Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma értesítettek hogy mehetek...

Ma értesítettek hogy mehetek Astra Zeneca oltásra holnap. Nyilván felveszem. 22(F) bármiféle betegség nélkül. Hogy lehet az hogy sorra kerültem ?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 14:06
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
51%

@29

Hát nem.

Az embólia az érrendszer egy adott helyére vándorolva az adott érszakaszt elzáró bármilyen objektum okozta érelzáródás.

Te a tüdőembóliára gondolsz, de még azt sem csak trombózis okozhatja.

2021. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Azert kerultel sorra, mert a kulfoldrol erkezo hirek miatt sok ember visszautasitja ezt a vakcinat. Tobb orszagban egyaltalan nem hasznaljak, masokban fiataloknak nem adjak (valtozo hol mennyi a korhatar, 55, 60 alatt, itt valszeg az a magyarazat, hogy idosebbekben a vakcina hatasfoka is alacsonyabb, ezert valszeg a vakcinaciot koveto verrogkepzodes sem jellemzo annyira - bar ki tudja). Mellesleg, az Astrazeneca megvasarolja a Sputnik platformjat (a vektort), valszeg a jovoben inkabb ezen a platformon gyartjak majd vakcinat. (Bar arra egyelore nincs valasz, hogy a platform - csimpanz andenovirus - okozza-e a problemat.)
2021. ápr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak ma reggelre, nyilván most már keresik az embert rá.
2021. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
De elvileg tegnap arról tárgyaltal hogy leállíssák e az oltást az Astra val. Akkor most lehet vele oltani?
2021. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
56%
Reggel még lehetett az biztos, mert megkaptam :) 33 vagyok
2021. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
29%
Az jó, szeggyél vérhigitót. Elvileg bizonyították hogy köze van a vérrögképződéshez pont ebben az életkorban. Persze mielőtt vérhigitót szedsz kérd ki orvos véleményét nem akarok hülyeséget mondani( nem mindenki szedheti)
2021. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
34%

Szedjél vérhigítót...

Ha nem vagy orvos, lehetőleg ne osztogass ilyen tanácsokat, mert rossz vége lehet, köszi...

2021. ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Direkt írtam hogy kérdezzen rá orvosnál, csak amikor ismerősöm kapta az Astrát akkor neki ezt tanácsolta az az orvos aki beadta. Azt mondta hogy szedje mert tényleg kialakulhat vérrög, amit azóta bizonyítottak is és leállították az Astra oldását. Csak segíteni akartam, de akkor máskor csöndben maradok.
2021. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

Az elképesztően ritkán, több millió esetből párszor előforduló

mellékhatás kiküszöbölésére szedjen valaki egy csomó kellemetlen mellékhatást pluszban jó eséllyel okozni képes szert?

Ennyi erővel túrázni is teljes fejet védő vastag bukósisakban menjünk, mert leeshetünk valahová... Persze ha valakit nem zavar, hogy kényelmetlen és beleizzad, és iszonyat valószínűtlen, hogy bármi haszna is legyen, akkor nyugodtan hordja a sisakot, ha ez megnyugtatja.

2021. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Tudnál forrást linkelni, hogy mennyi millióból pontosan mennyi az a pár?
2021. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!