Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz megérzésem van az...

Rossz megérzésem van az oltással kapcsolatban. Lehet hogy igazam van?

Figyelt kérdés
Másnak is?

2021. ápr. 5. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező! Igen, nekem is. Egyértelmű a vészcsengő! A megérzés Isten szava...!
2021. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 anonim ***** válasza:
20%
19: peeersze, bevizsgáltam, mint az összes aspirint, algopyrint amit valaha bevettem, nehogy teljesen más legyen bent mint amit leírnak....
2021. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 anonim ***** válasza:
15%
Pont ellenkezöleg. Az oltas, es az idö ami segit. Nem ez az elsö pandemia a vilagon. Az elözöek sokkal rosszabbak voltak, mert akkor meg nem volt olyan fejlett az orvostudomany, mint most. Legyen bizalmad a nalad okosabb immunologusokkal es kutatokkal, akik az oltoanyagokat a Cov19 ellen kidolgoztak. Higgyel bennük!
2021. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 anonim ***** válasza:
79%
#22: azok sem egészségesek..
2021. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 anonim ***** válasza:
69%

#23: dehát nem segít!! Az oltottak lebetegednek, az oltás hatékonyságáról, hosszútávú hatásairól, védettségről meg fngjuk sincs!


Az erős és természetes immunrendszer védelme, na az segít! De mindent megtesznek, hogy azt lerombolják...

2021. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok az oltás ellen, de mellette sem. Mindenki maga dönti el,hogy mi a jó a számára. Viszont a párommal úgy döntöttünk, hogy mi nem szeretnénk oltást, legalábbis nem most. Még sok minden tisztázatlan, nem tudnak sokat a vírussal kapcsolatban, találgatni lehet. Tudom, hogy fejlett az orvostudomány meg minden, de így sem árulnak el sokat nekünk, mert nem akarnak vagy nem tudják ők sem.
2021. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 anonim ***** válasza:
22%
Nincs igazad. Az orvosok, eü hallgatók örömmel vették fel mindenki előtt, pedig ha ők nem akkor ki jártas a témában? Cipész maradjon a kaptafánál..
2021. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
69%
27-es! Te elhiszed hogy az egügyisek örömmel oltatták be magukat? Ha tudnád hogy pont amiatt hogy látják a beoltott emberek állapotát, hogy akiket pl ők maguk oltottak, pár nap, hét múlva súlyos állapotba kerül kórházba, az egügyisek nagyon nagy része nem oltatott és nem is fog! De a propaganda miatt ezt kell nyomatni.
2021. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 anonim ***** válasza:
36%
Hol tehetnek arról, hogy a beoltottak között is megfertőződnek coviddal az ekső hetekben? Anélkül is ugyanúgy elkapták volna..
2021. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 anonim ***** válasza:
38%
Nincs okod rossz érzésre. A buta válaszokat meg ugord át, ezek az emberek okosabbaknak képzelik magukat, mint az orvosok.
2021. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!