Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 39 évesen körülmetélésre...

39 évesen körülmetélésre készülök. Tapasztalatok alapján, mennyi az az idő, amikor már dolgozni tudok, bevérzés eshetőségére, fájdalmas dörzsölődésre stb. gondolok? /Kemény fizikai munkát végzek.

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 09:40
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Megtettem már, mármint utána olvastam. Sőt rengeteget olvastam utána. Olyannyira olvasgattam a neten több fórumon is, hogy kicsit "elvesztem az erdőben".

Nagy a pártoló tábor, úgyszint az ellenzők tábora sem kicsi, s mivel azért egy eléggé komolyan életminőséget/+ a páromét/ befolyásoló szervről van szó, igy kérdezősködöm, mivel egyetlen ilyen téren mütött, ilyen gonddal küzdő ismerősöm nincs.

De azért köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és válaszoltál.

2013. jan. 28. 07:30
 12/55 anonim ***** válasza:
37%
Nehéz fizikai munkát lehet, hogy pár napig nem szerencsés végezni. Péntekre kérd a műtétet és egy hétig maradj otthon. Meg fogod szokni a fedetlenséget, és a párod is elégedett lesz. Szerintem csak a teljes körülmetéléssel érhetők el az előnyök, ha marad fityma a koronaárokban az nem jó! Bátorság! Légy férfi!
2013. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
Rezidens fetisiszta hölgyünket hallották :)
2013. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
67%
Az ücsémnek is fitymaszűkülete volt, szerencsére a szüleink hamar léptek és még óvodás korában megpattintották a fitymát. A doki nem körülmetélést végzett, hanem csak egy bemetszést végzett a fitymán, így az menyilt és tökéletesen működik. Volt egy egyetemista csoporttársam, akinél a szülők nem léptek gyerekkorban és egyetemistaként szánta rá magát a feladatra. A leírtakból kb hsaonló szűkülete lehetett a tiédhez és neki is csak megpattintották, azaz bemetszést végeztek. Másnap már jött velünk előadásokra és utánna bulizni, na meg nagyon hamar csajozni is tudott! Szóval semmi értelme, hogy teljesen levágják a fitymát. Mi genetiakilag nem olyan felépítésüek vagyunk, hogy használjon a csonkítás. Nagyos bekérgesedik, érzéketlenné válik és még nagy baj is lehet belőle. Ez egy zsidó szokás, nekik más. Ez genetika! Senki se akarjon pl óriás néger kosaras lenni, ha nem született négernek. Vagy egy kicsi kínai se akarjon akkora pénissmérettel rendelkezni, mint egy magyar, mert genetikailag lehetetlen. Nos így van ez már évmilliók óta! :) Szóval ne metéltesd magad, nem nekünk való! De menj el rendes dokihoz és egy bemetszéssel mihamarabb old meg a problémát!
2013. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólást!

Hát igen, én sem örömömben gyötrődök a dolgon..

Egyébként most olvastam egy Ausztrál felmérést, ami tán tudományosnak is nevezhető, mely szerint azon nők, akiknek volt dolguk metélt és metéletlen férfival azok megkérdezése alapján 8.6 az 1 hez az arány a természetes pénisz javára.

A kérdések alapján azon következtetésre jutottak a kutatók, hogy a metélt pénisznek nagy szerepe van a hüvelyszárasság létrejöttében, fokozásában.

Jó, hát egy f@sza lucskos puncinál ez nem lehet gond, de nekem is volt már dolgom, megfelelő előjáték után is nehezen nedvesedő luxival. Ha ez találkozik egy cserepes makkal,az tuti nem jó.

Én is a legkisseb beavatkozásra törekednék.

2013. jan. 29. 15:46
 16/55 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező,


én vagyok az egyik olyan, aki milliókat adna a fityma helyreálításáért, ami sajnos lehetetlen.


Látom, rendesen körülnéztél (mindjárt kiszedik remélem a moderátorok az új reklámot, ami a körülmetélés-fétises srácok nyomnak itt és ezernyi fórumon évek óta) viszont egy dolgot ne felejts el: minél kisebb a beavatkozás, annál kisebb a kockázat és annál több utána a lehetőség a korrigálásra.


Nekem nincs lehetőségem korrigálni.


Erre gondolj, felejtsd el a többit. Aki többet akar belőled levágatni, az nem biztos, hogy eléd fog állni és vállalni fogja a véleményét, arcát utólag.


Ez a szomorú tapasztalat...

2013. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ.Én is igy gondolom a sok adatgyüjtés után.

Már lassan úgy vagyok, mint Pelikán elvtárs.

"Kicsit sárga, kicsit savanyú, de a mienk..."

2013. jan. 29. 23:28
 18/55 anonim ***** válasza:
nekem is fitymaszűkületem van, pénteken tervezek elmenni urológiára, miután nagy nehezen rászántam magam, de végigolvasva itt a válaszokat, nagyon elbizonytalanodtam... :(
2013. jan. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Őszintén mondom, nem csodálkozom. Én elmegyek megcsináltatom, de ragaszkodni fogok a legkisebb vágáshoz.

Addig járom az orvosokat, mig úgy nem lesz ahogy én akarom.

Ezt az oldalt olvasd el, ez nagyon jól,objektiven tájékoztat a választási lehetőségeidről, képekkel illusztrálva.


[link]

2013. jan. 31. 09:08
 20/55 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megköszönni a válaszoló srácoknak, hogy sok jótanácsal elláttak, és igy megóvtak attól, hogy mindent a dokira bizzak.
2013. jan. 31. 09:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!