Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 39 évesen körülmetélésre...

39 évesen körülmetélésre készülök. Tapasztalatok alapján, mennyi az az idő, amikor már dolgozni tudok, bevérzés eshetőségére, fájdalmas dörzsölődésre stb. gondolok? /Kemény fizikai munkát végzek.

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 09:40
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:

"A körülmetélt férfiak tovább bírják a szexben, jobban megedződik a makkuk ha állandóan szabadon van."


Engem ez az érv szokott cefetül idegesiteni, és emiatt tartok az egésztől a legjobban...


Sohasem volt gondom a korai magömléssel /jó tanárnőm is volt, úgyhogy azért igy 40 körül, tapasztalatokkal a hátam mögött, egyáltalán nem okoz gondot az orgazmus késleltetés, esetleg magömlés stb. De az aggasztana, ha "alulérzékenyitett" makkom miatt, egy normális orális szex játszadozást nem mernék bevállalni, mert azon kéne aggódnom, hogy mi lesz ha nem élvezek el csak két óra alatt, s ezen idő alatt állkapocsgyulladás, miatti szájzár állna be a páromnál....

Azt mindenképpen szeretné, ha az orgazmus feletti kontrollt megtarthatnám. Enélkül SZ@art sem ér az egész, SZVSZ.

Akkor inkább maradjon igy, és inkább naponta a beszükült részen át sterimobbal öblitem a makkost.

Már 100-szor átbeszéltük, de az asszony egyre jobban aggódik. Ő pont azt a képességemet szereti, hogy akkor élvezek, amikor "én akarok" amikor neki is jó....

2013. febr. 15. 14:52
 42/55 anonim ***** válasza:
61%

Azert a millio dollaros farku arc irasait ne reagald tul.:)

En se vagyok hive a szuk teljesen hatra korulmetelesnek, mert egyreszt a vagad otvarul nez, tok tudj mi van ha tenyleg szuk a bor. Az meg egy hulye erv, hogy tisztasag miatt maradjon szabad allandoan az arok..

Ellenben az teny, hogy a laza/reszleges korulmetelesnel, nekem is ilyet csinaltak, hatrahuzva meg nem simul ki a bor. Es kicsit sok maradt a borredo. A feket mar evekkel ezelott leszedtek. Lehet ott (is) sok idegvegzodes van, de epp ezert k. faj ha szuk a fek.

A te esetedben meg abba is gondj bele, hogy lehet hozzaszoktal ehhez az allapothoz, de az az allapot noveli a kesobbi elvaltozasok, esetleges rak kialakulasanak eselyet. A sex mellett ez is benne van a pakliban.

2013. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
87%

#29-es válaszoló vagyok

Tegnap megvolt a műtétem, TKM... leírnám pár tapasztalatomat

a műtét kicsit kellemetlen volt, mert az érzéstelenítés ellenére mindent éreztem, a vágást is és a varrást is, bár fájni nem igazán fájt, inkább csak kellemetlen volt. a műtét amúgy nagyon rövid volt, szerintem 15-20 percnél nem tartott tovább.

utána attól féltem, hogy az érzéstelenítés elmúltával nagyon fog fájni, de csak kicsit sajgott úgy fél óráig, aztán az is elmúlt, azóta sem fáj egyáltalán.

este a kötés leszedése, na az kemény volt, 10-szer rosszabb volt, mint a műtét... bele volt egy kicsit ragadva, bevizeztem kicsit, de még úgy is kegyetlen volt.

viszont mivel túlérzékeny a makkom, hiszen egész eddig bőr borította, így nagyon érzékeny bármilyen érintésre, mintha ezer tűvel szurkálnák. egész nap csak egy törülköző volt rajtam, de azt is fognom kell, ha megyek, hogy ne érjen hozzá. próbáltam körbetekerni, ahogy itt írták, de egyelőre az sem ment. remélem ez el fog múlni, mert nagyon rossz.

reggel már egy kezdődő spontán merevedésre ébredtem, de hálistennek azonnal abbamaradt, ahogy felébredtem, annyira még nem volt merev, hogy húzódjon a seb vagy hogy fájjon.

a makkom egy kicsit meg van duzzadva, de nem vészes. remélem csúnyább nem lesz .

az orvos kamillás áztatást írt fel, meg hogy szórjam hintőporral, azt mondta nem kell kenőccsel kenni, pedig direkt rá is kérdeztem. (amúgy tapasztalt rutinos adjunktus)

2013. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az infót! Közben nálam is megtörtént a dolog.

Én Fekete doktorhoz mentem. Abban egyeztünk meg, hogy csak a legszükségesebb részt távolitja el, amivel biztositható a visszaszükülés elkerülése is, de a fityma rá fog érni a makkra.

Nagyon profi a doki, segitőkész, rendes.Bár több ilyen orvos volna. Én is éreztem ugyan egy-két dolgot,de teljességgel vállalható maga az eljárás. A vizeletes dolog nálam is becsúszott, igy este én is kötést kellett cseréljek. Könnyedén, fájdalommentesen lejött a kötszer, nem volt egy vérfolt sem sehol. Ami kinos, az a makk érzékenysége, de majd csak alakul ez is. Volt egy sikitós merevedésem, igy Playboyt nem olvasok egyenlőre. A cerka müködik,mert a párom segit kötözni, és mondtamneki, hogy egy kis erotikus duma kiséretében kicsit "piszkálja" meg. Reagált a kicsi. Gyorsan el is kezdtem az anyósomra gondolni, igy nem lett gond.

Sztem ha nem lesz valami fertőzéses gyulladás, akkor nem kéne gondnak lenni. Egyenlöre rossz,nagyon érzékeny, vigyázni kell rá. Pihenek, fizikai munka felejtős. Tuti kell neki optimális esetben is vagy 2 hét. De lehet, hogy optimista vagyok....

2013. febr. 22. 11:23
 45/55 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is o csinalta, pont igy ahogy leirtad. Azert a merevedos tortenettel vigyazz. K. faj a varratoknal. En ejszakankent legalabb 4-5x felkeltem emiatt. Fene se gondolta, hpgy ennyit mukodik a cucc alvas kozben:)
2013. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 A kérdező kommentje:

Hát a merevedés hajnalban az nagyon necces! Valamelyik nap azt hittem szétrobban az egész, Kib@szott vastagra duzzadt. Besz@rtam a fájdalomtól+ raseltam a varratok miatt.

Ami még gondot okoz, az a fitykó hátultartása kötözés után,/ 2 hétig javasolt a kötözés/ mivel az én cerkám un. vérpénisz, igy egész picúrra össze tud szaladni, és ilyenkor hajlamos a fityó előre gurulni/mivel még duzzadtas stb/ és néha begyüri a kötést is a makk és a fityu közé. Na az nem jó érzés....

Egyébként más gond nincs.

A merevedést megoldottam úgy, hogy este nem nagyon iszok folyadékot / az esti söröm, barna Budweiser, nagyon hiányzik/, és alvás előtt igyekszem porszárazra hugyozni a vesémet. Igy jó esetben reggelig nincs nagy gond.

2013. febr. 25. 09:49
 47/55 anonim ***** válasza:
78%
Nalam detto ugyanez volt. Racsuszik a kotes es beszorul a bor ala. Nem tul kellemes visszahuzni:) 2. het utan ha tudod, kezd el megbontogatni a varratokat. Utana lenyegesen gyorsabban javul es vegre nem faj hajnalban:)
2013. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
OK. Köszi szépen a tanácsot, megpróbálom a dolgot. Tényleg sz@r, ahogy alágyürődik a bőr, de egyszer csak vége lesz.
2013. febr. 26. 10:30
 49/55 A kérdező kommentje:

Ha véletlenül valaki még olvassa eme topicot, leiom, hogy nálam eddig milyen tapasztalatok vannak, hátha segitek.


Szóval, nálam nem teljes metélés volt csak a feltétlenül szükséges rész lett eltávolitva.

Igy lankadt állapotban kb 2/3 részét takarja a makknak a fityma, de "hidegebb időben" még többet.

Ennek azért is örülök, mert igy a makk pereme, ami a legjobban izgatható, az csak izgalmi állapotban van szabadon, igy nem vastagodik, kopik rajta a hámréteg.

A fityma szépen járatható merev állapotban is a makk peremén, nem szorul meg a makk pereme mögött. Szerintem nem lehet gond a visszaszüküléssel, amit fő ellen érvként soktak a RKM ellen.

Kényelmes, könnyen tisztán tartható.

A szexben komolyan nem befolyásoló tényező, és az is inkább pozitiv irányban. Főleg orális szexben, a makk érzékeny, izgatható részei közvetlenebbül izgathatók. /Konkrétan én orális kényeztetéssel, orbitálisat élveztem./

De a normál közösülés is nagyon jó.

Nálam méretbelei külömbség is jelentkezett, vastagságot illetően. Nyilván korábban a bőr feszessége, a szükület, behatárolta a vérrel való telitettséget, de most a makk jóval nagyobb, vastagabb, de ez igaz a "szárára" is, bár nem olyan mértékben. A páromnak nagyon tetszik az új helyzet. Összességében, mindketten elégedettek vagyunk.


A mütét nem kellemes,de simán birható, nem ügy.

Utána viszont nem leányálom egy pár hétig.Konkrétan:nagyon sz@r. Én volt, hogy átkoztam mindent, amiért vállaltam a mütétet. Még azt is bántam, hogy megszülettem. De lehet, hogy ez egyéni.... és hát csak túl lesz rajta az ember. Visszanézve, nekem eddig megérte, és nem hiszem, hogy lesz vele bármi gondom.

Azért azt mondom, hogy akinél van más megoldás, az lehetőleg kerülje a mütétet, jól járja körül a lehetőségeket. Az önkéntes, "csonkig" metéltetőkre, pedig óvatjával szabad odafigyelni. Bár senkit nem akarok semmire se rábeszélni, vagy bármiről le.....

Remélem segitettem a hozzám hasonló helyzetbe kerülőknek.

Ja, és nem reklám akar lenni, de ha vágás, akkor Fekete doktort bátran ajánlom. Mütét után is készségesen segit mindenben, tanácsokkal stb. Korrekt. De ez nem rábeszélés, csak tapasztalat.

Sziasztok!

2013. ápr. 9. 19:35
 50/55 anonim ***** válasza:
68%
Köszi a visszajelzést és a részletes leírást, örülök, hogy végül minden rendben megy — Ha lehetne a kérdezőket pontozni, már rég adtam volna pacsit :)
2013. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!