Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 39 évesen körülmetélésre...

39 évesen körülmetélésre készülök. Tapasztalatok alapján, mennyi az az idő, amikor már dolgozni tudok, bevérzés eshetőségére, fájdalmas dörzsölődésre stb. gondolok? /Kemény fizikai munkát végzek.

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 09:40
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
86%

1mio Ftos fitymanak: Ugyan ez nem egy vitaforum, de kb. tizedet nem ertetted amit irtam, CSAK TOLOD PONTOSAN UGYANAZT A PROPAGANDA STILUST, mint a metelosek. Ugyanaz a szitu mint az oltasoknal. VAn egy ket hibbant oltaskritikus, de epp eszu ember oltatja magat. Persze ott is megvan mindket oldal veresszaju propagandistaja.

Egy betut nem irtam TKM-rol, azt mondtam laza meteles. Ha akarom felig rahuzom a cuccosra most is. Nem az a baj veled, hogy a TKM-et ellenzed, hanem az, hogy az orvosi muhibas szerszamod alapjan tolod a remtorteneteket, maximalisan felulreprezentalva. Az elmult jopar evben nem tudom hany nicken, de vegigolvasva az index forumokat is, jopar 10, mondjuk 50? Irasaid alapjan nem kicsit megkattantal, persze ez ertheto. Ettol meg ha radhallgatok, az enyem pont olyan mukodeskeptelen marad es en is megkattanok. Sajna par eve bedoltem a remstoryjaidnak. (Ami nyilvan igaz, csak felul vagy reprezentalva.Azota eltem muszlim orszagban)


Az osszeeskuves elmeleted megy verbaromsag. A privatorvosnak pont az lenne az anyagi erdeke, hogy minel tobbszor visszamenj hozza, evekig fix bevetelt termelj neki. Nem az, hogy egybol vagjon teljeset! Mi a tobb penz? 1x 100e Ft Vagy mondjuk 3x 100e Ft plusz az egyeb kezelesek alkalmankent 6-10eFt-al? Es kozben fix beveteli forras vagy, ha nem vagja egybol..

2013. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
64%

@30: Attol fugg mennyire van a felso resz megkemenyedve. A szukulettel kialakul egy borelvaltozas, kifeheredik a bor, megvaltozik a texturaja. Kemeny es ha huzogatod berepedezik, begyullad. AZt csak az orvos latja, hogy meddig kellene visszavagni, hogy ez a feher resz is teljesen eltunjon.

En meg a 20as evek tajan probaltam nyujtani, furdokadban es hasonlo strategiak. Az mar tul keso. Fiatalabb korban lehet hasznal, nekem semmit nem ert.

2013. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

re 31.

Kommenteded értsem úgy, hogy egy laza TKM az kb. optimáli lehet?

Magyarul, ha a doki ezt ajánlja,érdemes megfontolni?

Ebben az esetben mennyit mozog a fityma? Fék marad vagy nem?

AAzt vettem ki a komidból, hogy a részlegest nem ajánlod,és a dokik is a többszöri lóvé miatt csinálják....

Én jómagam Fekete doktort néztem ki magamnak a neten. Sok jót olvastam róla. Azt szeretném ha kb.olyan eredmény lenne mint egy alapból rövid fityma esetén. Nem tudom már mit csináljak.

2013. febr. 2. 14:45
 34/55 anonim ***** válasza:
41%

#32: igaz, de én szinte minden alkalommal odateszem, hogy *ha nem kóros elváltozás okozza a fityma szűkületét* :) Van „normális” fsz. (ami alapból van, nem betegség, nem „beszűkült” stb. stb. szimplán csak nem eléggé tág), meg van „kóros” fsz. – utóbbi viszont jóval ritkább.


Valamiért az a hosszú hozzászólásom mégis csak 22%-os. Biztos egyeseknek (pl. Hatvanka kisasszony vagy „a körülmetélés minden fiútól elvárt” „úr”) nem tetszett, hogy merészeltem alternatívákat ajánlani a TKM helyett :)

2013. febr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 JamesDean válasza:
76%
Nekem is enyhe fitymaszűkület miatt nyisszantották le még július legvégén szegény fitymámat, előtte végigolvastam én is az összes fórumot meg véleményt, de nagy hiba volt, mert teljesen beparáztattak a sok f@szsággal. De végül csak rászántam magam. Műtét annyira nem volt vészes, bár mikor múlt az érzéstelenítő hatása akkor rohadt kellemetlen volt, meg fájt is. Aztán mikor leszedtem a kötést és megláttam az ödémás, gusztustalan farkamat akkor teljesen rosszul lettem, hányingerem lett. Első két hét tényleg maga volt a pokol, rohadtul fájt, nem bírtam magamon a kötést se, nemhogy a gatyát, úgyhogy meztelen voltam végig. Aztán két hét után hirtelen sokkal enyhébbek lettek a fájdalmak, jöttek kifelé a varratok, kisebbedett az ödéma, nem fájt már a merevedés se, 3 hét után meg már szinte egyáltalán nem fájt, simán fel tudtam venni bármit, kirándulásra is mentem családdal, bár nehéz fizikai munkát azért szerintem még nem nagyon mertem volna bevállalni. Műtét óta eltelt fél év, szex sokkal jobb lett, hogy már nincs semmilyen kellemetlen érzés közben és tényleg sokkal higiénikusabb. Minden nap mostam a makkomat fitymásan is, de nap végére akkor is sokszor büdös lett. Most sose büdös, sose túrósodik. Műtét előtt barátnő is csak akkor volt hajlandó orálisan kényeztetni, ha előtte letusoltam és jól megmostam, most meg bármikor előránthatom mindig szívesen esik neki. Ő is mondta, hogy vágatlanoknak sose szívesen csinálta, de nekem mióta nincs fitymám és mindig teljesen tiszta így már tényleg örömmel csinálja. Bár az is igaz, hogy én meg már mintha nem élveznék akkorákat, mint régebben, de összességében akkor is sokkal jobb lett így a szexuális életem, úgyhogy nekem nagyon megérte. Azokra meg akik nincsenek is körülmetélve, csak okoskodnak folyton ne hallgass, nem tudnak lóf@szt se.
2013. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
87%

@33: En megkerdeztem a meteles elott konkretan 2 orvost. Volt egy 3. is, de azt nem ajanlom. (Ez most az utobbi fel eves tortenetem amikor kb. 2 het alatt egy gyulladas utan annyira beszukult, hogy mar alapallapotban is nehezen jott hatra.) Sokak itteni es indexes forumok remisztgetesei ellenere nem akartak neki esni a szerszamnak es azonnal szukre metelve TKM-et csinalni. (Van az a srac akinek orvosi muhibasra keszult a metelese, megismerheto a hozzaszolasaibol. Neki az ideologiaja, hogy letezik vmifele fitymametelo lobbi, akki azonnal jopenzert vag:) Erre irtam, hogy ez eleve hulyeseg, ha penzt ker erte egy doki akkor nem az az erdeke, hogy 1x vagjon es kezeljen.) Szoval volt kremezes, gyulladas antibiotikumos kezeles (labor teszt elotte) minden. Majd vegul mindket orvos akihez elment egymastol fuggetlenul, azt mondta vagni kell. Vegul a 2 orvos kozul valasztottam egyet, irtam fentebb kit, es ugy beszeltuk meg, hogy az orvosilag szukseges minimumot vagja! Semikepp nem akarok egy rovidre hatravagott TKM-et. Az nagyjabol a vagasnal derult ki, hogy mennyi a minimum, de megoldotta, hogy alaphelyzetben raer a fityula a tetejen a makk szelere. Ha hidegebb van akkor meg elorebb megy, de ha akarom az egesz hatulmarad. A fek az sok mindentol fugg, hogymarad e. Majd az orvos elmondja. Nekem azt kb. 7 eve mar leszedtek, de hosszutavon nem oldott meg semmit.

Szerintem az egesz metelesben az a lenyeg, hogy ha kell, akkor ne huzza az ember es keressen egy olyan orvost aki ert hozza! Es nem ez lesz az elso vagasa.. En TB alapon nem csinalnam, de erre majd jol megkapom, hogy valami lobbista vagyok. Egyszeruen nem mennek, mert az elmult evekben jartam ott is es kb. 2x sikerult full kutyaba alazniuk. Bar ezt egy privat doki is megtette:(, de hozza tobbet soha.

Hacsak nincs vmi orvos ismeros TB alapon en nem mennek.

En Dr. Feketenel es Dr Lowynel jartam a temaban..

2013. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Kb. én is igy gondolkodom, hogy csak annyit amit muszáj, hogy ha már nekiesnek mennél kisebb esély legyen a kiújulásnak, de maradjon fityusz a maxin.

Én Dr Fekete tudására, és késére gondoltam, rola láttam olyan beszámolókat, amik azt tükrözik, hogy stabilan jó dolgokat csinál, müködőképes cerkát hagy az ember fiának.

Hááát TB alapon semmi szin alatt nem mennék. Alap betegségekkel sem szoktam, a gyerekem is maszekhoz hordom. Nem az orvosok tudásában kételkedem,de teljesen frusztrált szinte az összes EÜ dolgozó. Plussz sorolhatnám a negativ tapasztalatokat.

Köszi a Hsz-t.

2013. febr. 3. 18:38
 38/55 anonim ***** válasza:
10%

Utolosóelőtti, te miről beszélsz amúgy?


"Van az a srac akinek orvosi muhibasra keszult a metelese, megismerheto a hozzaszolasaibol. Neki az ideologiaja, hogy letezik vmifele fitymametelo lobbi, akki azonnal jopenzert vag:"


Én azért megnéznék egy ilyen hozzászólást, hogy valóban létezik-e, vagy csak te találod ki. Szerintem itt senki soha nem mondott ilyet, csak annyit, hogy az orvosoknak a rutin azt diktálja és az egyszerűség, hogy azonnal vágják le az egész fitymát, mert akkor kisebb lesz az esélye, hogy visszatér a beteg.... hiszen NINCS MIÉRT és NINCS MIVEL visszamenni.

Kicsit izzadtságszagúnak és méltatlannak találom ezt a hangvételt, amúgy.

2013. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
32%

Tényleg létezik többféle stílusú körülmetélés, de szerintem, ha már műteni kell, akkor érdemes rendesen megcsináltatni. A részleges fitymaeltávolítás nagyon sokszor nem vezet eredményre, és azok a higiéniai előnyök amelyek a körülmetéléssel elérhetők akkor működnek, ha a teljes fitymát eltávolítják. A körülmetélés akkor jó, ha a makk alatti árok szabadon marad.


A fitymafék bemetszése vagy eltávolítása már más téma. Nagyon sokszor megcsinálják körülmetéléssel együtt, de van aki szeretné ezt az érzékeny részt meghagyni. Mivel a fityma eltávolítása után nincs semmi funkciója, az én véleményem az, hogy jobb, ha a féket is eltávolítják. A körülmetélt férfiak tovább bírják a szexben, jobban megedződik a makkuk ha állandóan szabadon van.

2013. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
30%

Az utolsó válasz megint egy nőtől van, aki nem bírja ki, hogy ne ossza meg boldog-boldogtalannal a sületlenségeit, a fétiseit :(


Nézzük hát pontról pontra:


"Tényleg létezik többféle stílusú körülmetélés, de szerintem, ha már műteni kell, akkor érdemes rendesen megcsináltatni."


Nála a RENDES azt jelenti, hogy a nem beteg, nem problémás, funkcióval bíró bőrrészt is "érdemes" levágatni, mivel őt zavarja (pfffffff)


"A részleges fitymaeltávolítás nagyon sokszor nem vezet eredményre"


Tehát, az a sok millió ember, akinek segített az eljárás, mind tévedésben vannak azt illetően, hogy ők most ugyebár jól vannak: nem lett nekik jó és szép, illúzió tehát a gyógyulásuk. Hm????


"és azok a higiéniai előnyök amelyek a körülmetéléssel elérhetők akkor működnek, ha a teljes fitymát eltávolítják."


A higiéniai előnyök, az ivóvíz országában, ahol mindenkinek van otthon szappan.... érezzük az iróniát? :)


"A körülmetélés akkor jó, ha a makk alatti árok szabadon marad."


Nehogy tudjanak funkcionálni az ott található idegvégződések, amik - legalábbis, ami maradt belőlük - a kiszáradt és megvastagodott bőr miatt nem igazán működhetnek. Ez szerintem annak öröm, aki szereti mások örömét elvenni....


"A fitymafék bemetszése vagy eltávolítása már más téma. Nagyon sokszor megcsinálják körülmetéléssel együtt, de van aki szeretné ezt az érzékeny részt meghagyni. Mivel a fityma eltávolítása után nincs semmi funkciója, az én véleményem az, hogy jobb, ha a féket is eltávolítják."


A legtöbb idegvégződés pl a féken van. Figyelitek, egy nő közli, hogy számára nincs funkciója :D

Ez kész :D

Hát szerintem tényleg nincs funkciója AZ Ő SZÁMÁRA :D


"A körülmetélt férfiak tovább bírják a szexben, jobban megedződik a makkuk ha állandóan szabadon van."


Valóban, sokáig kell küszködni, mire orgazmusom lesz, ezt érzem és nem örülök neki, mert nem így találta ki a férfi testet a természet, csak a barbár, beteges törzsi vallások követői és a gyerekeiket csonkíttató perverzek sajátja ez....


Isten ments, hogy az ilyennek gyerek jusson a kezébe :(

2013. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!