Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz megérzésem van az...

Rossz megérzésem van az oltással kapcsolatban. Lehet hogy igazam van?

Figyelt kérdés
Másnak is?

2021. ápr. 5. 19:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/114 anonim ***** válasza:
40%
Friss élmény: ma voltam a házi orvosomnál. Miközben bent voltam, hívták telefonon. A dokinő annyit mondott az illetönek: eddig ön az egyetlen aki jelentkezett, de még 9 ember kellene. Úgyhogy hatalmas kamu hogy az emberek oltatni akarnak!
2021. ápr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/114 anonim ***** válasza:
84%
És miből gondolod, hogy azt az oltásra fel mondta? Ahol voltam oltatni, ott tele volt a hely mindkét alkalommal, és minden ismerősöm ezt mondta akit már beoltottak. Te nem akarsz oltatni és a szűk látőkörödnek köszönhetően mindenre azt hiszed, hogy senki se akar.
2021. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/114 anonim ***** válasza:
0%
Onnan kérlek hogy a többi házi doki sem egyesével oltja az embereket, hanem 10-et rendelnek be oltásra.
2021. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/114 anonim ***** válasza:
70%
Ui: hogy ki a szűklátókörű, azt szerintem jobb ha hagyjuk is.
2021. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/114 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg csak akkor kezdődött az újabb 10-es turnus akkor. Nincs ebben semmi érdekes.
2021. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/114 anonim ***** válasza:
28%
Aha persze. Amig kint vártam addig meg a másik rendelőből hallottam hogy a doki mondja vkinek telefonban: csak kínai oltásunk van.
2021. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/114 anonim ***** válasza:
84%
És ezzel mi a baj? Mindenhol egyszerre csak egyfajta van. Amikor én voltam csak Szputnyik volt, az van amit éppen kapnak.
2021. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/114 anonim ***** válasza:
69%
A facebook tele van az oltass oltass fizetett hirdetésekkel, ömlik a hírfolyamomba. Szerintem nem fizetne ez a kormány sem a facebooknak sem a celebeknek egy fityinget sem ha szépen fogyna az oltás amiben megállapodott kínával meg az oroszokkal valószínűleg. Tudom rosszindulatú vagyok.
2021. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/114 anonim ***** válasza:
84%
Ez az érem másik oldala amit te látsz, és sajnos igen rosszul látod. Magyarországon a népességhez képest kifejezetten sokan kérik az oltást. Az állam azért pénzeli a hirdetéseket, ha tényleg ők pénzelik, mert azt akarják hogy minél hamarabb vége legyen ennek az egésznek. Az oltással se nem fog becsippelni bilgéc, se nem fognak megölni, sőt, a DNS-edet sem fogja módosítani, bármilyen meglepő. Egyszerűen megvéd attól, hogy komolyabb tünetek jelentkezzenek ha elkapod, ergo nem fogsz kórházba kerülni, és nem lesznek túlterhelve a kórházak. Ennyi, nem egy nagy was ist das. Az emberiség javát szolgálja, ha elhiszed ezt ha nem. Bár elég gáz ha nem hiszed el és több vagy 14 évesnél.
2021. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/114 anonim ***** válasza:
23%
Az oltások: csak az orodzban de főleg a kínaiban van a mutyi. Senki se gondolhatja komolyan hogy az emberek egészsége annak biztonsága a legfontosabb, ha mutyizni is lehet.
2021. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!