Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma értesítettek hogy mehetek...

Ma értesítettek hogy mehetek Astra Zeneca oltásra holnap. Nyilván felveszem. 22(F) bármiféle betegség nélkül. Hogy lehet az hogy sorra kerültem ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 14:06
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
35%

7/9: nem kell kimagyarázni. Hivatalosan van összefüggés, és ezért 60 felett oltanak csak.

Amíg csak vizsgálták, addig takarózhattatok ezzel. De most már hivatalos.


Azt meg sem kell említenem, hogy 44 év alatt 3 embert ismertem aki embóliában halt meg, az egyik komoly műtétet követően.


Most 2 hónap alatt 5 kapott embóliát oltás után, egy túlélte. De ez természetesen csak a véletlen műve. Amúgy is pont most kaptak volna embóliát, oltás nélkül. (🐑)

2021. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
58%

Forrásfétiseseknek:

[link]


Egynyelvűeknek:

[link]

2021. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
22%

13 ott a forrás, nálad okosabb emberek hozták meg a döntést.

De te csak bégesd: “beeee oltatom magam astrával, beeeee”


Úgy látszik hatásos volt az agymosás, hat még a tények ellen is.

2021. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
21%
Upsz. Törölték a juhot. De vállalom a birkaságot. Viszont neked ha egy egyszemes ostorosnál magasabb értelmi szinted lenne, gyanús lenne, ha hirtelen elkezdenének hullani az ismerőseid. Jah, mégsem. Egysejtűeknél nem beszélünk szociális kapcsoltokról. 🤣
2021. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
53%

"Azt meg sem kell említenem, hogy 44 év alatt 3 embert ismertem aki embóliában halt meg, az egyik komoly műtétet követően."


44 éve 10 millió ismerősöd van? 🙃🐑

2021. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
68%
Ha az ismerőseid közül kapott 5 embóliát az érdekelne. Pontosan mikor oltották, és mivel őket? Nem voltak covidosok? Valószínűleg a covid okozza az embóliákat
2021. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Tehát továbbra sincs semmi, ami indokolná, hogy valaki ne fogadja el az Astrát, hiszen az ilyen típusú vérrögképződéses esetek száma

rendkívül alacsony, és nem, az itteni illető mondásával ellentétben ez még nem hivatalos, mint a cikkben is olvasható, az EMA még nem fejezte be a vizsgálatát, de ez persze csak részletkérdés, hiszen ha ezt nyilatkozta, lehet, sőt, valószínű, hogy ilyen következtetésre jutnak majd- itt fontos megjegyezni, hogy egy bizonyos típusú, ritka vérrögképződéses betegség esetében, úgy ámblokk a vérrögképződéses esetek számánál erre semmi nem utal!

@11

Ismerünk már téged itt

Nem kell a kamu duma.

Pechedre az eü. rendszerben tudják, ha az adott illető kapott vakcinát vagy történt vele valami kezelés, beavatkozás stb.,

és az ezek utáni ilyen események is bekerülnek a rendszerbe, tehát ha kilóg a lóláb a statisztikákban, azt észreveszik, így felesleges ilyesmiket terjesztened.

2021. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
46%

“ Pechedre az eü. rendszerben tudják, ha az adott illető kapott vakcinát vagy történt vele valami kezelés, beavatkozás stb.,”


Pont ezt mondom én is. Be is szüntették 60 alattiaknak az oltást.

Németeknél. Ott link, látom nem akaródzik megnyitni, mert akkor be kéne ismerni a tévedést. Az meg nem megyen.

2021. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
58%

“ 44 éve 10 millió ismerősöd van?”


Neked 10 millió év alatt 44 ismerősöd van? :))


Nem értem az összefüggést.

2021. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
56%

Milyen tévedést?

Hol tévedtem én, mutasd már meg.

Te ezzel a

"Most 2 hónap alatt 5 kapott embóliát oltás után, egy túlélte"

átlátszó, kamu dumával, hazugsággal próbáltad utalni arra, hogy az oltás hűde gyakran okoz embóliát.

Gondolom feltételezed, hogy te nem egyedül voltál ezzel a nem létező tapasztalatoddal, hiszen különben az állítanád, hogy ez egy irreleváns információ. Viszont mivel nincsenek az átlagosan várhatónál nagyobb számban a vérrögképződéses esetek az astra által beoltottaknál, mint a nem oltottaknál, ez a feltételezésed megbukott(mert az átlag feletti szám az agyi vénás szinusztrombózisnál jelentkezett, nem ámblokk a vérrögképződéses eseteknél). Tehát vagy irreleváns a te általad citált információ az állítólagos ismerőseidről, vagy csak szimplán hazugság.

2021. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!