyenek. Nincs is ezzel semmi gond. A gond ott kezdődik, amikor valakinek nincs meg a döntés szabadsága a saját testét illetően.

Lehet játszani a kis butát, de szerintem ez elég egyértelmű igény BÁRKI részéről, hogy dönthesse el Ő, vajon akarja-e bármijét is elveszíteni, ami nem nő vissza.

Csak finoman, halkan jegyzem meg, sok esetben a haj levágása is csonkolásnak számít, több ország jogrendszerében is. Pedig az VISSZANŐ!


"arról esetleg hallottál kedves utolsó, hogy vannak olyan tanulmányok, mely szerint a bőr amolyan evolúciós maradvány, felesleg, hiszen az ember két lábra való állásával megszűntek a péniszt veszélyeztető fizikai sérülési lehetőségek, azaz már nem lóg neki négykézláb a tüskés bozótba pl, és ebből kiindulva, ez az irányzat nagyon is alapnak tartja a bőr lenyisszantását, mert ma már erre a védelemre nincs szükség."


Ez is egy hatalmas nagy bullshit, semmi más. A mandula volt a 80-as évek kedvelt ellensége. Amikor megfájdult valakinek, már vették is ki. Pont az is a "fejlett" USA-ból jött, ahogy egyéb, egészen felejthető szokásunk is. A 90-es években szépen csöndben megszűnt ez a szokás az USA-ban és Európában is. Ma már akkor szeretik csak kivenni, amikor tényleg sok gondot okoz, pl gennyesedik. Semmi nincs rajtunk és bennünk fölöslegesen, akárhogy erőlködnek sokan, hogy ezt bebizonyítsák.

A legelképesztőbb, amikor pont NEKEM magyarázza valaki, hogy mennyire nincs szükség a fitymára. Nekem, akinek a fityma hiánya miatt a makk ki van száradva, hámlani szokott.

De persze, nyilván nem kell oda a fityma, minek is kéne.... okoska....

Az eszem megáll, milyen sötétség van néha a fejekben.... vannak olyan egyszerű emberek, akik azt hiszik, hogy ha nekik valami jó, akkor az mindenkinek jó és aki azt mondja, hogy nem, az vagy hülye, vagy hazudik. Na ez a nagyon szánalmas.


"tudod, ma már általában ruhában járnak, a nemi szerv védve van, továbbá még ha meztelenek is, de két lábon járnak, azaz a minimálisra vagy a nullára csökkent a fizikai sérülés lehetősége! erről mi a véleményed?"


Nekem az a véleményem, hogy az a tisztességes, ha mindenki a saját testéről tud döntést hozni, mert nem akarnak mások dönteni helyette arról, ami ugyebár a legszemélyesebb dolog...


Dr Spock-al vajon mi újság?

2013. jan. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
4%

mi az h mi újság?


én is mondjak neveket?


és dr. Martinnal vagy dr. Frickkel vagy dr. Ebonhyval mi újság?


Ők mind metélés-pártiak, és képviselik a már leírt evolúciós maradvány -féle elméletet. Igazuk is lehet, mert ezt még te se óhajtottad megcáfolni, csak azt nyomtad helyette megint, hogy "mert joga van dönteni a saját testéről".

Aha persze, joga van, csak éppen arról beszéltünk, hogy kisgyerekként nem biztos, hogy tudja, mi az, ami kell. Kisgyerekként nyilván bakbélgyulladásnál is sírna ha megtudná, hogy műteni kell, mégis a saját élete érdekében meg kell tenni.

Ez is ilyesmi, csak még kényesebb!!! Ha szülő olyan hanyag, hogy erre nem figyel oda, és még ehhez az iskolaorvos se veszi észre, hogy gond van (ugye itt jön mindig az okos diákok hatalmas felháborodása, hogy a doki ne nézegesse az ő farkát, csak éppen majd pár év múlva hálás lenne érte ...).

Úgyhogy nem véletlenül gyerek a gyerek!! érted okoska? Sajnos még nem tudja felmérni, hogy egy szűk fityma milyen gondokat fog neki okozni, aztán majd elkezd siránkozni, amint a lányokkal kezd foglalkozni, és észre veszi h emiatt mégse minden az igazi. Ismerek olyan 22 év körüli isten barmát, aki ugyan tudja jól, hogy iszonyú szűkülete van és emiatt nem igazán tudja használni a szerszámát, de inkább elvan vele, és nem hajlandó orvoshoz menni, mert saját bevallása szerint fél a műtéttől. Nos ennyire barom emberek vannak! Érted, inkább vállalja, hogy tönkre vágja az egész életét, inkább nem csajozik, de akkor se csináltatja meg, talán pont az olyan okoska írások miatt, mint a tied.

Látod, itt jött volna a felelős szülő, a felelős iskoladoki, aki észreveszi a bajt, és még 14 évesen elküldi nyisszantásra. Ma boldog életet élhetne. De nem! és miért? ő se tudja! csak mert nem ....értelmes csávó tényleg!


Külföldről se ferdíts már ennyit, ugyanis valóban több országban is voltak viták erről, csak éppen a végkifejletet elfelejted leírni, azaz, hogy mindenhol fel is voltak háborodva ezen a döntésen, aztán visszavonták, és ismét engedélyezik a metélést (Szlovénia, Németo -ezekről biztosan tudom, az USA-ban pedig valóban nem kötelező ma már, de mondjuk úgy, erősen ajánlott, és egy értelmes szülő ezen nem is gondolkodik sokat. én elég sok amerikait és egyéb ny-európait ismerek, és úgy van, ahogy mondtam, azaz kb 50-50% minimum a metéltek és nem metéltek aránya. Aztán az igazi Keleten ez meg tulképpen 100%, akár zsidó, akár iszlám ország, náluk ez annyira alap, mint az evés, sőt, legtöbb helyen, az érett fiú-férfi szimbóluma. De még a keresztény afrikai országokban is!


Annyi igazság van csak abban, amit írsz, hogy tényleg jobb ezt 14-15-16 éves kor körül megcsináltatni, ugyanis akkor már nagyjából fejlett biológiailag, míg csecsemőkorban azért van benne kockázat, mert még nagyon sokat fog fejlődni a nemi szerv és nem lehet pontosan megtervezni a metélést mm-re. Fejlettként viszont gyakorlatilag mm-pontossággal megoldható ma már a nyisszantás, akár lézerrel akár hagyományos módon.

Egyesek panaszkodnak, hogy cikkcakkos meg ferde lesz a vágás, na erre mondom, hogy mennyivel több eszük van azoknak az országoknak, ahol ez úgy történik, hogy előre húzzák a bőrt teljes erővel, aztán egy pengével rá csapnak. Így garantált az egyenes vágás, és ha nézel erről videókat, láthatod, hogy egy könny, egy nyikk nélkül tűrik a srácok (pedig sok helyen érzéstelenítés sincs ám ehhez!).


Kedves utolsó, az írásod alapján valami kis durci 14 éves lehetsz, akinek elvették a plüssmaciját, de szóval nézd a sok jó oldalát! Az elején a srác nálunk is kicsit szégyellte, egészen addig, amíg a lányok meg nem nyugtatták, hogy az úgy szép és úgy jó és úgy kell és tehát "fiúbbnak" számít a szemükben.


Aztán feltehetően pont azok néznek rá furcsán, akik irigykednek és szívesen cserélnének vele! az ember már csak ilyen, a magyar meg főleg ... Legtöbb lány szemében az igényesség magas fokát jelenti, és valljuk meg, igazuk is van, még ha nem is szeretjük mi ezt kimondani. De aztán alig kell arrébb menni kicsit, és ez a kérdés máris nem kérdés. Viszont igaz, ami igaz, a magyarok miért pont ezen a téren ne lennének úgy 300 évvel lemaradva egy közepes szintű civilizációtól?


ay kérdés pedig:

igazad van, ez már nem a kérdés, azonban annyiban mégis, hogy a kérdező se véletlenül érdeklődik a fedetlen makk iránt, csak az ilyeneket olvasva riad el talán a metéltetéstől. Érzi, hogy van ott egy fölösleg, csak aztán minden értelmes orvosi vélemény ellenére megijed a metéltetéstől, és képes inkább ilyen módszerekhez folyamodni. hajmeresztő!de azért az messziről látszik ám (és azt akkor a kérdezőnek szánom), hogy csak hátra van-e húzva vagy pedig szépen feszesre le van-e vágva! óriási a különbség!

2013. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!


Agresszív csonkolás-párti üzletemberek féltik a megélhetésüket és ezért bejöttek ismét reklámozni kicsit az oldalukat és a módszerüket.

Ez a kérdés és a válaszok a hátrahúzásról szól és nem arról, hogy csonkolna valaki. Ugyebár.


Ezért, hogy összegezzem ezt az egészet, azt tudom mondani, hogy a hátrahúzva tartás annyival jobb, mint pl a körülmetélés, hogy van választásod, vissza tudod húzni az előbőrt, ha rájössz, hogy ugyanolyan problémákat generál a makk fedetlensége, mint amilyeneket nálam:

Kiszáradás, rossz tapintás, hámlás, foltosodás.

Amikre nincs sajnos gyógyír, maximum krémekkel lehet kenni, de az se jó, azt tapasztalom, hogy ha krémezem, akkor megszokom és utána a krém nélküli állapot még rosszabb lesz....


No, de reagálok - csak tudnám miért - arra, amit itt az üzletemberek leírtak.


"mi az h mi újság?

én is mondjak neveket?

és dr. Martinnal vagy dr. Frickkel vagy dr. Ebonhyval mi újság?"


Vajon ismeri itt BÁRKI is ezeket a neveket rajtad kívül? Spockról volt szó, akit kb minden szülő és nagyszülő ismer és elismer. Szemben ezekkel a nevekkel....


"Ők mind metélés-pártiak, és képviselik a már leírt evolúciós maradvány -féle elméletet. Igazuk is lehet, mert ezt még te se óhajtottad megcáfolni, csak azt nyomtad helyette megint, hogy "mert joga van dönteni a saját testéről"."


Marhaság, úgy, ahogy van. Az, hogy a fitymának funkciója lenne, az sokaknál megfigyelhető. Én nem valami 0.1 vagy 0.01% vagyok, hanem minimum 5%-ban vagyok benne. Személyesen ismerek másokat is, akiknek megoldhatatlan problémáik vannak a körülmetélés miatt.

Tehát kicsit arcpirítónak érzem, amikor nekem akarja magyarázni valaki, hogy a fityma FÖLÖSLEGES.

A manduláról is ilyesmiket gondoltak a 80-as években, aztán szépen lecsengett a mandulakivétel-őrület. Ugyanígy cseng most le ez a barbár dolog is. Lassan észre kell venni, hogy a betonon nem lehet növényt termeszteni, nem lehet büntetlenül fiúgyerekből lányt csinálni és fordítva. És észre kell venni, hogy a mandula, a lép, a szempilla, a fityma mind-mind funkcióval bíró dolgok, amik nem viccből vannak bennünk és rajtunk. Nyilván ez a netes trollkodás(/üzlet), amit itt lelkesen gyakorol pár élelmes unatkozó tag, teljesen kontraproduktív: a magyar fiúk, férfiak és édesanyák legnagyobb része egyáltalán nem tartja normálisnak és természetesnek vágni valakiről valamit. Mivel nem is az. Az ismeretlen nevű akármilyen orvosok azoknak az orvosoknak az utódai, akik a 60-as években csiklókat vágtak ki a művelt nyugaton, nehogy a rakoncátlan kislányok maszturbálni merészeljenek. A fiúk tömeges körülmetélése, tipikusan az angolszász országokban ugyanerről szólt. Azok az orvosok, akik a körülmetélés mellett vannak, jól megtanulták a leckét annak idején.... ezek szerint.


"Aha persze, joga van, csak éppen arról beszéltünk, hogy kisgyerekként nem biztos, hogy tudja, mi az, ami kell."


Én felnőttként látom, hogy nem kellett volna gyerekkoromban az orvosnak egyszerű módszert választani, mert minden nap tapasztalom, hogy mennyi bajt, bánatot okoz. Nem hiszem, hogy normális ember számára kétséges, hogy ha lehet, akkor meghagyja a döntést mindenki egy gyerek számára a saját testéről és annak minden porcikájáról, ami nem nő vissza.


"Kisgyerekként nyilván bakbélgyulladásnál is sírna ha megtudná, hogy műteni kell, mégis a saját élete érdekében meg kell tenni."


Az olcsó demagógia csúcsa: a gyennyes és életet veszélyeztető vakbél összehasonlítása a fitymával, ami vagy a sivatagi isten ellensége, vagy szűkebb lett, amit meg lehet oldani sokféle módszerrel, anélkül, hogy nagyon, vagy teljesen csonkolni kellene.


"Ha szülő olyan hanyag, hogy erre nem figyel oda, és még ehhez az iskolaorvos se veszi észre, hogy gond van (ugye itt jön mindig az okos diákok hatalmas felháborodása, hogy a doki ne nézegesse az ő farkát, csak éppen majd pár év múlva hálás lenne érte ...)."


Ebben egyetértünk, az egészség fontosabb mindennél.

Megvan a jelentése? Egész-ség.

Mondogassa mindenki magában és talán majd leesik...


"Úgyhogy nem véletlenül gyerek a gyerek!! érted okoska?"


A problémákról szólt pár felvetés, ami ezzel a barbár csonkolással jár, ezekre egyetlen értelmes válasz nem jött még.... (okoska?)


"Sajnos még nem tudja felmérni, hogy egy szűk fityma milyen gondokat fog neki okozni, aztán majd elkezd siránkozni, amint a lányokkal kezd foglalkozni, és észre veszi h emiatt mégse minden az igazi. Ismerek olyan 22 év körüli isten barmát, aki ugyan tudja jól, hogy iszonyú szűkülete van és emiatt nem igazán tudja használni a szerszámát, de inkább elvan vele, és nem hajlandó orvoshoz menni, mert saját bevallása szerint fél a műtéttől. Nos ennyire barom emberek vannak! Érted, inkább vállalja, hogy tönkre vágja az egész életét, inkább nem csajozik, de akkor se csináltatja meg, talán pont az olyan okoska írások miatt, mint a tied."


Ennél ostobább, butább és makacsabb csúsztatást még nem olvastam :D

Én mindenkinek azt mondom, hogy ha problémája van, akkor azzal foglalkoznia kell. Vannak ezerszer leírt módszerek, amik - kapaszkodj meg - nem a teljes csonkolásról szólnak és mégis segítenek. Ezeket alkalmazni KELL és nem félni még egy bemetszéstől is, ami gyorsan gyógyul és a legtöbb esetben megold mindent. Nem is értem, miért kell úgy beállítani, hogy énmiattam fél bárki a műtéttől. A teljes körülmetéléstől viszont tudod ki fél, kis barátom? Aki meglát engem ruha nélkül. Annak aztán magyarázhattok, amit akartok.


"Látod, itt jött volna a felelős szülő, a felelős iskoladoki, aki észreveszi a bajt, és még 14 évesen elküldi nyisszantásra. Ma boldog életet élhetne. De nem! és miért? ő se tudja! csak mert nem ....értelmes csávó tényleg!"


Ez nagyon jó érvelés-hegy volt, isteni.... valami konkrét?


"Külföldről se ferdíts már ennyit, ugyanis valóban több országban is voltak viták erről, csak éppen a végkifejletet elfelejted leírni, azaz, hogy mindenhol fel is voltak háborodva ezen a döntésen, aztán visszavonták, és ismét engedélyezik a metélést"


Nagyon jó!

És akik engedik a fityma levágását, hogyan kártalanítják azt, aki - hozzám hasonlóan - emiatt került hátrányba?

Te pl mit mondasz? (Eddig a nagy semmit mondtad, sajnos)


"az USA-ban pedig valóban nem kötelező ma már, de mondjuk úgy, erősen ajánlott, és egy értelmes szülő ezen nem is gondolkodik sokat."


Ja, aki levágatja a gyereke fitymáját, az értelmes. A többi az buta? :D


"én elég sok amerikait és egyéb ny-európait ismerek, és úgy van, ahogy mondtam, azaz kb 50-50% minimum a metéltek és nem metéltek aránya. Aztán az igazi Keleten ez meg tulképpen 100%, akár zsidó, akár iszlám ország, náluk ez annyira alap, mint az evés, sőt, legtöbb helyen, az érett fiú-férfi szimbóluma. De még a keresztény afrikai országokban is!"


Afrikában nagyon sok helyen nem szokás az ilyesmi. Az Iszlám országokban tényleg ez van, de mondom, érdemes odaköltöznie annak, aki valóban azt hiszi, hogy etikus dolog az ilyesmi. Én nem hiszek ebben. Én abban hiszek, hogy fürödjünk, tisztálkodjunk, ha meg gond van, akkor orvosoljuk és lehetőleg nem radikálisan: törött kart se amputálunk. Pedig milyen higiénikus lesz utána! Hónaljszag vége egyből....


"Annyi igazság van csak abban, amit írsz, hogy tényleg jobb ezt 14-15-16 éves kor körül megcsináltatni, ugyanis akkor már nagyjából fejlett biológiailag, míg csecsemőkorban azért van benne kockázat, mert még nagyon sokat fog fejlődni a nemi szerv és nem lehet pontosan megtervezni a metélést mm-re."


Az, hogy feszülő bőrhíd van rajtam, meg cikkcakkos vágás, jól mutatja, hogy mit jelent a gyerekkori körülmetélés. Azért én olvastam már felnőttkori csonkolásról is hasonlókat, bőrhíd ugyan nem jellemző, de recés, féloldalas vágás és ehhez hasonlók elég gyakran.

Ugyanakkor maga az egész eljárás egy rossz elméleten alapul, miszerint a fitymára nincs szükség. A makk nem minden esetben szárad ki: ugyanígy, ha eltávolítják az ember lépét, nem biztos, hogy jelentkezik bármi tünet, főleg nem gyorsan és mindenkinél és egyforma mértékben. Ugyanakkor az immunrendszerünk része, illik otthagyni.

Az én makkom foltos, rossz tapintású, hámlik sokszor. Főleg most, ilyen időben. Ez a vágás igénytelenségétől független probléma és sokakat érint, akiknek levágták az előbőrt.

Milyen vastag arcbőr kell ahhoz, hogy olyannak magyarázzon valaki a körülmetélés előnyeiről, aki pontosan látja, mik történhetnek utána, ha nem oké minden? Te jó ég....


"Fejlettként viszont gyakorlatilag mm-pontossággal megoldható ma már a nyisszantás, akár lézerrel akár hagyományos módon.

Egyesek panaszkodnak, hogy cikkcakkos meg ferde lesz a vágás, na erre mondom, hogy mennyivel több eszük van azoknak az országoknak, ahol ez úgy történik, hogy előre húzzák a bőrt teljes erővel, aztán egy pengével rá csapnak. Így garantált az egyenes vágás, és ha nézel erről videókat, láthatod, hogy egy könny, egy nyikk nélkül tűrik a srácok (pedig sok helyen érzéstelenítés sincs ám ehhez!)."


Láttam ilyen videókat és bizony volt elég sok nyikk és könny. Azt hiszem, ez már valahol kabaré, amit csinálsz. MOndták már, hogy ne az egészség-rovatban trollkodj? :(


"Kedves utolsó, az írásod alapján valami kis durci 14 éves lehetsz, akinek elvették a plüssmaciját, de szóval nézd a sok jó oldalát! Az elején a srác nálunk is kicsit szégyellte, egészen addig, amíg a lányok meg nem nyugtatták, hogy az úgy szép és úgy jó és úgy kell és tehát "fiúbbnak" számít a szemükben."


Nekem a szöveged stílusa alapján inkább te tűnsz 14 évesnek.... (esetleg már 15 is megvagy?)


"Aztán feltehetően pont azok néznek rá furcsán, akik irigykednek és szívesen cserélnének vele! az ember már csak ilyen, a magyar meg főleg ... Legtöbb lány szemében az igényesség magas fokát jelenti, és valljuk meg, igazuk is van, még ha nem is szeretjük mi ezt kimondani. De aztán alig kell arrébb menni kicsit, és ez a kérdés máris nem kérdés. Viszont igaz, ami igaz, a magyarok miért pont ezen a téren ne lennének úgy 300 évvel lemaradva egy közepes szintű civilizációtól?"


Ez az okfejtésed különösen szórakoztató a visszamaradt magyarokról, akik nem vágnak fitymákat kedvedre és az igényességről, amit ilyen jól meghatároztál....


"ay kérdés pedig:

igazad van, ez már nem a kérdés, azonban annyiban mégis, hogy a kérdező se véletlenül érdeklődik a fedetlen makk iránt, csak az ilyeneket olvasva riad el talán a metéltetéstől."


Riadjon is el: mivel utólag nem lehet ezt visszacsinálni. Sok millió Ft-ot költenék el rá, de lehetetlen. Nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Ha a helyreállító oldalak és azok követőinek nagy számát megnézzük a neten, elég sokat elárul. Az is elárul elég sokat, hogy az a sok andrológus, urológus, plasztikai sebész, akikkel találkoztam, elmondták, hogy van több olyan ember is, aki úgy akarja valahogy visszacsináltatni a körülmetélést, hogy közben nem száradt ki a makkjuk, mint nekem, nem kérges, mint nekem, nem feszül mereven, mint nekem, nem foltos, mint nekem, nem cikkcakkos, nem varratmaradványos, mint nekem... csak simán, ahogy te mondanád "jól sikerült".


"Érzi, hogy van ott egy fölösleg, csak aztán minden értelmes orvosi vélemény ellenére megijed a metéltetéstől, és képes inkább ilyen módszerekhez folyamodni."


Milyen módszerekhez? Amivel megtartja a törött kart, ahelyett, hogy amputálnák neki, hogy ne legyen hónaljszaga?

Hát, milyen emberek vannak.... tagaszkodnak a funkcióval bíró testrészeikhez... .őrület.... bezzeg a fejlettt és igényes muszlimok.... hmmm


"hajmeresztő!de azért az messziről látszik ám (és azt akkor a kérdezőnek szánom), hogy csak hátra van-e húzva vagy pedig szépen feszesre le van-e vágva! óriási a különbség!"


Az tuti. Tényleg óriási :(

2013. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/91 anonim ***** válasza:
14%

jézus anyám ... ennyi zagyvaságot már megint


szívesen megtenném, hogy linkelek be ide akár 50 képet is fiatal metélt srácokról, akik ezt a legnagyobb természetességgel kezelik, csak hogy lásd, egyáltalán nem a sátántól származó dolog ez, de neked az is felesleges sztem.


ezt eddig nem is hallottam h az önkielégítés megakadályozására találták ki X helyeken? hát érdekes .. azért sztem úgy is tudnak bőven na meg azért ha mégse, ez is pont az egyik legnagyobb funkciója, hogy férfit csináljon a kiskamaszból, és nem egy srácot ismerek, aki maga akarta metéltetni magát, teljesen elégedett is, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy azt mondja mindegyik, h azóta 100x jobb a sex. azért van benne valami ... ha egyszer nem tudja olyan nagyon könnyen napi 3x kiverni, akkor mindenki el tudja képzelni, milyen energiával fog egy csajszinak esni, és hogy mekkorát fog élvezni, na meg tovább is bírja. úgyhogy ez a gondolatmenet hülyeség, na de ha mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor én megcáfolom, ugyanis metélt srácok is verik, másrészt sok helyen egyáltalán nem gondolom, hogy ez lett volna az oka. Én is látom, hogy a metélt srácok sokkal "fiúbbak", na és sok helyen amúgy pont ez a célja is, hogy ez jelentse számára a férfivé válást, de ugye pl a mi nyámnyila "civilizációnkban" ez se divat úgymond, viszont ahol igen, ott bizony a srác nagyon is büszke, hogy férfi lett belőle, és ismétlem, a csajok nagyon bírják. higiéniát, egyebeket nem ismétlem megint, na meg úgyse fogod fel.


ja és bocs, ez is egy mániád, hogy ide csak üzletemberek írkálnak üzleti célokkal, de nem vagy magadnál. én pl még üzletember se vagyok, egyszerű sportoló vagyok, aki látja, hogy szerte a világon mi ahelyzet ezzel kapcsolatban, és bizony meg kellett állapítanom már sokszor, hogy csak a magyaroknál "ciki", mert ha bármely más országban vagyunk egy öltözőben, ahogy írtam már, legalább az 50%-a a fiúknak metélt, és kifejezetten büszkék rá, nemhogy még amiatt szégyellnék magukat! pont fordítva, és ott a metéletlenekre néznek kicsit furcsán, de mindegy, te ezt úgyse érted.


én viszont megértem, hogy neked levágták véletlenül, és ezért ki vagy akadva, de nem tudom milyen "visszanövesztésről" beszélsz, ne idegesíts már meg főleg ne hülyítsd a népet! ilyen beteg gondolatról még nem hallottam.


na most a cikkcakkos vágás egyáltalán nem szégyen, elég sok olyat is láttam, bár ma már, a lézer korszakában ez se téma persze!!


aztán amit felhozol megoldásnak, hogy bemeztszés meg kenegetés meg tököm tudja mi, nos azok tudod jól, hogy igen ritkán és csak az enyhe esetekben vezetnek eredményre. Szted akkor nem egyszerűbb már körbenyisszantani szép feszesre, mint 10-szer is megismételgetni a metszést, aztán még 15-ödszörre se lesz jó? sőt ... csak rosszabb lesz a heg miatt.


végül: elismerem h van egy 00,001% elcseszett eset, na de ez is olyan dolog, ha normálisan, odafigyelve végzik, akkor kizárt a hibalehetőség. de ez más területen is igaz, nem szabad henteshez menni, és gondolom fogorvosból is igyekszel a legjobbat választani.

én is láttam olyan srácot, akinek igen szűkre sikerült a szabás, mert még alap állapotban is olyan volt, mint félig állt volna neki, és oké, elismerem, hogy ez úgy egy tusolóban pl ciki kicsit, de aztán azt nyilván nem kell nagyon bizonygatnom, hogy ez a feszes fazon mekkora élvezet neki sexnél, és hogy lehet hogy ciki, de aztán titkon meg a fiúk is irigylik, hát a lányok meg megvesznek érte. amit meg "túl" feszesre vágnak, azaz már fáj pl, na arra megint csak azt tudom mondani, hogy nem szabad barbárhoz menni, hanem csakis olyanhoz, aki ért hozzá! komolyan nem bírom ki, hogy belinkeljek pár képet, csak hogy lásd, mennyire természetesnek veszik ezt a legtöbb helyen, de abban igazad van, itt nálunk valamiért tabu, bár egyre növekszik azon fiatalok száma, akik önszántukból az esztétika és higiénia kedvéért akarják metéltetni magukat, és nem is kevés ilyet ismerek. olyat viszont egyet se, aki ezek közül panaszkodna, hogy na jól elcseszték neki ... vajon miért nem?


És akkor zárjuk a kérdésre kanyarodva megint: visszahúzva vagy metélve lenni nagyon nem ugyanaz! visszahúzva nem érzed át azt a fantasztikus érzést, hogy "szabad vagy", hogy semmi sincs, és ahogy ezt is írtam, rengeteg fiú elmondása alapján írom, hogy egy új élet kezdete a metélés napja. Visszahúzva csak ott a felesleg, nem lesz szép, sima, egybefüggő stb, tehát te tudod persze, de én sok értelmét nem látom. Hátrányai? hát pl oda csípi a szőrt (ha van), ha nem a szőrt, akkor az alsónacit, ha visszacsúszik, kellemetlen mindig igazgatni. én kb ezt tudnám. metélten egész más az esztétika is persze és saját magadnak az érzés is! ezzel most se rábeszélni se lebeszélni nem akarlak, te döntesz, én csak leírtam, amit gondolok, és amit tapasztalok.


okoskát még megkérdezzük arról h mi a véleménye azon jelenségről, hogy sok helyen ezt ünnepélyes férfivá avatási szertartásként végzik? szted ez teljesen hülyeség? azért a természethez közelebb álló népekből még nem veszett ki az egészség, nekik ez csak úgy ösztönösen jön. hogy miért, na az megint jó kérdés. a vallási okokból végzett metélés megint más téma, de az biztos, hogy közülük se hallottam még senkit panaszkodni (gondolhatod, hogy egy izraeli edzőtáborban hány metéletlent láttam, és hogy milyen hülyén néztek rájuk, sőt nem is szívesen haverkodtak velük, mert nem tartják férfinak és civilizáltnak).

2013. jan. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó teljes szövege egy vicc.


Tele csúsztatásokkal, ferdítésekkel.


Az, hogy 0.01% az elrontott esetek aránya, az egész egyszerűen NEM IGAZ.

Azt pedig minden gyerek megérdemli, hogy a saját testéről saját maga döntsön felnőttként.


Te meg úgy vagdosod magad, ahogy akarod.


Nekem cikkcakkos lett a vágás, a makkon bőrhíd feszül, amikor merevedés van, ezen nem lehet segíteni, erről röviden ennyit - és nem csak én vagyok ezzel így.

A makk foltos és nemibetegnek nézek ki, a fedetlenség miatt kiszárad, hámlik, ezzel másik is vannak így, nem csak nulla egész nullanulla nulla őrület, már ne is haragudj, kérdezz meg pár urológust... látnak ezer és egy elfehéredett, kérges, akár időnként, száraz, hideg időben BEVÉRZŐ makkot is.

Az a gond az összes ilyen szöveggel, hogy nem áll mögötte senki.

Szakmailag pl Dr Spock nekem hitelesebb, mint egy "sportoló" aki évek óta sportol és évek óta rengeteg öltözőben rengeteg péniszt csodál meg és ezernyi fórumban osztja meg másokkal, hogy ez a legjobb, amit saját magával és jobb sorsra érdemes gyerekével megtehet....

És az se túl hiteles, aki túl azon, hogy gyanús dolgokat ajánl, soha nem látni őt élőben.

Én pl vállalom magam élőben is, akik meg oldalakat gyártanak csúsztatásokkal és hazugságokkal, azok soha, semmikor nem vállalták magukat élőben.

Na itt lehet gyorsan utolérni azt a bizonyos sánta kutyát....


Az, hogy sok embernek a makkja rosszul reagál - főleg északibb területeken - a természetellenes fedetlenségre, az tény. Az, hogy a körülmetélés nem mindenkinek válik be, már emiatt az egy probléma miatt is egyértelmű. Nem csak az lehet csak a rossz, hogy rosszul sikerül egy vágás. Hanem pl ez is.


Na szóval, maradjunk annyiban, hogy ez a sok süketelés nagyon izzadtságszagú, ami meg a férfias beavatást és a maszturbálás-szólót illeti, inkább nem is kommentálom, önmagában is épp elég ijesztő :(

2013. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!