Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 39 évesen körülmetélésre...

39 évesen körülmetélésre készülök. Tapasztalatok alapján, mennyi az az idő, amikor már dolgozni tudok, bevérzés eshetőségére, fájdalmas dörzsölődésre stb. gondolok? /Kemény fizikai munkát végzek.

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 09:40
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

KÖszi a megtisztelő szavakat!


Üdv, Laci

2013. ápr. 10. 12:29
 52/55 anonim ***** válasza:
83%
Nalam hasonloak a tapasztalatok. Annyit tennek hozza, hogy nekem konkretan a vagas korbe meg erzekeny. Mar nem annyira nagyon, de a kezdetekkor a sex eleg fajdalmas volt. Szepen begyogyult, nem latszik semmi kulonos, csak szimplan huzodik a vagasnal, sex kozben. Vmi sikosito mindig kell.. Lassan azert mulik ez az erzekenyseg
2013. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
85%
Nekem hasonló volt a tapasztalatom, amikor részlegesen elszakítottam a fékemet (tizenkevés évesen, nem szex közben, nem fájt, ellenben nagyon vérzett) — begyógyult ugyan, de a terület meglehetősen érzékeny volt, kifejezetten sokáig. Érdekesnek (bár nem meglepőnek) tartom, hogy a KM „sebesülés” is ezt a fílinget hozza.
2013. ápr. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

re.52.

Nálam hálistennek, szex közben nincs gond./ Persze jó kis előjáték, jó előnedesitett punci, óvatos behatolás/.

6 hét után kezdtem csak, mert olvastam, hogy a sebnek jobb ha csak ekkor terhelődik. /hát ekkor, ennyi idő után nem voltam a nők álma, pár mozdulat oszt jónapot/


Azért fokozatosan terheltem, terhelem. A maratoni csatározásokra még várni kell.

Viszont az általad emlitett részek, vágás pereme, vagy nálam a makk szabad része is tud "érdekességeket" mutatni még mindig,egy egy roszabb mozdulatnál./laza boxert hordok,a passzos gatyót nem birom/

De alakulnak a dolgok.....

2013. ápr. 11. 11:34
 55/55 anonim ***** válasza:
78%

Hat ja, en 4 hetesen kiprobaltam, nem kellett volna:) Az fajt rendesen. 8hetesen mar mukodott, de odafigyelessel, most mar sokkal jobb:) de meg mindig huzodik a vagasnal kisse.

Az a kis dorzsolodes, meg amugy nem is olyan rossz:) Erdekes mindenesetre:) NA de a lenyeg, hogy nalad is megoldodott!!

2013. ápr. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!