Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz megérzésem van az...

Rossz megérzésem van az oltással kapcsolatban. Lehet hogy igazam van?

Figyelt kérdés
Másnak is?

2021. ápr. 5. 19:39
 81/114 anonim ***** válasza:
0%

"te vagy eddig a második aki értetlenkedik"

Én vagyok a második, aki felhívja rá a figyelmedet, hogy nem egyértelmű. A többiek meg részben nem veszik a fáradságot, részben nem érnek rá, hogy szóvá tegyék, de attól még számukra sem egyértelmű - akik számára pedig egyértelműnek tűnik, azok számára is csak egyértelműnek tűnik, de ha végigkérdeznéd őket, hogy ők hogyan értelmezik, biztos, hogy nem csak egyféle választ kapnál.


"kínodban már azt sem tudod, hogy hogyan kössél belém"

:-O

Egyszerűen csak megjegyeztem, hogy nem egyértelmű. Túl nagy jelentőséget tulajdonítasz magadnak. :D Egyáltalán honnan tudhatnám, hogy melyik válaszokat írtad te?


"Remélem ez annak a "nyoma", hogy kaptál egy "fejmosást" miattam."

Miiii? Hol? Kitől? Miért? Azért, mert leírtam, hogy nem egyértelmű? :DDD


"modikám"

:-OOO

Ez kész... :DDD

2021. ápr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/114 anonim ***** válasza:
0%

#80, #81-nek:


Ez qrva gyenge próbálkozás volt! Legfeljebb arra lehet elég, hogy a többieket elbizonytalanítsd. Engem viszont ne akarj h'lyének nézni.


Te tényleg azt hiszed, hogy én százalékok alapján tájékozódom? (XD)


Beleszaladtál már egy-két "pofonba". Hányszor is törölted a kellemetlen válaszaim? Vagy valamelyik kollégád?

2021. ápr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 anonim ***** válasza:
0%

"Te tényleg azt hiszed, hogy én százalékok alapján tájékozódom?"

Ki beszél százalékokról?...


"Hányszor is törölted a kellemetlen válaszaim? Vagy valamelyik kollégád?"

Te tényleg azt hiszed, hogy ha moderátor lennék, leállnék itt veled nyílt színen vitatkozni ahelyett, hogy simán törölném a válaszodat? :DD

2021. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/114 anonim ***** válasza:
0%
Nem játszom nyílt lapokkal, hiába szeretnéd.
2021. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/114 anonim ***** válasza:
0%
Kár beléd a szó. Szevasz. :)
2021. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/114 anonim ***** válasza:
0%

XD


Sakk-Matt?

2021. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/114 anonim ***** válasza:
0%

#86 vagyok:


Már jó párszor álltál le vitatkozni, és csak a kínos válaszaimat törlöd.

2021. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/114 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is.

A kábítószerből is az elsőt ingyen adják a dealerek, hogy rászokj és utána már ne tudj nélküle élni. Vagy mint a szoftvereknél a demo verzió, amit megkapsz ingyen, hogy megkedveld és utána folyamatosan megvedd a fizetőset. Vajon miért kell most ilyen miértékben lerontani az emberek immunrendszerét a korlátozásokkal, maszkokkal, vakcinákkal, az immunerősítő tevékenységek betiltásával, stb?

És vajon miért kapjuk most ingyen a vakcinát?

2021. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/114 anonim ***** válasza:
34%
Nem csak most kapjuk ingyen, rengeteg gyermekkori oltás ingyenes, az oltások többsége az.
2021. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/114 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menjél és oltasd be magad, mert sose lesz ennek vége ha mindenki másra vár az oltással. Köszönöm, ha ennyit megteszel az emberiségért. Üdv! :)
2021. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!