Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem tudnak egyesek...

Miért nem tudnak egyesek rendesen maszkot viselni?

Figyelt kérdés
A szájukon ott van a maszk, de az orruk meg szabadon van, így gyakorlatilag a viselése nem sokat ér. Nem tanultak biológiát, mivel az orr is a légutak része, vagy tényleg ennyire hülyék?

2020. júl. 25. 12:40
 71/106 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük ezt a mélyenszántó gondolatot :) legközelebb is oszd meg velünky nagyon hasznos volt
2020. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 anonim ***** válasza:
30%
Ezt melyiknek írtad, 70-es? Ha a 69-nek, én most vagyok itt először, nem tudom miért lep meg hogy ilyen kommentek után még egy plusz ember van, aki nem csipáz. Engem nem érdekel, mit dolgozol, attól még egy rosszindulatú, tudálékos ember vagy. Szép teljesítmény, amit elértél a szakmádban, de az élet nem csak erről szól, szakadj már le erről. Senki nem irigy rád, mert idegetítőek a válaszaid, nem tűnik fel? Emberileg egy nulla vagy, ez téged miért nem zavar?
2020. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:
29%

Mert ezt egy ostoba ember mondja, aki 2 sor utan vonta le ezeket a következtetés, és komolyan nem látja milyen szánalmas dolgokat ír :) és gondolhatosy hogy nagyképű vagyok, csak azert, mert nem hunyázkodok meg egy nagyszájú, de szakmailag 0 tudású ápoló elmeroggyant kirohanásara. Gondoldj, amit akarsz, de remélem egyszer felfogod, hogy ez egy fórum, ez nem egy valós közeg, itt nem tudod megállapítani, hogy azt a kommentet milyen hangnemben írták stb.


Én csak azt látom itt: "bla bla bla marhaság bla bla ápoló vsgyok bla bla nagyon fontosnak érzem magam bla bla ti proli átlag munkával rendelkezők azt sem tudjátok, mi az hogy kéfertötlenítő bal bal"


Bocs, de ez annyira szánalmas.

2020. júl. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:
22%

Doki, megmondom neked kerek perec, nagyívben tojok a maszkviselési kötelezettségre, ugyanis teljességgel indokolatlan hordanom, mivel makk egészséges vagyok, harminc éve voltam utoljára náthás, ergo az ég világon semmi veszélyt nem jelentek senkire nézve. Sokan vagyunk még így, és egyre többen leszünk.

Hódoljon be ennek a sok szarságnak az, aki fosik, és szolgalelkűen, józan ész nélkül követ minden előírást.


Aztán majd meglátjuk, ki marad életben a végén.

2020. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:
15%
Jaja! Az nekem is feltűnt, hogy voltaképp magát látja másokban. 😁
2020. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, ez komoly?

Hogy gondolhatjátok, hogy ti különbek vagytok a Deákné vásznánál, ha összefogva rászálltatok valakire, és folyamatosan fikázzátok...


Mellesleg eltértek a tárgytól, az nem tűnik fel?

2020. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 anonim ***** válasza:
79%
Ez az oldal rég nem arról szól, hogy válaszoljunk a kérdésre, hanem hogy legyünk okosabbak mindenkinél (doki). Aztán jó ha ellene mennek, ha ez az egy ember minden választ nem helyénvalónak, kamunak, szakmaiatlannak tart. Szimplán ő kezdte a kötekedést, és ilyen stílusra nehéz nem reagálni.
2020. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:
95%

Nem muszáj arról szólnia az oldalnak, hogy azon igyekszünk, hogy minél jobban a sárba tiporjuk egymást.

Rajtunk múlik...

2020. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim ***** válasza:
28%

Igazából felesleges dolgon pörögtök. Az a kérdés, hogy sokan miért nem húzzák fel a maszkot az orrukra. Erre írtam, hogy mert gyakorlatilag felesleges. Erre az ápoló kiakadt, megmagyarázni nem tudja, mert nincs hozzá elég tudása, hogy miért kell az orra felhúzni, keveri a műtéti maszk használatot ezzel. Csak kicsit béna módon próbálja érvényesíteni az igazát.


És aki folyton dokizik, mint egy félnótás, közlöm, hogy munt kutató, nem szoktak dokizni, nőket amúgy sem volt szokás, mikor ez divat volt évtizedekkel ezelőtt, sőt még a Dr. -t sem tettem a nevem elé, mert oly felesleges. De ha lenne annyi gógyid, akkor látnád, hogy nem velem vitatkoztál, hogy kell-e maszk vagy sem (minden épeszű ember úgyis tudja magától, hogy csökkenti a fertőzés esélyét ha fent van) én csak a kérdésre válaszoltam, hogy miért tök mindegy, hogy csak a szájra, vagy az orra is fel van-e húzva

2020. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim ***** válasza:
61%

Engem meg hidegen hagynak a viták, vagy hogy ki mondja magát orvosnak és valóban ki az.


Engem az foglalkoztat, hogy indokolatlan mindenkivel kötelezően maszkot hordatni, mert nem mindenki fertőző beteg.

Létezik egészségtudat, és aki ennek a birtokában van, az nem fertőz. Neki miért?

2020. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!