Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem tudnak egyesek...

Miért nem tudnak egyesek rendesen maszkot viselni?

Figyelt kérdés
A szájukon ott van a maszk, de az orruk meg szabadon van, így gyakorlatilag a viselése nem sokat ér. Nem tanultak biológiát, mivel az orr is a légutak része, vagy tényleg ennyire hülyék?

2020. júl. 25. 12:40
 61/106 anonim ***** válasza:
32%
Álmodban szeretnél te orvos lenni, kis bohóc. Mindenki látja, hogy közöd sincs a témához, a valadzaid alapján ☺️
2020. júl. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 anonim ***** válasza:
82%
Akár orvosok vagytok akár nem, szépen leszerepeltetek mindannyian. Ez lenne a nagy elit orvostársadalom? Röhögnöm kell.
2020. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 anonim ***** válasza:
10%
63-as: röhögjél, az egészséges. :)
2020. júl. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 anonim ***** válasza:
65%

Az egészséges én vagyok, nem a 63-as

Ti csak sárral dobáljátok egymást ahelyett, hogy érdemben beszélgetnétek, így elsikkad a lényeg

.... hiszen még mindig senki nem adott választ arra, hogy miért kell az egészségesnek is maszkot venni, ha nem is köhög -tüsszög.

2020. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 anonim ***** válasza:
70%
Hát persze, ha könnyebb így a lelkiismereted, akkor gondold azt, hogy nem vagyok orvos :) A tényen ez úgy sem változtat. A gondolkodást meg hagyd meg nekünk, köszi
2020. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 anonim ***** válasza:
64%
Doki, akkor arra válaszolj már végre, minek a maszk az egészségesnek, ha nem tud fertőzni.
2020. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
62%
Mert akkor is fertőzhet valaki, mikor még nincs tünet és azt hiszi, hogy makk egészséges. Mire jönnek a tünetek (vagy épp nála nem, mert neki meg se kottyan) már tovább adta x embernek
2020. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 anonim ***** válasza:
79%

Remélem sose fog olyan orvos vizsgálni, mint aki itt írogat. Inkább hagyjatok meghalni. 😱 Egy büszke ember nem ismeri azt a szót, hogy alázatosság. Az ilyen emberek nyalogatják a pénzes borítékot egy-egy műtét után.

A lexikális tudásld nem minden, ha nem bírsz emberségesen véleményt formálni, még vitatkozni sem érdemes veled. Mert bizony azt is lehet jól csinálni, ha elfogadod a másik ember álláspontját, és nem veszed hülyére, ezzel csak az egódat fényezed. Miért nem mentél politikusnak inkább? Úgy mindenki tudná, miből vagy. Orvosként viszont átverhetsz olyan embereket, akik még bíznak benned.

2020. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/106 anonim ***** válasza:
12%
Még mindig ezt az ostoba szöveget nyomod? Nem unod még? ;) 1 napja folyamatosan ezt írogatod, de ha tudnál szöveget értelmezni, akkor már 1 napja feltűnt volna, hogy nem vagyok háziorvos, sem ápoló. Kutató orvos vagyok, én vsgyok az, gondolom itt a sárga irigység miatt kiesett a fejedből, hogy mi az. Sebaj, nézz utána, nem szégyen tanulni felnőtt létedre sem. Csak könyörgöm kímélj meg minket ettől az értelmetlen picsogástól, amit már 1 napja művelsz
2020. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:
17%
70-es: a 69-es hsz nem én voltam 😂 Csak másnak is szemet szúr, hogy az arcodon és arroganciáfon kívül mást nem tudsz villantani. :)
2020. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!