Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma értesítettek hogy mehetek...

Ma értesítettek hogy mehetek Astra Zeneca oltásra holnap. Nyilván felveszem. 22(F) bármiféle betegség nélkül. Hogy lehet az hogy sorra kerültem ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 14:06
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Jobbulást, holnap már jó lesz :)
2021. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
54%
A többi oltásnál is voltak hasonló tünetek, ismerek valakit aki a pfizer után 3 napig folyamatosan fázott és nem bírt enni. 3 nap után elmúlt minden
2021. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Persze mindegyiknek kb ugyanazok a reakciói. Nyilvános roluk a dokumentáció is és egy csomó face csoport is van. Van aki mákos és semmi extra nem lesz van aki jobban megszenvedi. De ez minden oltasra igaz. Kisfiam a bexserot mindig megszenvedi nővérem kislányának meg se kottyant.
2021. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan mint a covid, csak sokkal sokkal enyhébben. Azt is van aki meg se érzi, van akit kiüt.
2021. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Akkor elmondható, hogy akit kicsap, azt a covid is nagyon hazavágta volna?

Van ilyen irányú infó?

2021. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
55 hat szerintem nem lesz, mert a valóságban nem lehet tesztelni ezt az elméletet. Viszont általánosságban a környezetemben az igaz, hogy akik korábban covidosok voltak azok közül senkit nem vágott haza az oltas. Ami valahol logikus, hogy már újra nem vált ki olyan erős reakciót mivel már megküzdöttek vele egyszer.
2021. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

Én nagy valószinűségel nem voltam Covidos, valószínűleg ezért reagáltam rá releatíve erősen.


Fiataloknál eleve erősebb szokott lenni az immunreakció.

2021. ápr. 11. 22:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!