Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 39 évesen körülmetélésre...

39 évesen körülmetélésre készülök. Tapasztalatok alapján, mennyi az az idő, amikor már dolgozni tudok, bevérzés eshetőségére, fájdalmas dörzsölődésre stb. gondolok? /Kemény fizikai munkát végzek.

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 09:40
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
76%
köszi, áttanulmányozom a linket majd! :)
2013. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim válasza:
86%
Remélem még aktuális, engem részlegesen metéltek körbe, de azért merek válaszolni, mert úgy van összevarrva egyenlőre, hogy a fitymám teljesen kilátszik, tíz nap múlt el, és azt tudom tanácsolni, hogy szárazon (hogy a varratok stb ne ragadjom bele) egy puha pamutcsíkkal mondjuk szétvágott póló kösd be, valahogy rögzítsd, hogy ne csússzon le, nekem tökéletesen működik, így nem dörzsöli semmi, nem érzékeny.
2013. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
89%

Ha meg erdekes. En hasonlo koru es egy rakas gondom volt mar fitymaszukulettel, rovid fekkel. 2 hete volt a vagas nalam. Par orvost korbejartam, vegul dr Feketehez mentem, mert o "futoszalagon" csinal ilyen muteteket, van rutinja. bIztos van mas jo doki is, nem a reklam miatt irom a nevet. TB alapon nem mennek, mert urulogian egy parszor mar megalaztak. Biztos vannak jo dokik, ha ismered, kinyomozod. De utcarol bemenni.. Az riziko.

A temaban az a legszarabb, hogy tele a net okostojasokkal. Az egyik tabor aki fikazodni jar, csonkolas igy-ugy tema. MAsik tabor aki akkor is vagna ha nincs eü panasz. Meg van a millios fityma arc akitol hangos a net evek ota. Nekem 7 eve volt fek eltavolitasom, az o hatasara nem mentem bele a metelesbe. HIBA VOLT!

Jonnek itt az okostojasok a nyujtassal, na az lehet mukodik nagyon enyhe szukuletnel 14 evesen. Utana felejtos. Ezek a bevagasok, plasztikaktol meg olyan lesz a farkad mint az oroszlan farka vegen a bojt. Fiatal korban ez is lehet mukodik, de a mi korunkban ez egyre gazosabb. Amit a huhokkolok elfelejtenek, hogy ha mar kialakult a szukulet es a vegen az elfeheredes, azt mar nem lehet egyszeruen kenegetni, huzogatni es plasztikazni. Le kell vagni. Ijesztoen hangzik.

De az orvossal meg tudtam beszelni, hogy semikepp ne legyen egy szukre hagyott nagyon hatra vagott meteles! Lazara hagyta. Ha hideg van akar makk kozepeig feler a fityula. Vagas utan 3 nap alatt mult el a hugycso koruli evek ota viszatero es kozel allando gyulladas. Elotte se volt mar leanyalom a sex. Ugy ertem nem volt sima. Oral az csak hosszu hosszu tanulas utan, akarmilyen poz meg nem mukodott, mert.. A fekatvagas utan egesz jo lett, de sajna az ilyen felig szukolt dolgoknak az a hatranya, hogy kesobbi makacs gyulladas, akar 2 het alatt ragyogyitja a fitymat a makkra. Nalam 2-3 het alatt szukult olyan mertekre, hogy hasznalhatatlan lett! Ez van. Innen nagy kockazat mar nincs:( Jelenleg kenyelmes, egyaltalan nem zavar, hogy a nadragban fedetlen. Ha fizikai munkat vegzel be kell kotni, van ra spec rugalmas kotozo..

2013. febr. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
6%

Kedves utolsó, KI MIATT bánod te azt, hogy nem vágattál le még több bőrt a péniszedről?

Valaki miatt, aki azt mondja, hogy csak akkor vágasd le a karodat, ha elgennyesedik és nem akkor, amikor eltörik az ujjad?


Ezt nyilván nem gondoltad komolyan, ugye?

Nagyon olcsó szöveg, már megbocsáss....


Ez volt eddig a leggagyibb szöveg, amit itt válaszként olvastam valaha, de komolyan....



Kérdező, bárki bármit ügyeskedik itt (pl ez a másik körülmetélős link is ugyanazoknak a srácoknak a műve, akik rengeteg pénzt ölnek abba, hogy a lehető legtöbb embert győzzenek meg a legfondorlatosabb eszközökkel arról, hogy vágassanak le magukról mindent, ez most a legújabb próbálkozás, azt hiszem, nem is kellene sok kommentár hozzá) a lényeg a lényeg: ha bármikor is szikét kell használni, akkor a legkevesebb veszteséggel kell csinálni mindent. Minél kisebb sebből lesz a minél kisebb vágás.


Akinek kétszer kell elmennie az orvoshoz, annak az kényelmetlen.

Mivel nekem teljesen elrontották és nem hagytak ott anyagot, amivel dolgozni lehetne, én már hiába AKARNÉK UGYEBÁR, nem tudok menni, mert NINCS MIVEL.


Mielőtt nagyon megsajnáljuk azokat (a bizonyára létező) válaszolókat, akiknek két probléma miatt (rövid fék ÉS szűk fityma) KÉTSZER kellett orvoshoz menniük egy rossz tanácsadó miatt.... LOL

2013. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
86%

Pontosan ugyanolyan fetisiszta vagy mint a masik oldal.:) Ontod a netre te is a hulyeseged, pont mint a metelosok. (HAgyjuk mar ezt a honaljszagu peldat mert teljesen blod) Sajnalatos ami veled tortent, de az egy orvosi muhiba. Szep es jo hogy elmondod, de menj vissza az orvosodhoz es verd le rajta.. Te pont olyan fals dolgokkal ervelsz, mint a masik oldal.

Akarmennyire probalsz itt belemagyarazni a szavaimba vmi hulyeseget en nem ertek egyet az egeszseges fityma metelesevel. Es azzal se, hogy szuk THM-et csinaljanak. Pont azt IRTAM, ha ertetted volna, hogy lehet kerni lazara! Meg kell keresni az orvost. Nem is buzditottam erre senkit. Azt mondtam, hogy ha vkinek fitymaszukulete van akkor azt le kell rendezni mihamarabb. Mert hosszu tavon ugysincs mas megoldas.. Es igen k. NAGY HIBA volt, hogy besz@rtam attol amiket irtal mar evekkel ezelott is. Nem neztem utana, hogy az 50+ nick mogott egy ember van. MAr par ev kellemetlensegeivel es jonehany meteles araval beljebb lennek. Es az se zavarna, ha a mutet utan foltosodna vagy ha csak "felig" mukodne. Mert elotte sehogy se mukodott az utobbi par honapban.

Es nem 2x voltam dokinal, hanem k. sokszor. Csak 2x mutottek. Amennyit en penzt koltottem kenocsokre, gyulladasok, gombak es egyeb dolgok kezelesere, ahhoz kepest a te szerintedi allitolagos fitymalobbi az apropenz!

Amugy tenyleg sajnalatos ami veled tortent, de ha rad hallgatok en nem gyogyulok.

2013. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
12%

Hadd legyenek fenntartásaim, hogy te mikre költöttél, kikre hallgattál több évvel ezelőtt.

Hozzám hasonlóból elég sok van és nincs ötven nickem, ez nagyon-nagyon gyönge próbálkozás.

Próbálkozás arra, hogy valami olyan szelet vess, amivel aztán én aratok vihart. Igen ügyes. De bocs, nem megyek bele.


Csak és kizárólag a kérdező miatt leírok pár tényt, mert még a végén elsiklunk fölöttük:


A körülmetélés, amikor a makk végül teljesen fedetlen marad, sokszor évekkel később lesz problémás. Nekem az első években semmi gondom nem volt. Nem lehetett előre tudni és látni.

A bőröm amúgynem száraz, sőt. Csak és kizárólag ott az.

És én nem azt mondtam, hogy "félig használhatatlan" az enyém, hanem szinte teljesen.

Mert az, hogy pisilni lehet vele, az igaz, egyéb műveletekre nem alkalmas.


Én biztos vagyok benne, hogy a döntő többség inkább 3szor meg 4szer annyit költ, minthogy egyszer kelljen vágni egy végzeteset, amilyet nálam vágtak.


És abban meg egyre biztosabb vagyok, hogy te soha nem létezel élőben.

Ugye, hogy ugye?


Vigyázzunk, kire hallgatunk... kérdező.... és kedves válaszolók....

2013. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Hát nekem, még müködik a szerszám, /most vagánykodni nem akarok.:)/ Valószinüleg azért, mert alapon csücsöri a fityusz, és rendesen túlér a makkon, igy van helye "nyúlni" a merevedéshez, és még mozgatható is. Csak b@szott szük a vége. Egyre kellemetlenebb eü. szempontból.

A lényeg: van miből vágni.

Azt a linket azért illesztettem be, mert vázolja a lehetőségeket, formailag. Nekem pl. ezekről fogalmam sem volt.

A lényeg, hogy számomra ilyesztő a TKM f@sz látványa is.

Főleg ha érzéketlenné válik, pl orális témában. Tudom ez magánügy, de az asszonnyal sokat játszadozunk igy. Ő sem lenne boldog ha gebasz lenne,pl. nem tud kielégiteni.

Ami a későbbi magömlést illeti.... hát én magam szoktam ezt szabályozni, igény szerint "bármeddig",tehát ez sem vonz. Marad a mosdás,befülledés esete.És a helyzet romlása. 20 akárhány éve igy kefélek, mert a szüleim cseszték el gyerekkoban a dolgot.

Csak ez a két táborra szakadás, nem könnyiti a döntést.

Tehát én tényleg szeretnék egy járatható fitymát a makkomnál, ha nem is az igazit, de lehessen huzgálni a makk peremén.Ez nem csak miattam, hanem a párom miatt is fontos...... szeret vele játszani.

Ez két ember életét befolyásolhatja......

2013. febr. 1. 19:08
 28/55 anonim ***** válasza:
70%

Nekem relativ szukulet volt. Ami sex kozben pont annyira jott hatra, hogy besz@rsz ugy faj bizonyos poziturakban. Es vegul annyira beszukult, hogy no sex. Visitottam ugy fajt. Elotte evekig kibirhato volt, bar egy fekeltavolitas kellett. Nalam is gyerekkorban lett ellove az egesz.. De ez van.

Tobbszor felmerult a meteles mar, de ha a netet olvasod csak besz@rsz az egesztol es inkabb szenvedsz.

2013. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
57%
Ma voltam urológián, két hét múlva lesz a műtét. Nálam mindenképp TKM kell, mert a fitymám teljesen szűk, még nyugalmi állapotban sem lehet hátrahúzni semennyire. Felfeküdtem a vizsgálóasztalra, a doki megvizsgálta mennyire lehet hátrahúzni... Azt hittem úgy ahogy vagyok félpucéran kiugrok az ablakon... Nem annyira a fájdalomtól, de iszonyatosan kellemetlen érzés volt! Egyedül ettől félek, hogy az elején kegyetlen érzékeny lesz!
2013. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
90%
#29: hát fura, mert attól, hogy teljesen szűk a nyílás, attól még általában bőven elég csak az érintett részt eltávolítani. Ugyanitt felmerül a kérdés, hogy valaha egyáltalán próbáltad-e nyújtani, vagy az első próbálkozásod a helyzet javítására a mostani út a dokihoz?
2013. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!