Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz megérzésem van az...

Rossz megérzésem van az oltással kapcsolatban. Lehet hogy igazam van?

Figyelt kérdés
Másnak is?

2021. ápr. 5. 19:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/114 anonim ***** válasza:
61%
Állítólag ha vki már koronás és ráoltják, akkor neki kalap-kabát..!:(
2021. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/114 anonim ***** válasza:
31%
50-es szerintem meg az Eb után oltások sem lesznek semmi sem. De sehol máshol sem. Gyorsan beoltanak akit lehet, mert az oltóanyagok megromlanak, meg feleslegesek is, eddig is azok voltak. De majd rájönnek.
2021. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/114 anonim ***** válasza:
75%

Hoztam egy csomó felvilágosító linket, de sajnos akkora a cenzúra, hogy mindenhonnan törlik - azért ez is elgondolkodtató és mi több, ijesztő...!


Rengeteg hlyeség fent lehet a neten, de érdekes módon, amelyek az oltás ellen vannak, azt magyarázzák, hogy miért ne, azok keményen cenzúrázva vannak + lejáratva! Mi ez, ha nem diktatúra és elnyomás?!


Az emberek hogyan is hozhatnának felelős döntést, ha folyton csak az egyik oldal érveit kapják meg és nem tudnak a többiről (?!), ez így kvára nem tisztességes!! Én nagyon sajnálom azokat, akik azt hiszik, hogy visszakapják a régi életüket - már semmi sem a régi és oda a szabadság! :(

2021. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/114 anonim ***** válasza:
64%

Az is érdekes, hogy a médiában csak a koronavírusos ijesztgetés megy, de valahogy egy szó se esik arról, hogy hányan kerültek be oltás miatt a kórházakba/halálozási statisztikákba. Ja, persze az nem számít...


[link]

2021. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/114 anonim ***** válasza:
64%

Keressetek rá a youtube-on erre:


Oltás, oltás, hol a végállomás? - Dr. Pócs Alfréd, Jakab István


Sajnos a linket törölték innen, és valszeg ezt a hsz-t is fogják rövidesen, pedig nagyon érdekes és hasznos beszélgetés, érdemes elgondolkodni rajta - már ha vki képes rá...

2021. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/114 anonim ***** válasza:
64%

#8, #53-nak:


Ezt én is látom.


Az oltás-pártiaknak szoktam feltenni néhány kérdést, de általában jellemző hogy képtelenek az önös félelmeiken túllépve, átlátni az összefüggéseket.


Azért oltat valaki, mert:


- megvédi a covid-tól? Nem, nem védi meg.

- másokat véd meg vele? Nem.

- ha oltás után mégis elkapja, enyhébb lesz a lefolyás? Nem. (tények bizonyítják)


Ha valaki maszkot hord, akkor azért teszi mert:


- megvédi magát a fertőzéstől? Nem. Erre a maszk alkalmatlan.

- másokat véd meg, ha esetleg ő elkapná? A fenti alapján egyértelműen nem.


Iskolai maszkviselet:


A tanároknak óra alatt nem kötelező viselni. Elkapja valamelyik gyerektől, majd a következő órán egy másik osztályt lefertőz. Gratulálok.

2021. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/114 anonim ***** válasza:
60%

#56 vagyok:


A poén ezzel az iskolai szituval kapcsolatban az, hogy a lányom egyik osztálytársa összeszedett valami légúti fertőzést, és a maszk ellenére 18 gyerekből 12-őt megfertőzött. No komment.

2021. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/114 anonim ***** válasza:
62%
Legszomorúbb eset a környezetemben a szomszéd bácsika aki nem bízott az oltásban de beadatta, mondván a lesz ami lesz ha a lélegeztetőt megússza megérte bármi mellékhatás. Oltás után két napra olyan rosszul volt mentőt hívtak. Lélegeztetőn halt meg végül, hála az oltásnak. :(
2021. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/114 anonim ***** válasza:
12%

"Lélegeztetőn halt meg végül, hála az oltásnak."

Ezt onnan lehet tudni, hogy az oltás előtt hetekig nem érintkezett senkivel, burában élte az életét és magát az oltást is az otthonában kapta meg szkafanderbe öltözött oltóorvostól?

2021. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/114 anonim ***** válasza:
17%

#57, #58-nak:


Indul a "szerecsen-mosdatás". XD

2021. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!