Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma értesítettek hogy mehetek...

Ma értesítettek hogy mehetek Astra Zeneca oltásra holnap. Nyilván felveszem. 22(F) bármiféle betegség nélkül. Hogy lehet az hogy sorra kerültem ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 14:06
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
63%
Az embólia és vérrög közötti különbségekre meg inkább ki se térek:DD
2021. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
61%
#21: De azért összefüggés is van... ;)
2021. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
63%
Van, de egyszerűbb lett volna akkor már vérrög miatti embóliát vagy vérrögképződést mondania, abba nem lehet belekötni.
2021. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
33%

“ átlátszó, kamu dumával, hazugsággal próbáltad utalni arra, hogy az oltás hűde gyakran okoz embóliát.”


Ne terelj, és ne próbáld a számba adni a szavakat hogy mit akartam mondani. Annyit mondtam hogy okoz. Pont. Nem említettem a gyakoriságát, azt csak te próbálod bagatellizálni.


De ok, legyek hazug. Vállalom, mert nem tudom bizonyítani.

Most már csak azt válaszold meg, a német hivatalt hogy hekkeltem meg, hogy ilyen döntést hozzanak?


Erre válaszolj. És ne terelj? Miért nem adnak németeknél 60 alatt? Miért??

2021. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
69%

"Ne terelj, és ne próbáld a számba adni a szavakat hogy mit akartam mondani. Annyit mondtam hogy okoz"

Nem, azt is mondtad, hogy:

"Most 2 hónap alatt 5 kapott embóliát oltás után, egy túlélte. De ez természetesen csak a véletlen műve. Amúgy is pont most kaptak volna embóliát, oltás nélkül."

"gyanús lenne, ha hirtelen elkezdenének hullani az ismerőseid. "

"

Úgy látszik hatásos volt az agymosás, hat még a tények ellen is."

"“beeee oltatom magam astrával, beeeee”"


Ezekből elég egyértelműen látszik, hogy mi volt a szándék, és milyen szellemiségben írtad ezeket.


"Most már csak azt válaszold meg, a német hivatalt hogy hekkeltem meg, hogy ilyen döntést hozzanak?


Erre válaszolj. És ne terelj? Miért nem adnak németeknél 60 alatt? Miért??"

Szalmabáb-érvelés.

Sosem állítottam, hogy nem a feltételezhetően meglévő összefüggés miatt állították volna le többek között a németeknél.

Sőt, többször is leírtam ezt saját magam is, és még hoztam is egy forrást, ami ezt (is) állítja. De gondolom nem olvasod el, amit leírok.

A logikai levezetését annak, hogy miért nem igaz, vagy miért irreleváns az ismerőseid állítólagos embóliája, és ebből következően lényegtelen, hogy bizonyítod-e vagy sem, talán nem vetted figyelembe, semmi gond.

2021. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
64%

Amúgy megesik az ilyen, az én testvérem szintén húszas éveiben jár,

és kapott oltást, csak úgy random behívták...

Lehet, hogy lemondta valaki, lehet, hogy véletlen, ki tudja?

2021. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
55%

De oké, nem akartál erre utalni, csupán megtévesztett, hogy szinte minden megnyilvánulásod erre utalónak véltem, de én tévedtem.:)

Hiszen ez lényegtelen, mert, mint mondtam, az állításod vagy nem igaz, vagy irreleváns. Én hiszek neked, hiszen miért hazudnál, érzem, hogy egy jó fiú vagy, úgyhogy biztos csak egy véletlenül odavetett megjegyzés volt, semmi céllal:)

2021. ápr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Ebből kifolyólag a társalgás folytatásának sincs sok értelme, jó éjszakát, csak nehogy megint egy hosszú és idegőrlő vitába kelljen belemennem, dolgom van.
2021. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
55%
#21 tisztázzuk, az embólia a tüdőben kialakuló vérrög miatt alakul ki úgyhogy a vérrög az embólia okozója. Különböző testrészekben/ szervekben más más betegséget okoz a vérrög. És az embóli egyáltalán nem olyan ritka és sokszor halálkal jár
2021. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
43%

Nincs vita, sem harag. Az csak a saját véleményem, hogy nekem gyanús. Egyébként mi motivációm lenne behazudni a dolgokat? És lebeszélni astráról embereket? Nekem nem lesz jobb, ha valaki nem oltatja magát vele, engem meg akkor sem oltanának vele, ha én kérném.


Az más kérdés, hogy a mostani felhozatalból magam is ezzel vagyok a legbizalmatlanabb. Pedig az elején másképp volt.


Apropó, gyanús. Egy családtagom volt fél évvel a wuhani eset előtt 3-4 hónapig beteg tüdőgyulladással. Majd egy utólagos kontrollon mondták neki, hogy nagy szerencse, mert kihordott egy embóliát. Csak utólag vették észre. (Tudom Off, de nekem ez is gyanús, hogy talán valami hasonló lehetett mint a covid, a dokik nem tudták megmondani mi volt)

2021. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!