Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz megérzésem van az...

Rossz megérzésem van az oltással kapcsolatban. Lehet hogy igazam van?

Figyelt kérdés
Másnak is?

2021. ápr. 5. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 anonim ***** válasza:
66%
A 70 éves anyósomnak azt mondta a háziorvosa hogy nem ajánlja az oltást. Nem mindegyik orvos ajánlja, vannak őszinték is!
2021. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/114 anonim ***** válasza:
20%
Miért lenne őszintébb aki nem ajánlja?? Meg is indokolta?
2021. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/114 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Biztos nem véletlenül van rossz érzésed. Az oltás jelenleg emberkísérlet. Sokkal többen halnak meg mióta van az oltás. A média ijesztget/ manipulál , a kormány dettó plusz már fenyeget, hogy semmit nem csinálhatunk. A tesztek is megbízhatatlanok. Inkább nem megyek moziba stb ,de ugyan be nem oltanak. A hosszú távú mellékhatásokról meg semmit nem tudni. Tájékozódj inkább hiteles forrásokból. Ugyan nem oltás, de érdemes utánna nézni: Contergan gyerekek
2021. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/114 anonim ***** válasza:
34%

"azt tedd, amit Te jónak érzel!!"

A gyerekednek is ezt mondod, amikor dróttal a kezében készül megpiszkálni a konnektort?

Egek!

2021. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/114 anonim ***** válasza:
36%
#44: egy gyerekért a szülője felel, aki jó esetben tudja, hogy neki mi a jó! Ne facsard ki! Nyilván nem tudatlanokra értendő a válasz. És nyilván az sem érti, aki nem gondolkodik..
2021. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 anonim ***** válasza:
61%
#44: én azt mondom a gyerekemnek, hogy ne vegyen be minden xart, amire vadidegenek rá akarják beszélni. Kutyámnak se engedném, hogy megegye a kerítésen átdobott patkánymérgezett kolbászt! Egek..
2021. ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/114 anonim ***** válasza:
24%
En legalabb 20 embert ismerek,vannak,akik mar 1 honapja megkaptam az oltast. Egyikonknek sincs semmi bajunk,koszonjuk szepen! Ellenben tobb 40es,sot 30as embert is ismertem,aki a kovidba halt meg,es nem a korhaz nevezte ki kovidos halottnak,hanem a gyermekei lattak pontosan mi lett vele. Nem kell nekem a korites. Lehetetlenseg lenne eltussolni annyi halalesetet az oltas vegett,ahanyat neten olvastam ;) de aki hulye,es ezeket el is hiszi... Sajnalom oket. Siman elvihette a kedves "vakcinahalottakat" a virus,hisz vedett a masodik oltast koveto hetekben lesz valaki. Addig szinte ugyan annyi esellyel kapja el,mint barmelyik oltatlan. De sajnos ezt nagyon nehez felfogni egyes embereknek. Miert van tobb beteg? Mutalodik a virus. Tobb hozzafuznivalom nincsen.
2021. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/114 anonim ***** válasza:
75%
Ha mutálódik akkor szerinted ezek az oltások nem lesznek hatástalanok? Söt lehet már most is azok.
2021. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/114 anonim ***** válasza:
66%

Tessék, ezt gyorsan nézzétek meg, mielőtt esetleg törlik, mert sok kérdésre választ ad és igen, az oltottak fertőznek eszerint:


https://www.youtube.com/watch?v=mi7qLSB-Mqo

2021. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/114 anonim ***** válasza:
69%
Ha mutálódik, majd kaptok rá új oltást, meg aztán egy újabbat és újabbat és újabbat, amíg bele nem gebedtek!
2021. ápr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!